ultrArslan taraftar grubundan kök hücre kampanyasına destek

13 Şubat 2020 Perşembe 11:48

ultrArslan taraftar grubundan kök hücre kampanyasına destek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Sakarya’da Lösemi tedavisi gören Tolga Eray için başlatılan kök hücre bağışı kampanyasına ultrArslan taraftar gurubu da destek verdi.

 Kampanyada 2 günde 156 ünite kan ve 131 adet kök hücre bağışı gerçekleşti. 
Karasu Belediyesi’nde çalışan ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde lösemi tedavisi gören Tolga Eray’ın ihtiyacı olan iliğin bulunması için, Sakarya genelinde başlatılan kök hücre bağışı seferberliği çevre şehirlere de yayıldı. Son olarak Kdz. Ereğli’de, Atatürk Anıtı önünde Türk Kızılay’ı tarafından stant kuruldu. Salı günü başlayan ve bugün sona eren kampanyada 156 ünite kan, 131 adet kök hücre bağışında bulunuldu. 
Aynı zamanda Galatasaray taraftarı olan Tolga Eray için Kdz. Ereğli ilçesindeki ultrArslan taraftar grubu da destek verdi. Tolga Eray’a Kdz. Ereğli ilçesinden selam gönderip şifa dileyen ultrArslan taraftar grubu üyeleri “Kalplerimiz Tolga Eray için atıyor. Kendisinin en kısa sürede sağlığına kavuşarak tekrar aramıza döneceğine inanıyoruz” dedi. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , ultrArslan , kök hücre , bağış

Yorumlar

Kent Konseyi kadınları öğrencilerin içini ısıttı...

13 Şubat 2020 Perşembe 11:39

 Kent Konseyi kadınları öğrencilerin içini ısıttı...

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin etkinlikleri kapsamında lise öğrencilerine çorba dağıtıldı.

 Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başlatılan çorba etkinliği diğer liselerde devam edecek. Çorba etkinliğine Çaycuma Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli ve Yürütme Kurulu Üyesi Nizamettin Eyidoğan, Kadın Meclisi Başkanı Ayla Kalaycı ile Yürütme Kurulu Üyeleri Yonca Girgin, Yeliz Alagöz ve Nurşen Kerçin katıldı. Öğrencilerin ilgi gösterdiği etkinlikte çorba kısa sürede tükendi. Okul Müdürü Bülent Özcan ilgilerinden dolayı tüm Kent Konseyi üyelerine teşekkür ederken, öğrencilerin etkinlikten memnun kaldıklarını dile getirdi. Kent Konseyi Başkanı Tuğrul Dereli öğrencilerin sağlıklı beslenmesine dikkat çekerek bu soğuk günlerde Çaycumalı kadınlarımızın şefkati ile içlerini ısıtacağını amaçladıkları güzel bir etkinlikte öğrencilerle bir arada olmaktan memnun olduklarını ifade ederek emeği geçen kadın meclisi üyelerine, Çaycuma esnaf ve tüccarına, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve okul yönetime teşekkür etti. 
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayla Kalaycı da etkinliğe destek veren Emeksiz Süper Marketleri, Bahçeli Aile Lokantası sahibi Orhan Pınar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul yönetimine teşekkür etti. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Çaycuma , kent konseyi , Kadın meclisi

Yorumlar

14 Şubat'ta romantik bir gece için muhteşem organizasyon

12 Şubat 2020 Çarşamba 19:57

Ereğli Haber

14 Şubat'ta romantik bir gece için muhteşem organizasyon

Kdz. Ereğli ilçesinde 14 Şubat Sevgililer Günü için Smiley Organizasyon ile sevdiklerinizle geçirebileceğiniz unutmayacağınız romantik bir gece organizasyonu hazırladı.

Ereğli Haber- Smiley Organizasyon 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sevdiklerinizle geçirebileceğiniz romantik bir gece organizasyonu hazırladı.
14 Şubat 2020 Cuma günü Büyük Anadolu Otel’de saat 19.00’da başlayacak olan organizasyonda Pana Orkestra bir birinden güzel romantik ve eğlenceli şarkılar seslendirecek. Gecede katılımcılara Ordövr tabağı, ara sıcak börek, ana yemek piliç Topkapı, meşrubat, iki kişilik sevgili pastası hazırlanacak.
Sevdiklerinizle unutulmaz bir romantik gece geçirmek istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırın. Rezervasyon için 0531 581 58 02 ve 0544 254 38 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Yorumlar

Milletvekillerine Ereğli’nin talepleri iletildi!

12 Şubat 2020 Çarşamba 17:21

Milletvekillerine Ereğli’nin talepleri iletildi!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ile birlikte AK Parti Zonguldak Milletvekilleri’ni ziyaret ederek ilçeye yapılacak hizmetlerle ilgili desteklerini istedi.

 Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile birlikte Ankara’ya giden Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır ve Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş AK Parti Zonguldak Milletvekilleriyle görüştü. 
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli’de kentin sorunlarına ilişkin son günlerde her kesimin katılım ve desteğiyle olumlu bir hava yakalandığını belirterek, hem bu birlikteliği yansıtmak hem de kentle ilgili sorun ve gelişmeleri değerlendirmek amacıyla Kaymakam Çorumluoğlu ve TSO Başkanı Keleş’in de katılımıyla AK Parti Zonguldak milletvekillerini ziyaret ettiklerini kaydetti. 
Çakır TBMM’de AK Parti’nin Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar ile dün ayrı ayrı bir araya geldiklerini ifade ederek, “Ereğli’nin geleceği için önemli bir hava ve birliktelik yakaladık. Bu çerçevede Ereğli bürokrasisi, siyaseti ve ekonomisinin temsilini sağlayacak şekilde sayın vekillerimizle yaptığımız görüşmelerde olumlu istişareler ve görüş alış verişinde bulunduk. Vekillerimiz Sayın Polat Türkmen, Sayın Ahmet Çolakoğlu ve Sayın Hamdi Uçar’a gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , İsmail Çorumluoğlu , AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır , TSO Başkanı Arslan Keleş ,

Yorumlar

Başol emniyet müdürü Çelik’e başarılar diledi...

12 Şubat 2020 Çarşamba 17:14

Başol emniyet müdürü Çelik’e başarılar diledi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Hakan Çelik’i makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

 Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Cebeci, Belediye Meclis Üyeleri Niyazi Kalaycı, Zikri Akman ve Serkan Yılmaz ile birlikte Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik’i makamında ziyaret etti. Çelik’e Ormanlı Beldesi hakkında bilgiler veren Başol, Ereğli’de başarılı görev yapması temennisinde bulundu. Çelik’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başol ve beraberindeki heyete teşekkür etti. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Bayram Başol , emniyet müdürüne ziyaret , Hakan Çelik

Yorumlar