Oy kullanmaya ailesi ile geldi

24 Haziran 2018 Pazar 12:19

Ereğli Haber

Oy kullanmaya ailesi ile geldi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için Nimet İlköğretim Okulu’na ailesi birlikte gelerek 1035 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, eşi Sevim, kızı Ebru, oğlu Serkan, gelini Eda ve torunu Zeynep Ela Uysal ile birlikte Nimet İlköğretim Okulu 1035 nolu sandıkta oy kullanmaya geldi. Başkan Uysal, eşi Sevim ve kızı Ebru Uysal burada oyunu kullandı. Burada vatandaşlarla selamlaşan Başkan Uysal, Türkiye’de olduğu gibi Ereğli’de de demokratik bir seçim gerçekleştirildiğini ifade etti. Başkan Uysal konuşmasında “Oyumuzu kullandık. Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun. Akşam sandıklar açıldıktan sonra sonuçları bekleyeceğiz. Seçimler demokrasinin gereği. Bizde demokrasinin gereği görevimizi yaptık” dedi.
Başkan Uysal, gazetecilere ailesi ile birlikte poz verdikten sonra ilçede ki diğer seçim noktalarını gezmeye başlarken, oğlu Serkan ve gelini Eda Uysal ise Kozlu’ya oylarını kullanmak için gitti.

Yorumlar

Yusuf Oktay hakka yürüdü

24 Haziran 2018 Pazar 11:18

Yusuf Oktay hakka yürüdü

Kdz. Ereğli Kızılay Derneği Başkanı Yusuf Oktay hayatını kaybetti.

Karadeniz Ereğli'de Türk Hava Kurumu Kurucu Başkanlığı ve Muhtarlar Derneği Başkanlığı yapan, Kızılay Başkanı Yusuf Oktay yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçirdiği öğrenilen Oktay'ın cenazesinin Ereğli Devlet Hastanesinde olduğu öğrenildi.

Merhum Yusuf Oktay'ın cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Kocaali Mahallesi Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. 

İz Medya olarak Merhum Yusuf Oktay'a Allah'tan rahmet, dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabır dileriz.

Yorumlar
 • Rabia
  24 Haziran 2018 Pazar 12:06

  Allah gani gani rahmet eylesin.iyi kalpli insanlar çok yaşamıyorlar.

 • Adem Sali
  24 Haziran 2018 Pazar 11:39

  Allah rahmet eylesin. Çok değerli bir Kızılay Başkanımız kaybettik, hem Kızılay için hem Zonguldak için büyük kaybını. Seni unutmayacağız Koca Başkan.

Gümeli Beldesi’nde mahallelinin yol tepkisi...

23 Haziran 2018 Cumartesi 16:40

Gümeli Beldesi’nde mahallelinin yol tepkisi...

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi’ne bağlı Gümeli Beldesi’nde vatandaşlar yol istiyor.

Gümeli Beldesi, Doğandere Mahallesi sakinleri yolların bozukluğundan ve tozdan şikâyet ediyor. Araçların tozu dumana kattığını ifade eden vatandaşlar Gümeli Belediyesi ve yetkililerden yolların asfaltlanmasını istiyor. 
Mahalle sakinleri yaptıkları açıklamada, “Yollarımız toprak yol, bozuk. Araçlar geçerken tozu dumana katıyor, evlerimizin camlarını dahi açamıyoruz. Belediye Başkanımız yolun yapılması için bize söz vermişti ama hala yapılmadı. Biz bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. Belde’nin birçok yerinin yolları yapıldı ama merkez de kalan bu mahallenin yolu yapılmadı. Asfalt yol için nereye başvurmamız gerekiyor ise başvuracağız. Yeter ki yolumuz yapılsın. Yetkililer sesimizi duysun” ifadelerine yer verdiler. 

Etiketler:

yol ,

Yorumlar
 • Tatar
  26 Haziran 2018 Salı 22:16

  Arkadaşlar yeni yol böyle oluyor her yere yol yapıldıda bir orası mı kaldı her halde unuttular bir ara yaparlar

Kızılabdullah ve Duru çiftinin mutlu günleri…

23 Haziran 2018 Cumartesi 16:11

Tayfur Bozkurt

 Kızılabdullah ve Duru çiftinin mutlu günleri…

Yaşare, Ali Kızılabdullah’ın kızları, Aysun Kızılabdullah ve İnci, Şaban Duru’nun oğulları Okan Duru evleniyor.

Genç çiftin 23 Haziran2018 Cumartesi günü KDZ Ereğli Gelincik Düğün Salanunda saat 19:00’da kına töreni yapılacak. Düğün törenleri ise 25 Haziran2018  Pazartesi günü saat 19:00’da KDZ/Ereğli Büyük Anadolu Otelde yapılacak.

Kızılabdullah ve Duru ailelesi bu özel günde dostlarını görmekten mutlu olacaklarını belirttiler.

Yorumlar
 • Murat DUYAR
  23 Haziran 2018 Cumartesi 19:37

  Tebrik eder mutluluklar dilerim.

Türkmen ve Tosun’dan yaralı madencilere ziyaret...

23 Haziran 2018 Cumartesi 13:52

Türkmen ve Tosun’dan yaralı madencilere ziyaret...

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Polat Türkmen ve AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, göçükten sağ kurtulan madencileri ziyaret etti.

TTK Karadon maden ocağında meydana gelen göçükten yaralı kurtulan maden işçileri Recep Yurtseven ve Mevlüt Karagöl’ün Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Polat Türkmen, yaralı kurtulan madencileri ziyaret etti. 
Madencilerle görüşen Polat Türkmen, “Bir sıkıntı yok, Allah’a şükür. Sadece müşahede için buradasın. Siz oradan çıkana kadar sizin için dua ettik. Allah şifa versin. Bu hiç unutulmaz. Cenab-ı Hak ömrünüzü uzun eylesin. Yuvanıza dert keder vermesin. İyisiniz, doktorlar burada, başhekim burada. Biz buradayız. Dua ediyoruz. İyi olacaksınız, geçecek” ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar