Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

17 Ağustos 2017 Perşembe 23:38

Ereğli Haber

Yıldırım Yılmaz, Ezgisine kavuştu...

İbrahim ve Münevver Yılmaz çiftinin oğulları, Zonguldak’ta yayımlanan Doğru Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Yıldırım Yılmaz, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün ve Selvinaz Tüzün'ün kızları Ezgi Tüzün'ün ile bekarlığa veda etti.

Gazeteci Yıldırım Ezgi Yılmaz çiftinin düğün törenleri önceki gece Zonguldak Deniz Kulübü'nde gerçekleştirildi. Gazeteci Yıldırım Yılmaz’ın düğün töreninde iş ve siyaset dünyasının renkli isimleri bir araya geldi. Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğünde ilk danslarını yapmalarının ardından nikah merasimi gerçekleştirildi.

 Çiftin nikâh şahitliğini 22. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve İş adamı Ümit Arıcı yaptı. İş adamları ve siyasetçiler takı töreninde bir biriyle yarıştı. Dostları ve yakınları ile gece boyunca doyası eğlenen ve büyük mutluluk yaşayan  Yıldırım ve Ezgi Yılmaz çifti düğün törenin ardından balayına çıktı.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yıldırım-Ezgi Yılmaz çiftini tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Yıldırım Ezgisine kavuşuyor...

15 Ağustos 2017 Salı 10:55

Yıldırım Ezgisine kavuşuyor...

Gazeteci Yıldırım Yılmaz Deniz Kulübü’nde 16 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek muhteşem bir düğünle hayatını Ezgi Tüzün ile birleştirecek.

İbrahim ve Münevver Yılmaz çiftinin oğulları gazeteci Yıldırım Yılmaz ile Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün ve Selvinaz Tüzün'ün kızları Ezgi Tüzün'ün düğün töreni saat 19.00 da başlayacak. Nikah ise saat 20.00'de yine Deniz Kulübü'nde kıyılacak.A
Yıldırım ve Ezgi çifti bu mutlu günlerinde tüm dostlarını, arkadaşlarını ve buyuklerini yanlarında görmek istediklerini belirterek herkesi düğünlerine davet ettiler.

Etiketler:

Yıldırım yılmaz , düğün ,

Yorumlar

Tanyıldızlardan dillere destan düğün…

14 Ağustos 2017 Pazartesi 21:09

Tanyıldızlardan dillere destan düğün…

Kdz. Ereğli ilçesinin gelecek vaat eden genç işadamlarından Emre Tanyıldız hayaını Ayşegül Tanyıldız ille birleştirdi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Meclis üyelerinden, bünyesinde Doğtaş, Kelebek, Enzo Home, Paşaoğlu Arçelik, Coca Cola gibi dünya markalarını bulunduran Tanyıldızlar Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Turgut ve Ayfer Tanyıldız çiftinin oğlu Emre ile Zübeyde ve Ali Dinçer çiftinin kızları Ayşegül Tanyıldız düzenlenen düğün merasimi ile dünya evine girdi.
Genç çift için 13 Ağustos Pazar günü akşam saat 19.00'da Gülüç Büyük Anadolu Otel'de yemekli düğün töreni düzenlendi.
Emre ve Ayşegül Tanyıldız çiftini düğün törenlerinde çevre il ve ilçelerin belediye başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, oda ve dernek başkanları, muhtarlar, işadamları, esnaflar, Tanyıldız ve Dinçer ailelerinin yakınları yalnız bırakmadı.
Emre ve Ayşegül Tanyıldız çifti gece boyunca çalan müzik eşliğinde düğüne katılan dostları ile birlikte geç saatlere kadar dans edip bu mutlu günlerinin tadını çıkarttı.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Emre ve Ayşegül Tanyıldız çiftini tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Etiketler:

Emre Tanyıldız , Düğün ,

Yorumlar
  • Yusuf yazar
    16 Ağustos 2017 Çarşamba 17:00

    Sen nezaman büyüdünde evleniyon emre

Emre ve Ayşegül dünya evine giriyor

10 Ağustos 2017 Perşembe 14:13

Ereğli Haber

Emre ve Ayşegül dünya evine giriyor

Tanyıldız Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Tanyıldız'ın oğlu Emre Tanyıldız hayatını Zübeyde Ali Dinçer çiftinin kızları Ayşegül Tanyıldız ile birleştiriyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Meclis üyelerinden, bünyesinde Doğtaş, Kelebek, Enzo Home, Paşaoğlu Arçelik, Coca Cola gibi dünya markalarını bulunduran Tanyıldızlar Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Turgut ve Ayfer Tanyıldız çiftinin oğlu Emre ile Zübeyde ve Ali Dinçer çiftinin kızları Ayşegül Tanyıldız düzenlenecek düğün merasimi ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. 

Genç çiftin 11 Ağustos Cuma günü akşamı Akçakoca Belediyesi düğün salonunda kına merasimi 13 Ağustos Pazar günü akşam saat 19.00'da ise Gülüç Büyük anadolu Otel'de yemekli düğün törenleri olacak.

Emre ve Ayşegül Tanyıldız çifti düğün törenlerine tüm dostlarını davett ederek mutluluklarını paylaşmalarını istedi.

Yorumlar

Betül Demir Kdz.Ereğli'de çilek güzeli seçildi

21 Mayıs 2017 Pazar 00:13

Ereğli Haber

Betül Demir Kdz.Ereğli'de çilek güzeli seçildi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında konser veren Betül Demir Belediye Başkanı Hüseyin Uysal tarafından çilek güzeli ilan edildi.

Kdz. Ereğli’de düzenlenen Uluslararası Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında sahne alan Betül Demir hayranları ile buluştu. Konser devam ettiği sırada sahneye çıkan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, şenlikler kapsamında en güzel çilekli pasta ve çilek bilgi yarışması yapıldığını belirterek eksik olan çilek güzeli içinde Betül Demir’i belirlediklerini söyledi. Başkan Uysal’ın kendisini bu senenin çilek güzeli ilan etmesi ile büyük bir sevinç yaşayan Betül Demir, eline çilek sepetini alarak bu ünvana layık görülmesinden dolayı teşekkür etti. Betül Demir bu ünvanı konserde yer alan tüm genç kızlarla paylaştığını söyleyerek, kendisine hediye edilen sepetteki Osmanlı Çileği’nin tadına baktı. Başkan Uysal Betül Demir’e Elpek Bezi’nden yapılmış flar ve çilek reçeli hediye etti.
Betül Demir daha sonra vokalistleri ile birlikte yaklaşık 2 saat sahnede kalarak söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri’nin ikinci günü havai fişek gösterileri ile sona ererken yarın akşam Kibariye’nin sahne alacağı belirtildi.

Yorumlar