Yığılca’da Ak Parti ve MHP ‘Evet’ için birarada…

10 Nisan 2017 Pazartesi 16:48

Yığılca’da Ak Parti ve MHP ‘Evet’ için birarada…

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Yığılca Ak Parti ve MHP teşkilatı yöneticileri referandum çalışmalarını birarada yürütüyor.

Gece gündüz demeden çalışan Başkan Yiğit ve beraberindeki heyet sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyor. AK Parti ve MHP heyeti yaptıkları örnek çalışma ile Türkiye’de en yüksek evet oyunu almayı planlıyor.
Başkan Yiğit, Yığılca’yı en yüksek yüzdeli evet oyları sıralamasında en başta görmek istediklerini söyledi. Referandum çalışmalarını uyum içinde sürdürdüklerini belirten  Yiğit konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Yığılca’mızda gerek Ak Parti ilçe teşkilatımız gerekse MHP ilçe başkanı Sayın İlhan Yalçın ve teşkilatı tam bir uyum içinde çalışıyorlar. Referandum çalışmalarımız gece gündüz demeden, ulaşılmayan bir fert kalmasın sloganıyla örnek bir çalışma içinde yürütülmektedir. Bu beraberlik ilçemizde tam bir bütünlük olduğunun en iyi işaretidir. Nasip olursa 16 Nisan akşamı ilçemizin ismini yüksek yüzdeli “EVET” oyları sıralamasında en başta görmek arzusundayız.” dedi

Etiketler:

yığılca , belediye başkanı Muzaffer Yiğit ,

Yorumlar

Tetiker, polis haftasını kutladı

10 Nisan 2017 Pazartesi 16:17

Tetiker, polis haftasını kutladı

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Yılı nedeniyle mesaj yayınladı.

Tetiker yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümünü kutluyor, bu vesileyle, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Etiketler:

tso , Başkanı Yaşar Tetiker ,

Yorumlar

"Tüm mazlumlar için tek yürek olmak günü"

9 Nisan 2017 Pazar 20:51

"Tüm mazlumlar için tek yürek olmak günü"

Zonguldak Beşir Derneği temsilcisi Volkan Ülker, İdlib'e yardım desteği çağrısında bulundu.

Müslüman coğrafyasında yaşananlara dünyanın sessiz kaldığını, Türkiye'nin ise her daim mazlumların yanında olduğunu ifade eden Dr. Volkan Ülker, "Müslüman coğrafyasında her gün kan ve gözyaşı akmakta. Tüm dünya buna sessiz kalırken Türkiye her daim Mazlumların yanında olduğunu söylüyor ve söylemekle de kalmıyor, Yardım elini uzatıyor. Yeri geliyor Asya da kanayan yaraya merhem oluyor, yeri geliyor Kara Kıtada kanayan yaraya merhem oluyor. Bugün birlik ve beraberlik günü bugün yan yana safa durma günü bugün kardeşlik ve tüm mazlumlar için tek yürek olmak günü bugün ve bugünlerde birlik ve beraberlik içinde olmayacaksak ne zaman olacağız. Gün bu gündür küffara karşı meşreplerimize bakmadan bir olma günüdür tüm sivil toplum kuruluşları olarak bir olma günüdür. Beşir Derneği olarak tüm Türkiye'de yardım faaliyetlerimiz İdlib için başladı. Gönüllü Doktorlarımız orada şu an bize düşen ise onları dualarımızla ve lojistik olarak destelemek. Hesap numaralarımız Beşir Derneğimizin ana sayfasında yazmaktadır. SMS yoluyla kanayan yaraya merhem olmak isteyen kardeşlerimiz ise mesaj atarak kayıtsız kalmayalım" dedi.

Etiketler:

beşir derneği , idlib , yardım , zonguldak , kdz. ereğli ,

Yorumlar

Başkan Demirtaş gençlerden ‘Hayır’a destek istedi

9 Nisan 2017 Pazar 19:58

Başkan Demirtaş gençlerden ‘Hayır’a destek istedi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş beldedeki gençlerle sabah kahvaltısında bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Demirtaş gençlerden 16 Nisan’da ki referandumda tek adam rejimine karşı çıkmalarını ve ‘Hayır’a destek vermelerini istedi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Gülüç Belde Başkanı Halil Demirel ve bazı belediye meclis üyelerinin de katılımı ile gençlerle Gülüç Ahos Otel’de düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Gençlere belediye olarak büyük önem verdiklerini anlatan Demirtaş, kendilerine kapısının 24 saat açık olduğunu söyledi. Demirtaş konuşmasında “Sizlerle belediye başkanı olmadan öncede belediye başkanı olduktan sonrada sık sık görüşüyoruz. Sizlerle abi kardeş gibiyiz. Bu dünde böyleydi, bu günde böyle, yarında böyle olacak. Sizlerle bir araya gelmemizin asıl sebebi Belediye olarak Gülüç’te hizmet yaparken bizim aklımıza gelmeyen, bizim gözden kaçırdığımız sorunlar olabilir. Sizlerin bu noktada ki düşünce ve talepleri bizim için çok önemli. Ben her zaman sizlerin yanınızdayım. Çünkü sizler bu vatanın geleceğisiniz. Bu vatan sizlere emanet. Bana bu güne kadar vermiş olduğunuz destek dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlerle bundan sonrada değişik organizasyonlarda bir araya gelip bu tür sohbetler yapacağız” dedi.
Kahvaltıya katılan gençlerden
 Nisan’da yapılacak halk oylamasında ‘Hayır’a destek isteyen Demirtaş, tek adam rejimine karşı olduğunu söyledi. Ülke yönetimindeki tüm yetkilerin tek bir kişiye verilmesinin doğru olmadığını savunan Demirtaş sözlerini şu şekilde sürdürdü “Gülüç’te bana da tüm yetkiler verilse bende yanlış yapabilirim. O yüzden ülke yönetiminde tüm yetkilerin tek kişiye verilmesini doğru bulmuyorum. Bizim Cumhurbaşkanımız yada başbakanımıza karşı da saygımız var ama tek adam rejimine karşıyız. Bakın sandıktan ‘Evet’ çıkarsa Zonguldak’ın bütün şehir olması gündeme gelecek ve Gülüç kapanacak. Biz şu anda birbirimize yetiyoruz. Muhtarlarımızla, belediye meclis üyelerimizle, gencimiz, yaşlımız, kadınlarımız ve erkeklerimizle Gülüç’e hizmet ediyor. Eğer Gülüç kapanırsa 60 kilometre uzaktan nasıl hizmet alacağız? Hepimiz Gülüç’te yaşıyoruz, buranın havasını teneffüs ediyoruz; ben sizlerden özellikle Gülüç’e sahip çıkmanızı ve bu süreçte benim yanımda olmanızı istiyorum.”
Toplantıda gençlere hitap eden CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ta 16 Nisan’da ki referandumda ‘Hayır’a destek vermelerini istedi. Cumhuriyet’in şu anki sisteminin eksikleri olsa da güzel bir sistem olduğunu ifade eden Demirtaş “Ben Yalıboyu Köyleri’nden Ballıuca’dan madenci çocuğunun oğluyum. Cumhuriyet sayesinden ben milletvekili oldum. Sayın Cumhurbaşkanımızda, Başbakanımızda fakir bir esnaf çocuğuydu. Gülüç Belediye Başkanımızda esnaf çocuğu. Yarın sizler bizlerin yerine olacaksınız. Ancak bu sistem değişirse yetkiler tek kişide toplanacağı için milletvekilliğinin bir önemi kalmayacak. Bu nedenle ben sizlerden vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkmanızı istiyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Milletvekili Demirtaş ile Belediye Başkanı Demirtaş gençlerden yeni sistemle ilgili gelen sorulara yanıt verdi. Başkan Demirtaş ile beraberindekiler daha sonra gençlerle toplu fotoğraf çektirdi.

Etiketler:

gülüç , belediye , gökhan demirtaş ,

Yorumlar

Demirtaş polis teşkilatının 172. Yılını kutladı

8 Nisan 2017 Cumartesi 19:51

 Demirtaş polis teşkilatının 172. Yılını kutladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Yılı nedeniyle mesaj yayınladı.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada tüm polislere görevlerinde başarılar dilerken, görevi sırasında şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazilere ise acil şifalar diledi. Demirtaş yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakârlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 172. Kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyor ve tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar dilerim. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve vatandaşlarımızın huzuru için kahramanca görev yaparken can veren şehitlerimize Allah’tan rahmetle anıyor, ailelerine, polis teşkilatına sabır, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum” dedi.

Etiketler:

Gökhan Demirtaş , gülüç belediyesi ,

Yorumlar