Yeni yöneticilere başarı dilediler

5 Nisan 2021 Pazartesi 23:08

Yeni yöneticilere başarı dilediler

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe yöneticileri, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği ve Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte; bugün Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği ve Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi’ne hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti heyeti, ilk ziyaretini Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, 25 Mart’ta yapılan genel kurul sonrası yeniden Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Şükrü Kılıç ve yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ diyerek, görevlerinde başarı dileğinde bulundu. Çok sayıda köy ve mahalle muhtarının da hazır bulunduğu ziyarette, Bozkurt; tüm Muhtarlarla birlikte çalışacaklarını ifade ederek, köy ve mahallelerin sorun ve taleplerinin giderilmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bozkurt ayrıca, ortak duyarlılık gösterilerek hareket edildiği takdirde sorunların çözüme kavuşacağına inandıklarını belirtti.

Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ise ziyaretlerinden dolayı Bozkurt ve beraberindeki partililere teşekkür ederken; aynı zamanda bir avukat olan Saffet Bozkurt’un 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı. Kılıç, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde ellerinden gelenin en iyisini yaparak bu süreçte Ereğli halkını yalnız bırakmayacaklarını ve bu zorlu süreci hep birlikte atlatmayı ümit ettiklerini belirtti.

AK Partililer, günün ikinci ziyaretini Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ne (EGD) gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Şafak Erel ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan AK Parti heyeti, derneğin 19 Mart’ta yapılan kongresinde seçimi kazanarak göreve gelen Şafak Erel ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi. EGD Başkanı Erel ve Dernek Yöneticileri de ziyaretlerinden dolayı Bozkurt ve beraberindeki partililere teşekkür etti.

Günün son ziyareti ise Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi’ne yapıldı. İlçe Başkanı Bozkurt ve beraberindeki parti yöneticileri, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi önceki Başkanı Metin Ercan’ın istifasının ardından Genel Merkez tarafından ataması yapılarak göreve başlayan Başkan Yakup Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. AK Partililerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz; Saffet Bozkurt’un İlçe Başkanlığında AK Parti İlçe Teşkilatı’nda görev alan partilileri, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , ak parti , saffet bozkurt , gazeteciler , muhtarlar , türk metal sendikası

Yorumlar

AK Partili Parlayan’ın acı günü

2 Nisan 2021 Cuma 21:51

AK Partili Parlayan’ın acı günü

AK Parti Kdz. Ereğli eski yönetim kurulu üyesi Ekrem Parlayan’ın kız kardeşi Şengül Şam hayatını kaybetti.

AK Parti Kdz. Ereğli eski yönetim kurulu üyesi, iş adamı Ekrem Parlayan’ın, kız kardeşi Şengül Şam kansere yenik düştü. 2 yıldır kanser tedavisi gördüğü öğrenilen Şam’ın cenazesi yarın (Cumartesi) Hatip Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlanacak. Merhume Şengül Şam’ın cenazesi, Kdz. Ereğli Şehir Mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak merhume Şengül Şam’a Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , ak parti , ekrem parlayan , şengül şam

Yorumlar
  • Numan celepci
    6 Nisan 2021 Salı 09:03

    Allah mekanını cennet eylesin

  • Kasap Ahmet özbay
    3 Nisan 2021 Cumartesi 03:07

    Merhumeye ALLAH tan rahmet geride bıraktığı kederli ailesine sabır lar diliyorum...mekanı cennet olsun inşallah amin

Vatandaşlara lokma dağıtıldı

27 Mart 2021 Cumartesi 19:18

Vatandaşlara lokma dağıtıldı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, ilçe merkezinde vatandaşlara lokma ikram ederek Berat Kandilini kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Yöneticileri ve partililerle birlikte; Cumartesi Pazarı mevkiinde stant kurarak, Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma ikramında bulundular. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve partililer, zaman zaman vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini de dinlediler. AK Parti İlçe Teşkilatı’nın yaptığı etkinlik, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, etkinlik esnasında yaptığı açıklamada, Berat Kandilinin tüm İslam âlemine hayır ve bereket getirmesi temennisinde bulunarak; “11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmamıza az bir zaman kala idrak ettiğimiz mübarek Berat Kandili vesilesiyle halkımıza lokma ikram ederek kandilimizin hepimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ettik. Mübarek kandil gecesinin tüm İslam âlemine huzur ve bereket getirmesini diliyorum. Berat Kandilimiz mübarek olsun” dedi.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , ak parti , saffet bozkurt

Yorumlar

Köy muhtarları taleplerini aktardı

27 Mart 2021 Cumartesi 18:33

Köy muhtarları taleplerini aktardı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile birlikte, ilçedeki Köy Muhtarlarının sorun ve taleplerini dinledi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar; Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı İbrahim Sezer, Mali ve İdari İşler Başkanı Mehmet Yiğitoğlu, Yerel Yönetimler Başkanı Necati Akdeniz, İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ali Kemal Karaca ve Hüseyin Engin ile birlikte Süleymanbeyler (Subaşı) Köyü’nü ziyaret etti. Burada civar Köy Muhtarları ile toplantı yapan Milletvekili Uçar ve beraberindeki partililer, Muhtarlara yönelik bölge toplantılarının süreceğini ifade etti.

Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Mehmet Morcu, Dağlıca Köyü Muhtarı Mehmet Başaran, Pınarcık Köyü Muhtarı Hasan Korkmaz, Ova Köyü Muhtarı Zeki Sevim, Yalnızçam Köyü Muhtarı Ersin Kuşçu, Soğanlıyörük Köyü Muhtarı İsmail Akdeniz, Güzelyurt Köyü Muhtarı Sercan Yaman, Yazıcılar Köyü Muhtarı Muhterem Ersoy, Aydınlar Köyü Muhtarı İlhan Arslan, Muhtarlar Derneği Başkanı (Kıyıcak Mahallesi Muhtarı) Şükrü Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyesi (Gebe Köyü Muhtarı) Adnan Alar’ın katıldığı toplantıda; bölgenin yol, su, elektrik ve kanalizasyon gibi sorunları masaya yatırıldı.

Muhtarların tek tek söz alarak sorunlarını dile getirdikleri toplantıda, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile İl Genel Meclisi Üyeleri de gündeme getirilen sorunların çözümlerine ilişkin başlatılan ve programa alınan çalışmalarla ilgili bilgi verdiler. Milletvekili Hamdi Uçar da Muhtarların köyleri adına ifade ettikleri sorunların çözümlerine yönelik yapılacak çalışmaların takipçisi olacağını belirterek, aciliyet arz etmeyen taleplerin de değerlendirileceğini söyledi.

Kdz. Ereğli’de Muhtarlara yönelik bölge toplantılarının süreceğini yineleyen Uçar ve beraberindeki partililer, Muhtarların toplantıya gösterdikleri ilgiden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Muhtarlar da Uçar, Bozkurt ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile parti yöneticilerine teşekkür etti.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , ak parti , saffet bozkurt , hamdi uçar

Yorumlar

AK Parti’den ‘Orman Haftası’ ziyareti

27 Mart 2021 Cumartesi 18:27

AK Parti’den ‘Orman Haftası’ ziyareti

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, Orman Haftası kapsamında Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte; 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve beraberindeki partililer, önce Orman İşletme Müdürlüğü çalışanlarını ardından da Orman İşletme Müdür Yardımcısı Mefar Erhan Çubukçu’yu makamında ziyaret ederek Orman Haftası’nı kutladı.

Başkan Bozkurt, geçen hafta yapılan fidan dağıtımı olmak üzere yaptıkları çalışmalardan ve verdikleri hizmetlerden dolayı Çubukçu’ya teşekkür etti.

Çubukçu ise Saffet Bozkurt’un İlçe Başkanlığında AK Parti İlçe Teşkilatı’nda görev alan partilileri, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , ak parti , saffet bozkurt , orman işletme

Yorumlar