Üç doktor daha göreve başladı...

27 Şubat 2018 Salı 14:42

Üç doktor daha göreve başladı...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz, Beyin Cerrahisi ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı üç doktor göreve başladı.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde değişik branşlarda üç doktor daha yapılan atamaların ardından göreve başlayarak hasta kabul etmeye başladı. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, 2003-2004 Akçakoca Devlet Hastanesi, 2005-2009 Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2009-2011 Batman Bölge Devlet Hastanesi ve 2011-2017 Düzce Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi’nde görev yapan KBB Uzmanı Elif Karalı, 2003-2010 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, 2012-2015 Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Haziran 2017- Aralık 2017 Aliağa Devlet Hastanelerinde görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Huriye Begüm Güney ve Beyin Cerrahisi Uzmanı Cem Atilla Gökduman mesaiye başladı.
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi yöneticileri, hastanelerinde çeşitli branşlarda uzman doktor sayısının her geçen gün arttığını ve bölge halkına verilen hizmet kalitesinin yükseldiğini ifade etti.

Etiketler:

kdz. ereğli devlet hastanesi , hekim , doktor , kadro ,

Yorumlar

Genel Müdür Önal’ın eniştesi vefat etti

27 Şubat 2018 Salı 14:32

Genel Müdür Önal’ın eniştesi vefat etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Kültür Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal’ın eniştesi 65 yaşındaki Hüseyin Gebeş hayatını kaybetti.

Kdz. Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde şoför olarak çalıştıktan sonra emekli olan evli ve 4 çocuk babası Hüseyin Gebeş, uzun süredir yaşadığı rahatsızlık sonucu tedavi görüyordu. Dün akşam vefat eden Gebeş için bu gün öğle namazı sonrasında Kışla Camii’nde cenaze töreni düzenledi. Helallik alınması ve cenaze namazının ardından Gebeş’in naaşı Kışla Mezarlığı’na defnedildi.
Cenaze törenine Kültür Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Özer, Kdz. Ereğli Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürü Cem Koç, Kışla Mahallesi Muhtarı Muhammet Demir, Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Meclis Üyesi İsmet Koç ile mahalle sakinleri ve Gebeş ailesinin yakınları katıldı.

Etiketler:

kdz. ereğli , belediye , fen işleri müdürlüğü , hüseyin gebeş , cenaze , irfan Önal ,

Yorumlar
  • rıdvan arsla emekli belediye personeli
    27 Şubat 2018 Salı 16:15

    allah rahmeteylesin yakınlarına baş salıgıdilerim

Sezer’den taziye mesajı…

26 Şubat 2018 Pazartesi 19:35

Sezer’den taziye mesajı…

Kdz. Ereğli MÜSİAD Başkanı İbrahim Sezer 62 yaşında hayatını kaybeden gazeteci Ali Suat Eser için taziye mesajı yayınladı.

Kdz. Ereğli MÜSİAD Başkanı İbrahim Sezer, Ereğli’de uzun yıllar gazetecilik yapan Ali Suat Eser için taziye mesajı yayınladı. Sezer mesajında, “Kıymetli Basın Mensuplarımız,
Değerli meslektaşınız, bölgemizin yetiştirdiği duayen gazetecilerinden Ali Suat ESER bey’in vefat etmiş olduğunun haberini teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.
Şahsım, Yönetim Kurulu ve dernek üyelerimizle, şube personelimiz adına, merhum Ali Suat beye Yüce ALLAH (c.c)‘tan gani gani rahmet dilerken, başta ESER ailesi ve basın camiası olmak üzere, rahmetlinin sevenlerine de başsağlığı dileklerimizi sunarım.
Başınız sağolsun. Yüce Allah (c.c)’ ın sabrı cemiller ihsan etmesi temennisi ile...” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

MÜSİAD , Kdz. Ereğli , İbrahim Sezer , taziye , mesaj , Ali Suat Eser ,

Yorumlar

Gazeteci Ali Suat Eser hayatını kaybetti

26 Şubat 2018 Pazartesi 16:12

Ereğli Haber

Gazeteci Ali Suat Eser hayatını kaybetti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gazetecilik yapan Ali Suat Eser 62 yaşında hayatını kaybetti.

1983-2000 yılları arasında Milliyet Gazetesi’nin çeşitli kademelerinde muhabirlik yapan ve 1989 yılında babası Ali Osman Eser ile birlikte Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Gündem Gazetesi’ni kuran gazeteci Ali Suat Eser Antalya’da hayata veda etti.
Erdemir emeklisi Yüksel Eser, Avukat Yücel Eser, Gündem Gazetesi Önceki Sahibi Çetin Eser ve Aysel Gültekin'in ağabeyleri Gazeteci Ali Suat Eser bir süredir yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyordu. Oğlu Emre Eser’in üniversite eğitimi nedeniyle yaklaşık bir ay önce Antalya’ya yerleşen Ali Suat Eser bu gün hayatını kaybetti. Gazeteci Ali Suat Eser’in cenazesinin yarın Bozhane Camii’nde kılınacak namazın ardından şehir mezarlığına defnedileceği belirtildi.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak, merhum gazeteci Ali Suat Eser'e Allah’tan rahmet, Eser Ailesi başta olmak üzere dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabır dileriz.

 

Yorumlar

Gülüç'ten Afrin operasyonuna tam destek...

26 Şubat 2018 Pazartesi 11:13

Gülüç'ten Afrin operasyonuna tam destek...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediyesi Türk silahlı kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde başlatılan ''Zeytin Dalı'' harekâtında şehit düşen askerlerimiz için mevlid-i şerif okutuldu.

Gülüç Belediye düğün salonunda yapılan anma gecesinde Afrin'de şehit düşen askerlerimiz için kuran-ı kerim ve Mevlid-i şerif okundu, dualar edildi.
Saygı duruşuyla ve ardından İstiklal marşının söylenmesiyle başlayan geceye Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Gülüç halkı katıldı.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş yaptığı konuşmada dualarının Afrin’deki kahraman askerlerlerimiz için olduğunu söyledi. Demirtaş konuşmasında, '' Türk silahlı kuvvetlerinizin terör koridorunu önlemek ve ülkemize yönelecek tehditleri bertaraf etmek için Arfin' de başlatığı operasyonu destekliyoruz. İnşallah Mehmetçiğimizin burnu bile kanamadan operasyonu başarıyla sonlandıracaktır. Ülkemiz üzerinde son yıllarda büyük oyunlar oynanmaktadır. Emperyalist güçler halkımız arasına fitne fesat sokarak bizleri bölmeye çalışmaktadır. Türk milleti olarak Türküyle , Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Abazasıyla bir bütünüz. Bu ülkeyi asla bölömiyecekler ve böldürtmeyeceğiz. Afrin'de Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan gazilerimizede acil şifalar diliyorum. Allah Afrin operasyonunda yer alan kahraman askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun, dualarımız ve kalbimiz kahraman askerlerimizle birlikte'' dedi.

Etiketler:

Afrin , oerasyon , mevlit , gülüç , gökhan demirtaş ,

Yorumlar