Tanzim Satış’ta fiyatlarda bayram erken başladı...

18 Mayıs 2020 Pazartesi 18:00

Tanzim Satış’ta fiyatlarda bayram erken başladı...

Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de etkili olan Korona virüs salgını sonrasında sebze ve meyve fiyatlarında büyük artışlar meydana geldi. Ancak Tanzim Satış Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlara fiyatlarda da bayramı yaşatıyor.

Tanzim Satış’ta 1 kilogram salatalık 0,90 Kuruş, Domates 2,50 TL, Nektari 5 TL, Şeftali 5 TL, Kuru Soğan 0,90 Kuruş, Taze Patates 1,45 TL ve Karpuz 2,50 TL’den satışa sunulacak.
Üreticiden halka sloganıyla yola çıkan ve Türkiye’nin bir çok noktasında satış noktaları bulunan Tanzim Satış yaptığı bu büyük indirimlerle Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlara bayramı yaşattı. Korona virüs salgını nedeniyle sebze ve meyveyi yüksek rakamlara almak zorunda kalan vatandaşlar Tanzim Satış’ın üreticiden direk alıp satışa sunduğu ve fiyatlarında büyük indirim uygulaması ile bayram sevincini erken yaşamaya başladı.
Eren 44 Tarım Limited Şirketi Sahibi Hacı Koltuk, ülkemizin Korona virüs salgını mücadelesine destek vermek ve bu zor koşullarda halkın yanında yer almak için fiyatları indirdiklerini söyledi. Hacı Koltuk konuşmasında “Firma olarak direk üreticiden aldığımız ürünlerimizi tüm tazeliği ile halkımızla buluşturuyoruz. Ramazan Bayramı öncesinde bir çok ürünümüzün fiyatlarını indirerek Ramazan Bayramı sevincini daha da erkene çektik. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Korona virüs salgını ile mücadele tüm hızıyla sürüyor. Bu zorlu sürece Tanzim Satış olarak bizlerde destek verip halkımızın yanında yer almak istedik. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar
  • Azat İpteş
    18 Mayıs 2020 Pazartesi 21:54

    Var kardeşim buyur gel dergaz yanındaız

  • Recep
    18 Mayıs 2020 Pazartesi 18:11

    Nerde ereglide varmı

TUİK açıkladı...

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:06

TUİK açıkladı...

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Zonguldak Bölge Müdürlüğü, 2020 yılı Ocak-Mart ayı yapı izin istatistiklerine ait verileri açıkladı. Buna göre Zonguldak’ta 2020 Ocak-Mart döneminde yapı ruhsatı verilen daire sayısı 222, yapı kullanma izin belgesi verilen daire sayısı 1064 olarak açıklandı.

2020 yılı Ocak-Mart ayı yapı ruhsatına göre il, konut ve diğer alanlar ise Zonguldak'ta şöyle sıralandı. Bina sayısı 30, yüzölçümü 59 bin 461 metrekare. Değer 110 milyon 494 bin 215 TL. Daire sayısı 222. Konut kullanım alanı 21 bin 879 metrekare. Konut dışı kullanım alanı 31 bin 109 metrekare. Ortak kullanım alanı ise 6 bin 473 metrekare olarak açıklandı.
2020 yılı Ocak-Mart ayı yapı kullanma izin belgeseine göre il, konut ve diğer alan istatistikleri ise şöyle. Bina sayısı 86. Yüzölçümü 228 bin 566 metrekare. Değer 425 milyon 693 bin 987 TL. Daire sayısı bin 64. Konut kullanım alanı 117 bin 674 metrekare. Konut dışı kullanım alanı 56 bin 731 metrekare. Ortak kullanım alanı ise 54 bin 161 metrekare olduğu kaydedildi.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , Yapı , Ruhsatı , TUİK , Açıklama , Metrekare

Yorumlar

GMİS Yönetim Kurulu, “19 Mayıs kutlu olsun”

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:02

GMİS Yönetim Kurulu, “19 Mayıs kutlu olsun”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, yönetim kurulu adına bir mesaj yayınlayarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Yeşil’in mesajı şöyle;
“Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün doğumunun 139’uncu yılında, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’inci yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 19 Mayıs 1919 tarihi, Mustafa Kemal Atatürk'ün, şanlı kurtuluş mücadelemizin ateşini yaktığı ve özgürlük bayrağımızı Anadolu'da dalgalandırdığı tarihtir. 19 Mayıs 1919 tarihi, ulusal egemenliğe dayanan, tam bağımsız, çağdaş, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına uzanan sürecin ilk adımıdır. Elinde ulusuna olan güveninden başka hiçbir şey olmayan Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’dan başlattığı bağımsızlık mücadelesi dalga dalga tüm vatana yayılarak tarihte eşine az rastlanır bir destan yazılmış ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmıştır. Türk gençliğine olan güvenini ve inancını “yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz” sözleriyle ifade eden Atatürk, ulusumuzun varolma, bağımsızlık ve özgürlük meşalesinin ateşlendiği 19 Mayıs tarihini bayram olarak gençlere armağan etmiştir. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve şükranla anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.”

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , GMİS , Gençlik Bayramı , 19 Mayıs , HakanYeşil

Yorumlar

Orman dışı satış deposu kapasite artırım çalışmaları sürüyor

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:01

Orman dışı satış deposu kapasite artırım çalışmaları sürüyor

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Çaylıoğlu orman dışı satış deposu kapasite artırım çalışmaları sürüyor.

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Müdürü Zekeriya Beyazlı, Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü Çaylıoğlu Orman İşletme Şefliği Çaylıoğlu deposunu ziyaret etti. Bölge Müdürü ziyaretinde Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürü Temel Nadir, Çaylıoğlu Orman İşletme Şefi Arif Kolaç, Kızlarderesi Orman işletme Şefi Mustafa Kılıçarslan hazır bulundu.
Çaylıoğlu Deposunda 2019 ve 2020 yıllında yapılan saha düzenleme ve kapasite artırımı çalışmalarını yerinde inceledi. Son depolar için yapılacak ihata, depo dahili yol yatırımları hakkında görüşülerek öncelikler belirlendi. Depo sayılarını azaltarak gelir-gider farkını arttırmak, günümüz koşullarına daha uygun ve denetim kolaylığı sağlamak, her mevsim ulaşılabilir koşulları oluşturarak müşteri memnuniyetini arttırmak gayesi ile iki yıldır başlatılan çalışmalardan biri daha sonuçlanmak üzere olduğunun memnuniyeti duyuldu. Uygulamalar sonucu orta vadede bölge müdürlüğü bazında 33 orman dışı satış deposu 20’nin altına indirilecek.
Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı çalışmalarında azami gayret gösteren İşletme Müdürü Temel Nadir ve ekibini tebrik ederek, üretimde standardizasyon ve piyasa koşullarının çok iyi takip edilmesi gerektiğini vurgulayarak, başarılarının devamını diledi.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , Orman , İşletme , Kapasite , Çalışma

Yorumlar

Bahçede yakılan otlar ifaiyeyi harekete geçirdi

18 Mayıs 2020 Pazartesi 13:58

Bahçede yakılan otlar ifaiyeyi harekete geçirdi

Zonguldak'ın Asma Mahallesinde bahçede yakılan otlar itfaiye ekiplerini harekete geçirdi.

Edinilen bilgiye göre olay akşam saatlerinde Asma Mahallesi'nde meydana geldi. Bir çift bahçesini temizlemek için otları yaktı.Otların yanmasıyla birlikte mahalleyi duman sardı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine ifaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ifaiye ekipleri yangının kontrollü olmasından dolayı yangına müdahale etmeden geri döndü. Öte yandan yaşlı çift itfaiye ekiplerini karşısında büyük şok yaşadı.

Yorumlar