Sokağa çıkma kısıtlamasında caddeler çalışanlara kaldı

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:30

Sokağa çıkma kısıtlamasında caddeler çalışanlara kaldı

Korona virüs önlemleri kapsamında 14 büyükşehir ve Zonguldak'ta alınan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde caddeler çalışanlara kaldı.

Yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında 14 büyükşehir ve Zonguldak'ta alınan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kentin en işlek caddesi olan Gazipaşa Caddesi görevli olan personeller haricinde boş kalırken sessizliğe büründü.
14 büyükşehir ve Zonguldak'ta 4 gün sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması 19 Mayıs tarihinde sona erecek.

Yorumlar

Açılışa Özel Kampanya! Mantolama Sadece 18,90 TL

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:22

Açılışa Özel Kampanya! Mantolama Sadece 18,90 TL

Kdz. Ereğli’de hizmete açılan Buzoğlu Yapı A.Ş. açılışa özel kampanya yaptı.

Kdz. Ereğli’de yalıtım ve mantolama da öncü firmalardan biri olan Buzoğlu Yapı, kendi üretimleri olan plamix markası ile müşterilerine kaliteli ürünleri sunarken bir de indirim yaptı. Açılışa özel kampanya kapsamında HekimMaxipor+Plamix Mantolama sadece 18,90 TL.
Açılışa özel kampanyalarının devam edeceğini belirten Buzoğlu Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Buzoğlu, ülkemizin geçmiş olduğu bu süreçte fiyatlarda iyileştirme yaparak, müşterilerine destek olmak istediklerini ifade etti.
HekimMaxipor+Plamix Mantolama Takımı Kampanyası 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Yorumlar

Kamyonetle köy köy dolaşıp öğrencileri ile hasret giderdiler

15 Mayıs 2020 Cuma 18:49

Kamyonetle köy köy dolaşıp öğrencileri ile hasret giderdiler

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı taşımalı bir köy okulunda görev yapan öğretmenler öğrencilerini kamyonet kasasında ziyaret ediyor.

Kdz. Ereğli’ye bağlı Kurtlar İlkokulunda görev yapan öğretmenler öğrencileriyle hasret gidermek için bir kamyonet kasasında köy köy dolaşıp öğrencilerini ziyaret ediyor. Tüm dünya genelinde etkisini gösteren Korona virüsten dolayı yaklaşık 2 aydır tatil olan okullardan dolayı okula gidemeyen öğrenciler için öğretmenler öğrencileri için moral gezisi hazırladı. Bir kamyonet kasasında köy köy dolaşarak öğrencilerine ulaşan öğretmenler “Onlar bize gelemiyorsa biz çocuklarımıza gideriz.” Diyen öğretmenler bir an önce öğrencilerine kavuşmayı bekliyorlar.

Öğrencilerini çok özlediklerini belirten Okul Müdürü Saygın Türk ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gözlerindeki ışık yüzlerindeki gülümseme için aşılmayacak engel yoktur. Her gün özlemlerini, yaptığımız canlı ders bağlantılarında dile getiren öğrencilerimizle bir nebzede olsa bir araya gelebilmek mutlulukların en güzeli.”

Öğretmenler ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak sohbet etti. 

Yorumlar

Başkan Posbıyık, Erdemir’in 55’inci yılını kutladı...

15 Mayıs 2020 Cuma 17:56

Başkan Posbıyık, Erdemir’in 55’inci yılını kutladı...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Erdemir’in kuruluşunun 55’inci yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

 Başkan Posbıyık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:“11 Mayıs 1960 yılında şehrimizde kurulan, Ereğli halkının da alın teriyle, Türkiye’nin sanayi ve ekonomisinin gelişmesinde önemli yeri olan Erdemir, şirin bir balıkçı kasabasının tarihinde, ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamında büyük değişimlere yol açmıştır. Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (ERDEMİR) 55’inci kuruluş yıldönümünü kutluyorum.”

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , kdz ereğli belediyesi , halil posbıyık

Yorumlar
  • ismail demir
    16 Mayıs 2020 Cumartesi 01:09

    emlak vergilerine %100 zam yaparak da bizi kutladı

Ciğer, “Hepimiz birer engelli adayıyız”

15 Mayıs 2020 Cuma 17:42

Ciğer, “Hepimiz birer engelli adayıyız”

Türk Kızılay’ı Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri Kdz. Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’ü ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Kızılay Derneği Başkanı Yaşar Ciğer Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’ü makamında ziyaret ederek 10-16 Mayıs Engelliler Haftasını kutladı. Haftanın önemine dikkat çeken Başkan Ciğer, Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’e çeşitli hediyeler takdim etti. Başkan ciğer ziyarette yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi olarak 16 Mayıs tarihleri arasından engelliler haftası dolayısıyla Fiziksel Engelliler Derneği Başkanımız İsmail Şentürk’ü ziyaret ederek haftalarını kutladık. Kızılay’ın toplumun her kesimde bir bütün olduğunu ve hepimizin birer engelli adayı olduğunu düşünerek yaşadığımızın ve Kızılay’a ile Engelliler Derneğimizin daime birlikte çalışacağını belirtmek istiyorum.” Kdz. Ereğli Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılay ile her zaman istişare içinde olacağını belirtti.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , Kızılay , Yaşar , Ciğer , EngelliHaftası , İsmailŞentürk

Yorumlar