Şoförler Odası Başkanı ve yönetiminden MHP’ye ziyaret...

20 Eylül 2017 Çarşamba 20:34

Şoförler Odası Başkanı ve yönetiminden MHP’ye ziyaret...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, yönetim kurulu üyeleri ile MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Civelek, partinin yeni binasının MHP' ye yakışan bir bina olduğunu ve yeni yönetime bundan sonra ki görevlerinde başarılar dilediklerini kaydetti.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk ise Ereğli Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek bundan sonra da ilçe için yapılacak çalışmalarda beraber hareket edeceklerini kaydetti.
Ziyaret yapılan sohbetin ardından sona erdi.

Etiketler:

MHP , Rahman Demirtürk , Şoförler , Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek ,

Yorumlar

Çakır ekibiyle Kaymakam ve Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti

20 Eylül 2017 Çarşamba 20:29

Çakır ekibiyle Kaymakam ve Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan İlçe Kongresinde, İlçe Başkanlığında üçüncü kez seçilen Mehmet Fatih Çakır, bugün Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretlerine başladı.

İlk ziyaretlerini Ereğli Kaymakam Vekili, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu’na gerçekleştiren Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerini tanıttı.
AK Parti İlçe Başkanı Çakır, ziyarette hükümetin Ereğli’de hayata geçirdiği ve devam eden yatırımlar ile ileriye dönük yatırım çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Eskioğlu ise Mehmet Fatih Çakır’ın İlçe Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Çakır ve ekibi Kaymakam Eskioğlu’nun ardından İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ü makamında ziyaret etti. Burada da kendilerini Emniyet Müdürü Küçük’e tanıtan Yönetim Kurulu Üyeleri, tüm Emniyet Teşkilatına görevlerinde muvaffakiyetler temenni etti. Emniyet Müdür Küçük ise Çakır ve ekibinin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden memnun olduğunu ifade ederek, başarı dileğinde bulundu.

Etiketler:

Kdz. Ereğli AK Parti ilçe başkanı Fatih Çakır ,

Yorumlar

Anne Eser sonsuzluğa uğurlandı

20 Eylül 2017 Çarşamba 20:27

Ereğli Haber

Anne Eser sonsuzluğa uğurlandı

Gündem Gazetesi'nin kurucusu (Merhum) Ali Osman Eser'in eşi Nazife Eser düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Merhume Nazife Eser’in cenazesi Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi morgundan alınarak, Kdz. Ereğli Belediyesine ait cenaze aracı ile Kdz. Ereğli Bozhane Camine getirildi.

Burada musalla taşına konulan cenazenin başında taziyeleri Merhume Nazife Eser'in çocukları Gazeteci Ali Suat Eser, Avukat Yücel Eser, Yüksel Eser, Çetin Eser, Aysel (Eser ) Gültekin kabul etti. İmam Hatip tarafından öğle namazına mütakiben kılınan cenaze namazının ardından Anne Eser toprağa verilmek üzere Devrek’e gönderildi.

Gerçekleştirilen cenaze törenine Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli TSO Başkan Adayı Aslan Keleş, İşadamı İlhan Yazıcıoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Fevzi Ekşi, CHP Kdz. Ereğli önceki dönem İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Utku Koleji Sahibi Ali Çataklı, Utku Koleji Lisesi Müdürü Varol Hızal, gazeteci dostları ile vatandaşlar katıldı.

Ereğli Haber Gazetesi olarak Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesi, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar

Çakır ve ekibi Uysal'a gitti

20 Eylül 2017 Çarşamba 20:22

Çakır ve ekibi Uysal'a gitti

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına üçüncü kez seçilen Mehmet Fatih Çakır, yönetimi ile birlikte Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. İlçe Başkanı Çakır ve Belediye Başkanı Uysal, konuşmalarında ‘birlik beraberlik’ mesajını paylaştılar.

Bizler her zaman yanınızdayız, destekçiniziz
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı da makamında ziyaret eden Fatih Çakır, “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Ereğli’mize hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah Ereğli’mizde daha güzel günleri hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum ”dedi.
Önümüzdeki günler daha da güzel olacak
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Öncelikle başta İlçe Başkanımız Sayın Fatih Çakır ve yönetimini tebrik ediyorum. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olmamız şart. Zaten bunun da olacağını biliyoruz. İnşallah Ereğli’mizin inşasına hep beraber katkı vereceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Görevinizde başarılı olacağınıza kalpten inanıyorum” ifadelerine yer verdi.
Daha sonra basına kapalı olarak karşılıklı sohbet şeklinde devam eden ziyaret, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Etiketler:

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır , Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ,

Yorumlar

57 köy, 29 mahalle ve 2 belde karantinaya alındı

20 Eylül 2017 Çarşamba 17:54

Ereğli Haber

57 köy, 29 mahalle ve 2 belde karantinaya alındı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 57 köy, ilçe merkezine bağlı 29 mahalle, 2 belde ve Kandilli Beldesi’ne bağlı 5 mahalle şap hastalığı nedeniyle Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından karantina altına alındı.

Kdz. Ereğli ilçesinde Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü ilçeye bağlı Hasankahyalar Köyü ile Kırmacı Mahallesi’nde iki ayrı noktada şap hastalığı tespit etti. İlçede hastalıkla ilgili olarak Hasankahyalar, Külah, Sofular, Şamlar köyleri, Ormanlı Belediyesi ile Kıyıcak, Kırmacı, Kavaklık, Köseler, Güldere, Bağlık, Akarca, Kestaneci, Müftü, Sarıkorkmaz, Korubaşı, Uzunmehmet, Murtaza mahallelleri koruma bölgesi ilan edildi.
İlçede ayrıca Akköy, Alaplısofular, Artıklar, Aydınlar, Başören, Başörendoğancılar, Çamlıbel, Çayırlı, Çaylıoğlu-Asarlı, Çaylıoğlu-Güneşli, Çaylıoğlu-Hacıosmanlar, Çaylıoğlu-Kocalar, Çaylıoğlu-Merkez, Çevlik, Çiğdemli, Çömlekçi, Danişmentli, Davutlar, Dedeler, Emirali, Esenler, Fındıklı, Gebe, Güzelyurt, Halaşlı ,Işıklı, İmranlar, Karakavuz, Kaymaklar, Kızılcapınar, Kurtlar, Ortacı, Ortaköy, Ormanlı, Osmanlar, Ova, Pembeciler, Ramazanlı, Ruşanlar, Serintepe, Saltuklu, Sarıkaya, Süleymanbeyler, Sütlüce, Topallı, Toyfanlı, Uludağ, Üveyikli, Velidağ, Yazıcılar, Yenidoğancılar, Yeşilköy, Yunuslu, Zindancılar, Yaraşlıyörük, Keşkek köyleri, Kandilli-Merkez, Kandilli-Uzunmehmetyayla, Kandilli-Yenimahalle, Kandilli- Şehitlik, Kandilli- Geyikbeli mahalleleri ilçe merkezine bağlı Topçalı, Kepez, Kocali, Kışla, Uzunçayır, Bölücek, Göktepe, Elmatepe, Köseler, Ağlar, Ören, Balı, Ömerli, Hamzafakılı, Uzunmehmet, Belen, Belenyeni Mahalle gözetim bölgesi olarak tespit edilip karantinaya alındı. Bu bölgelerde hayvan giriş ve çıkışları, alım, satımı, süt ürünlerinin karantina alanı dışına çıkışı, sığır, manda, keçi ve koyunların mera ve otlaklara salınması, ot, saman, tırnak, boynuz, hayvan gübresi, deri ve benzeri ürünlerin çıkarılması, antibiyotik uygulaması yapılan hayvanlar ile hasta hayvanların sütlerinin insan gıdası olarak tüketilmesi ve söz konusu belde, köy ve mahallelerde her türlü hayvansal ürünlerin toplanması yasaklandı.
Kdz. Ereğli Tarım, Gıda ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri şap hastalığının tespit edildiği hayvanların tedavilerine devam edildiğini ve iyileşmenin başladığını bildirdi.

Yorumlar