Ramazan Çelik ve Sevgi Petek konserine davetlisiniz...

6 Eylül 2018 Perşembe 15:20

Ramazan Çelik ve Sevgi Petek konserine davetlisiniz...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediyesi tarafından fındık festivali düzenlenecek.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol 23 Eylül 2018 Pazar günü Fındık Festivali düzenleneceğini açıkladı. Başol 19.30’da başlayacak olan festivalde sanatçılar Ramazan Çelik ile Sevgi Petek’in sahne alacağını söyledi. Ormanlı Beldesi ve çevresindeki köylerde fındık üretiminin çok yaygın olduğunu ve bölgede en kaliteli fındığın yetiştiğini belirten Başol “Beldemiz ve çevresinde fındıkçılık çok yaygın. Ülke ve bölge ekonomisine burada üretilen fındık önemli bir girdi sağlıyor. Bölgemizin birinci derece geçim kaynağı da fındık olduğu için ürünümüzü daha geniş kitlelere tanıtmak, hem de yıl boyunca çalışıp emek veren halkımızı eğlendirmek için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik” dedi.
Başol, düzenlenen festivale Ormanlı başta olmak üzere tüm bölge halkını davet ettiğini dile getirdi.

Yorumlar

Mustafa Ceceli konseri iptal...

23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:14

 Mustafa Ceceli konseri iptal...

Zonguldak'ın Filyos beldesinde düzenlenecek festivalde ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin vermesi planlanan konser, vatandaşların tepkisi üzerine iptal edildi.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali gerçekleştirilecek. Festivalin hazırlıkları tamamlanırken, festival boyunca Resul Dindar, Ece Seçkin ve Mustafa Ceceli konser verecekti. Ancak vatandaşların talebi üzerine Mustafa Ceceli konseri iptal edildi. Yapılan açıklamada ise "Bazı basın yayın organlarında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli hakkında çıkan haberler neticesinde yapacağımız festival nedeniyle Belediye ve organizasyon firması tarafından Mustafa Ceceli konseri iptal olmuştur. Ceceli’nin yerine ünlü sanatçı Gökhan Tepe festivalin son akşamı olan 29 Temmuz’da sahne alacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi. 
Belediye Başkanı Ömer Ünal ise "Konserin iptal edilmesi için çok sayıda vatandaşımız belediyeyi aradı. Mustafa Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meseleleridir. Ancak kamuoyundan bu konser öncesinde tepki aldık. Bu nedenle de konseri iptal ettik. 29 Temmuz akşamı festivalimizde Gökhan Tepe sahne alacak" diye konuştu. 

Yorumlar

Pop sanatçısı Simge hastaneden çıkıp konser verdi...

8 Temmuz 2018 Pazar 14:09

Pop sanatçısı Simge hastaneden çıkıp konser verdi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde konser veren pop sanatçısı Simge şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

Hastaneden çıkıp konser için Ereğli’ye gelen Simge’ye fedakarlığından dolayı teşekkür eden Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sanatçıya geçmiş olsun diledi. 
Kdz Ereğli Belediye’si tarafından ilki gerçekleştirilen spor etkinliklerinin ikinci gününde ilk olarak Sedef Ergün sahne aldı. Söylediği şarkılarla usta sanatçılara taş çıkartan genç şarkıcı ilk kez açık hava konseri verdiğini ve karşısında gördüğü kalabalık karşısında büyük heyecan yaşadığını söyledi. Genç şarkıcının ardından sahne alan pop sanatçısı Simge yeni albümünde ki şarkılarını seslendirdi. Söylediği şarkılarla hayranlarına güzel bir gece yaşatan Simge, Kdz Ereğli’de bulunduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti. Konser sırasında sahneye çıkan Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Simge’nin hastaneden çıkıp Kdz Ereğli’ye geldiğini söyledi. Uysal konuşmasında “ Simge’ye geçmiş olsun diyelim. Çünkü çok büyük fedakârlık yapıp Gastroskopi yaptırıp, aynı gün Kdz Ereğli’ye gelmiş. Gastroskopi’yi artık kulak burun boğazcılar da çok yaptırdıkları için ben Gastroskopi yaptırdığını anladım. Onun için kendimi bir kez daha tebrik ediyorum. Çünkü artık endoskopi yaparken koldan damar yolunu açıp da simflat gibi ilaçlar verdikleri için buradaki performansından dolayı ben kendisini tebrik ediyorum. O ilaçları aldıktan sonra sahneye çıkmak kolay değil. Cesaret ister” dedi. Uysal konuşmasının ardından Simge’ye çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Yoğun katılım nedeniyle yaşadığı rahatsızlığa rağmen şarkılarını söylemeye devam eden Simge yaklaşık 3 saat sahnede kaldı.

Yorumlar
  • RIFAT YILMAZ
    28 Temmuz 2018 Cumartesi 13:00

    NEREDEN BULDUNUZ BU KENDINI BEĞENMİŞ SANATÇIYI BUNUN YERİNE TARKANI NILUFERI GETIRSELERDI DAHA IYI OLURDU

Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

24 Haziran 2018 Pazar 13:02

Fotoğraf-Kamera-Haber: Elif altıner

Burcu ile Aykut evlilik yolunda ilk adımı attı

Zonguldak vergi rekortmenlerinden, bölgenin tanınmış işadamlarından Hasan-Meryem Akyüz çiftinin kızları Burcu ile Yakup ile Zeyneki Erdoğan çiftinin oğulları Aykut düzenlenen nişan merasimi ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Kdz. Ereğli Musa’nın Yeri Restaurant’ta düzenlenen nişan merasimi öncesi Akyüz ve Erdoğan ailesi gelen misafirlerini kapıda karşıladı. Burcu ile Aykur çiftinin gelmesi ile başlayan törende gençlerin nişan yüzüklerini Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık taktı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Posbıyık daha sonra yüzükleri takarak kurdelayı kesti. Nişan pastasını birlikte kesen Burcu ile Aykut aileleri tarafından takı merasimi yapılmasının ardından ilk danslarını gerçekleştirdi. Hem davetliler hemde Burcu ile Aykut çifti sağanak yağmura aldırmayarak sırıl sıklam ıslanmalarına rağmen doyasıya eğlendiler. Nişan töreni yaklaşık 3 saat süren eğlencenin ardından havi fişek gösterisi ile sona erdi.
İz Medya Prodüksiyon ailesi olarak Burcu ile Aykut çiftini tebrik ediyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Yorumlar

Verem Dede Avukat kızını everiyor

6 Nisan 2018 Cuma 16:38

Ereğli Haber

Verem Dede Avukat kızını everiyor

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan’ın kızı Av.Yıldız Erdoğan, İlçede faaliyet gösteren Antep Sofrası sahibi Arif Tatlı’nın oğlu Serdar Tatlı ile dünya evine giriyor.

Ereğli Haber- Hacıkadın ve Hasan Erdoğan’ın kızları Av.Yıldız Erdoğan, Nagihan Top ve Arif Tatlı’nın oğulları Serdar Tatlı ile evleniyor. Genç Çiftler, 7 Nisan 2018 Cumartesi Saat 19.30’da Eski Bağlık Gazinosunda gerçekleştirilecek olan düğün ile dünya evine girecek. Erdoğan ve Tatlı aileleri bu mutlu günlerine tüm dostlarını davet etti.


Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Av. Yıldız Erdoğan ve Serdar Tatlı çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumlar