Posbıyık'tan rakı-balık partisi

15 Ekim 2019 Salı 16:59

Ereğli Haber

Posbıyık'tan rakı-balık partisi

CHP'li Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık geçtiğimiz Pazar günü Belediye Kamp Tesisleri alanında rakı-balık partisi düzenledi. Meclis üyeleri gecede gönüllerince eğlenirken, partide rakı kadehlerinin neyin şerefine kalktığı ise merak ediliyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık geçtiğimiz Pazar günü akşam saatlerinde Göktepe Mahallesi'nde ki Belediye Kamp Alanı tesislerinde rakı balık partisi düzenledi. Kdz. Ereğli Kaymakamı İmsail Çorumluoğlu, ilçe protokolü ve daire amirlerinin katıldığı geceye AK Partili Belediye Meclisi Üyesi Numan Korkmaz ve Zafer Durmaz'da katıldı. 

Aynı gün Kdz. Ereğli Belediyespor Altyapı sorumlusu Zafer Men'in vefat etmesi ve Suriye'de Türkiye'nin terör operasyonlarının devam etmesi bazı kesimler tarafından "Rakı-balık partisi"nin eleştirilmesine yol açtı. Kimileri "Kadehler neyin şerefine kalktı?" sorusunu sorarken, bazı meclis üyeleri ise kendilerine çok güzel bir gece yaşatan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a teşekkür etti.

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları'nın davet edilmediği gecede CHP'li Başkan Halil Posbıyık'ın Kaymakam Çorumluoğlu ile birlikte tüm ilçe protokolünü aynı masada buluşturması kendisi adına takdire şayan bir gelişme olarak değerlendirildi.

Kdz. Ereğli ilçesinde son dönemlerde yaşanan gelişmelerle ilgili AK Parti Milletvekilleri, İl Başkanı Zeki Tosun ile Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır'ın ne düşündüğü ise kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Yorumlar

Ali, Melis'ine kavuşuyor

15 Ekim 2019 Salı 16:26

Olay67

Ali, Melis'ine kavuşuyor

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, aynı zamanda Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı da olan Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, oğlu Ali'yi evlendirecek.

Düğün hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yıldız- Çelebi Purçak çiftinin kızları Melis ile Emel-İlhan Yazıcıoğlu çiftinin oğulları Ali, 19 Ekim 2019 Cumartesi günü hayatlarını birleştirecek. Anadolu Otel'de, saat 19.00'da başlayacak olan düğün törenine protokol mensupları, iş insanları ve siyasilerin yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Yazıcıoğlu ve Purçak Aileleri ile Melis ve Ali çifti, bu mutlu günlerinde dostlarını, akrabalarını ve arkadaşlarını yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Purçak ve Yazıcıoğlu Ailelerine "Hayırlı olsun" diyor, Melis ile Ali çiftine de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Evlilik , Yazıcıoğlu , Purçak , Aile

Yorumlar

“Butik Yazıcıoğlu” yeni sezona hazır

15 Ekim 2019 Salı 16:04

Olay67

“Butik Yazıcıoğlu” yeni sezona hazır

Kdz. Ereğli'de faaliyet gösteren “Butik Yazıcıoğlu”nda birbirinden güzel yeni sezon ürüleri vitrindeki yerini aldı.

İlçenin Müftü Mahallesi Yüzbaşı İzzet Dura Sokak'ta (Cumartesi Pazarı) faaliyete geçtiği günden bugüne hizmet veren ve bayan giyimde Ereğli’ye yeni soluk getiren Butik Yazıcıoğlu'nda birbirinden güzel yeni sezon ürüleri vitrindeki yerini aldı.

Pazar günleri de hizmet vermeye devam eden Butik Yazıcıoğlu, her kesime hitap eden birbirinden güzel ürünler ile Sonbahar-Kış sezonunda da Ereğli halkının hizmetinde olamaya devam edecek.

Butik Yazıcıoğlu Sahibi Büşra Yazıcıoğlu yaptığı açıklamada; "Birbirinden güzel ve farklı modellerimizle müşterilerimize Sonbahar ve Kış sezonunda da hizmetin en iyisini vermeye devam edeceğiz. Bayan müşterilerimizin mağazamıza gelmek için illaki alışveriş yapmalarına gerek yok. Tüm bayanlarımızı çay-kahve içmeye davet ediyoruz. Buyursunlar, misafirimiz olsunlar. Konseptimizi, kalitemizi ve fiyat politikamızı incelesinler. Bir gün ihtiyaçları olduğunda neyi nereden almaları gerektiğini görsünler yeter" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Butik , Yeni , Sezon , Hazır , Yazıcıoğlu

Yorumlar

Üniversiteliler 67 Burda Play-Station turnuvasında buluşuyor

15 Ekim 2019 Salı 15:08

Üniversiteliler 67 Burda Play-Station turnuvasında buluşuyor

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, Zonguldaklıları ilklerle buluşturarak, yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, üniversite öğrencilerini Play Station turnuvası ile karşılıyor.

 23-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Play Station FIFA 20 turnuvası ile Esas 67 Burda AVM, üniversiteli öğrencilere ‘hoş geldiniz’ diyor. Ödüllü Play Station turnuvasında 1.’ye 1.000 TL, 2.’ye 750 TL, 3.’ye 500 TL ve 4.’ye 250 TL hediye edilecek. 
Esas 67 Burda AVM’ nin Üniversitelilere özel düzenlenen Play Station FIFA 20 turnuvasına katılım sağlamak isteyen üniversiteli öğrenciler, 10-20 Ekim tarihleri arasında danışma noktasından kayıtlarını yaptırarak eğlencenin keyfini çıkartacaklar. 
Detaylı bilgiye Esas 67 AVM danışma noktasından ya da www.esas67burda.com internet sitesinden ulaşılabilecek. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Gençler , Esas 67 AVM , Play Station turnuvası

Yorumlar

4 bin kilometre uzaklıktan hayatının aşkını buldu

15 Ekim 2019 Salı 11:16

4 bin kilometre uzaklıktan hayatının aşkını buldu

Zonguldak'tan yurt dışına çalışmaya giden Erol Baş, hayatının aşkını Finlandiya'da buldu.

4 bin kilometre uzaklıktan gelin gelen Maritta Kristina, Erol Baş ile Çaycuma ilçesinde dünyaevine girdi. 
Yıllar önce yurt dışına çalışmaya giden Erol Baş ile Maritta Kristina, 4 yıl sonra evlenmeye karar verdi. Erol'un annesi Fatime ve babası Hayrullah Baş Türkiye'den Finlandiya'ya kız istemeye gitti. Sözler verildi, yüzükler takıldı. Bu esnada Türkiye'ye gelip giden Finlandiyalı gelin, Müslüman olmaya karar verdi. Maritta, Çaycuma İlçe Müftülüğünde Müftüsü Ayhan Ermiş'in nezaretinde şehadet getirerek Müslüman oldu. 
Daha sonra genç çift Finlandiya'ya giderek nikahlarını kıydı. Çift ardından Türkiye'ye dönerek Çaycuma ilçesinde görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Türk gelenek ve göreneklere göre yapılan düğünde Finlandiyalı gelinin anne babası Igor ve Jelena Kristina da kızlarının düğün merasimine katılarak yalnız bırakmadı. 

Etiketler:

Kdz ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Hayatının , Aşkı , Finlandiya , Evlilik , Düğün

Yorumlar