Polis 13 saatte 267 noktada denetim yaptı

1 Mayıs 2020 Cuma 01:35

Polis 13 saatte 267 noktada denetim yaptı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri 09.00-00.00 saatleri arasında 267 noktada yaptığı denetimlerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağına uymayan ve sosyal mesafe kuralına uymayan 35 olmak üzere toplam 41 kişiye idari yaptırım uyguladı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri dün tüm Türkiye genlinde olduğu gibi Ereğli ilçesinde de 'Türkiye Güven Uygulaması' kapsamında 267 noktada denetim yaptı. Polis ekipleri 13 saat içerisinde 10 kafe, 44 kahvehane, 12 kuaför, 72 market ve bakkal, 18 tekel bayii, 14 fırın, 6 taksi durağı, 11 park, bahçe ve mesire alanı, 15 ticari taksi, 12 dolmuş, 50 araç ve 3 cami olmak üzere toplam 267 noktada kontrol yaptı. Yapılan denetimler sırasında 6 şahsın 20 yaş altı sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği, 35 şahsın sosyal mesafe kuralına uymadığı tespit edilerek toplam 41 kişiye idari yaptırım uygulamak üzere tutanak tutulduğu öğrenildi.

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , polis , ceza , ereğli polisi

Yorumlar
  • ismail demir
    2 Mayıs 2020 Cumartesi 03:45

    özdemir parkın oraya hep romanlar geliyor hep dışarıda geziyorlar.ceza?

Kumar için ormana gittiler ama Ereğli polisinden kaçamadılar

30 Nisan 2020 Perşembe 23:36

Kumar için ormana gittiler ama Ereğli polisinden kaçamadılar

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları kontroller sırasında ormanlık alandaki konteynıra baskın düzenleyerek kumar oynayan 4 kişiyi yakaladı.

Olay Kışla Mahallesi Osman Tepe mevkisinde ki ormanlık alanda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine ışıkları yanan konteynıra baskın düzenledi. Yapılan baskında M.T., M.P., H.T. ve A.G. isimli 4 kişinin masada kumar oynadıkları tespit edildi. Polis masa oturan 4 kişiyi kumar oynarken yakalarken, masada bulunan kumar kağıtları ile masa üzerinde bulunan 800 TL’ye el koydu. Kumar oynarken yakalanan 4 kişi hakkında adli soruşturma başlatılırken, sosyal mesafe kuralına uymamaktan her birine ayrı ayrı ceza kesildi.
Kdz. Ereğli İlçe emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde şu ana kadar bir çok kumar operasyonu yaparken, operasyonların bundan sonrada devam edeceği belirtildi.

Yorumlar

Ağabeyini öldürdü, yengesi ve yeğenini yaraladı

20 Nisan 2020 Pazartesi 14:02

Ağabeyini öldürdü, yengesi ve yeğenini yaraladı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Kenan T. arazi anlaşmazlığı yaşadığı ağabeyini av tüfeği ile vurarak öldürdü, yengesi ve yeğeninide yaraladı.

Edinilen bilgiye göre olay saat 13.30 sıralarında Çaycuma ilçesine bağlı Velioğlu Mahallesi Ayazma Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Kenan T. arazi anlaşmazlığı yüzünden ağabeyi İnam T. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Kenan T. evden aldığı av tüfeği ile ağabeyi İnam T., yengesi Pakize T. ve yeğeni Muhammet T.’ye kurşun yağdırdı. Silahlı saldırıda ağabey İnam T. olay yerinde hayatını kaybederken ağır yaralanan Muhammet T. ile ayağından yaralanan Pakize T. ambulansla hastaneye kaldırıldı. Silahlı saldırı olayını gerçekleştiren Kenan T. olayın ardından av tüfeği ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı.
Savcılığın olayla ilgili olarak başlattığı soruşturma sürüyor.

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , çaycuma , ölü , yaralama , tüfek

Yorumlar
  • Erol. Kaya
    21 Nisan 2020 Salı 08:41

    Bu. Tur. Olaylar. Sadece. Bizim. Gibi. Maalesef. Affınıza. Sığınıyorum. Dünyada. Sadece. Türkiye'de. Oluyor. Neden. Çünkü. Daha. İleri. Medeniyetler. Ve. Kültür. Seviyesine. Ulaşamadık. Ondan. Efenim

Ereğli’de polis ekipleri kontrollere devam ediyor

18 Nisan 2020 Cumartesi 17:50

 Ereğli’de polis ekipleri kontrollere devam ediyor

Türkiye genelinde 30 büyük şehir ile Zonguldak’ta da sokağa çıkma yasağının ikinci kez ilan edilmesinin ardından yasağı ihlal edenlere polis göz açtırmıyor. Polis Ereğli ilçesinde birçok noktada kontrol yaparak yasağa uymayanlara ceza uyguluyor.

 İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta dün gece saat 24.00’ten itibaren sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Zonguldak ve ilçelerinde halkın büyük çoğunluğu yasağa uyarak evlerinde kalmasıyla birlikte cadde ve sokaklar boş kaldı. Polis ekmek, su, tüp gaz dağıtım araçları ile eczane ya da hastaneye giden vatandaşlar haricindekilere göz açtırmadı. İlçenin birçok noktasında oluşturulan kontrol noktalarında sokağa çıkma yasağını ‘Sigara almaya gidiyorum’, ‘Su almaya gidiyorum’ diyerek ihlal edenler hakkında polis tutanak tuttu. Sokağa çıkma yasağını ihlal edenlerin 3 bin 150 TL cezaya çarptırılacağı belirtildi. Polis ekipleri yarın akşam saat 24.00’e kadar şehrin birçok noktasında denetimlerine aralıksız devam edecek. Yetkililer vatandaşları cezaya maruz kalmamak için geçerli mazeretleri olmadığı takdirde evlerinde kalmalarını istedi. Kdz Ereğli Belediyesi tarafından oluşturulan müzik ekibi kontrol noktalarında ki polislere konser verdi.

 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , POLİS , İKİNCİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI , DENETİM , KONTROL NOKTALARI

Yorumlar

Sakın çıkmayın… Polis her noktada denetimde…

11 Nisan 2020 Cumartesi 19:28

Ereğli Haber

Sakın çıkmayın… Polis her noktada denetimde…

Türkiye genelinde 30 büyük şehir ile Zonguldak’ta da sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından yasağı ihlal edenlere polis göz açtırmıyor. Polis Ereğli ilçesinde bir noktada kontrol yaparak yasağa uymayanlara ceza uyguluyor.

Ereğli Haber- 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta dün gece saat 24.00’ten itibaren sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlandı. Zonguldak ve ilçelerinde halkın büyük çoğunluğu yasağa uyarak evlerinde kaldı. Polis ekmek, su, tüp gaz dağıtım araçları ile eczane yada hastaneye giden vatandaşlar haricindekilere göz açtırmadı. İlçenin birçok noktasında oluşturulan kontrol noktalarında sokağa çıkma yasağını ‘Sigara almaya gidiyorum’, ‘Su almaya gidiyorum’ diyerek ihlal edenler hakkında polis tutanak tuttu. Sokağa çıkma yasağını ihlal edenlerin 3 bin 150 TL cezaya çarptırılacağı belirtildi. Kimlik beyan edemeyen bazı vatandaşlarında kimlik numaraları üzerinden tutanak tutuldu.
Kdz. Ereğli Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Vefa sosyal Destek Grubu ekipleri ise gün boyu vatandaşlardan gelen talepleri karşılamak için şehrin her noktasında çalışma yürüttü.
Polis ekipleri yarın akşam saat 24.00’e kadar şehrin bir çok noktasında denetimlerine aralıksız devam edecek. Yetkililer vatandaşları cezaya maruz kalmamak için geçerli mazeretleri olmadığı takdirde evlerinde kalmalarını istedi.

 

Yorumlar