Niyazi Özcan öyle şeyler söyledi ki...

14 Ağustos 2017 Pazartesi 11:36

Ereğli Haber

Niyazi Özcan öyle şeyler söyledi ki...

Kdz. Ereğli İçin Mücadele Platformu Sözcüsü Niyazi Özcan mevcut TSO yönetimini belirlediği 4 ana hedefte de başarı sağlayamadığı gerekçesi ile eleştirdi. Erdemir yönetimin Ereğli’de tüccar, sanayici, işadamı ve esnaflara zulmetmeye devam ettiğini anlatan Özcan, mevcut yönetimin bu adaletsizlikler karşısında Erdemir üst yönetimi ile diyalog kuramayıp, alt kadrolar ile poz verdiğini ifade etti.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli TSO Başkan adaylarından Niyazi Özcan basın açıklaması yaparak ilçe ekonomisinin içerisinde bulunduğu durumu değerlendirip hedeflerini anlattı. Mevcut TSO yönetimini de eleştiren Özcan göreve geldiklerinde Ereğli TSO’yu zenginler kulübü olmaktan kurtaracaklarını dile getirdi.


“Ereğli’nin çıkarları için kavga etmeye devam edeceğiz”
Özcan basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Karadeniz Ereğli ilçemizin gerek ekonomik ve gerekse diğer sorunlarının gündeme getirilmesi için zaman zaman basın açıklamaları ve çeşitli eylemler yaparak bunların çözümü yolunda çaba gösteriyoruz. Yaklaşık 3 yıl önce “Ereğli İçin Mücadele Platformu”nu kurarak sesimizi çıkartmaya başladık. Ereğli’de sanayici, tüccar, işadamı ve esnaflara karşı yapılan haksızlıkları ve kaderleri ile baş başa bırakılmayı gündeme getirmeye başladık. 3 yıldır da hiç susmadan doğruları söylemeye devam ediyoruz. Bu mücadelemizde, bir takım rant odakları ve protokole bürokrasiye/bürokrata adeta puta tapar gibi hizmet edenler; haksızlığa karşı verdiğimiz bu mücadelemiz için bizlere “kavgacı, tenkidçi, protokol tanımaz” yakıştırmasını yapmaya çalışabilir/çalışmaktadır. Doğruları korkusuzca söylemek, haksızlığa boyun eğmeden dik durmak, esnafın, sanayicinin, tüccarın, işadamının yanında olmaksa “kavgacılık” evet biz kavgacıyız. Ereğli’nin çıkarları için de kavga etmeye devam edeceğiz. Biz protokol adamı değiliz, halkın adamıyız. Protokol adamı olmaktansa halkın adamı olmayı tercih ederiz. Kavga etmek, haksızlık karşısında susmamak şiarımızdır. Kavga ve hak aramak anarşi değildir. Bu kavramları yıllarca rantı elinde tutanlar korku ve baskı aracı olarak kullanmışlardır. Ayrıca, protokol adamı olmak başka şey, protokolde temsil görevi yürütmek ayrı şeylerdir. Bu kavramları karıştıranlar olabilir.

“4 ana hedeften bir tanesinde bile başarı sağlayamadılar”
Biz 3 yıl önce ne söylemişsek bu gün üzülerek görüyoruz ki söylediklerimiz maalesef doğru çıkıyor. Maalesef diyorum,Çünkü; Bizler Ereğli’de esnafımızı, tüccarımızı, sanayicimizi ve işadamlarımızı kötü günlerin beklediğini hep söyledik. Ve süreç bizleri hiç yanıltmadı.
Ereğli ekonomisi adına göreve geldikleri günden bu yana, hiç bir icraat sergileyemeyen Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ortaya koyduğu 4 ana hedefinin bir tanesinde bile başarı sağlayamadığı açıkça görülmektedir. Bu yönetim icraatını sadece büyük abi imaj ve pozları ile kamuoyu önünde rakiplerini aşağılayarak, suçlayarak, eleştirerek ironik demagojilerle vaktini geçirmiştir. Bu edebiyat türü artık kamuoyunca kabul görmemektedir. Kusur ve eksiklerimizi aba altından sopa göstererek başaramadığımız, üretme kabızı olduğumuz konularda, başaracak ve üretecek kapasitede olanları mahalle çocuklarının ağzı ile suçlamak kolaycılıktır.

“Tersaneciler kendi kaderleri ile başbaşa bırakıldı”
“Tersaneleri canlandıracağız, formül bizde” diyenler önce tersanecilerle ardından da milletvekilleriyle kavga edip tersanecileri kendi kaderleri ile başbaşa bıraktılar. “Bu iş neden olmadı?” diye sorulduğunda suçlu olarak tersanecileri ve milletvekillerini gösterip topu taca atmaya çalıştılar. Kendi bencillikleri ve beceriksizliklerini asla kabul etmediler.

“Ereğli’de öğrenci sayısı artmadı”
“Öğrenci sayısını artıracağız” dediler; üniversiteye bir kantin yapıp sanki devasa kampüs yapmış havası oluşturmaya “çalıştılar. Ve maalesef Ereğli’de 4 yıl önce öğrenci sayısı neyse bu günde aynıdır. Öğrenci sayısı diğer ilçelerde hızla artarken Ereğli yerinde saymaktadır. Ereğli’ye kampüs kazandırdıklarını söyleyenler lütfen çıkıp bize kampüsü göstersinler bizde görelim.

“OSB’de işçi sayısı artmadı”
“Ereğli OSB’de üretim artacak, istihdam 5 bin kişiye çıkacak” dediler ama istihdam 4 yıl önce bin 500 iken bu günde rakam yine aynı. Aynı süre içerisinde OSB’de bazı tesisler kapısına kilit vurmak zorunda kalırken, mevcut sanayicilere de sahip çıkılmayarak kendi kaderleri ile baş başa bırakılmaktadırlar.

“Erdemir yöneticileri Ereğli’ye zulmediyor”
“Erdemir’le diyalog ve işbirliği” dediler, kapalı kapılar ardında toplantılar, görüşmeler yapmaktan öteye gidemediler. Bu kapalı kapılar ardında neler konuşuldu, neler paylaşıldı bunu da 4 yıldır Ereğli esnaf, sanayici ve tüccarı ile paylaşmaktan hicap duydular. Özelleştiği günden bu yana şehre hiçbir katkı sunmayan, yatırım yapmayan, ihtiyaç duyduğu işçiyi bile Ereğli dışından alan Erdemir yönetimi sanayiciye, tüccara zulmederek iflasını sağlamıştır. Bu gün Ereğli’de binin üzerinde kamyoncu esnafı, 400 sac tüccarı ve 10’larca irili ufaklı sanayici Erdemir yönetimin adaletsiz uygulamaları yüzünden batmıştır. Biz Erdemir yönetimine “Haksızlık yapıyorsunuz, adaletsizlik yapıyorsunuz, Ereğli’ye zulmedemezsiniz” dedikçe mevcut TSO. yönetimi gitti Erdemir yönetimi ile sarmaş dolaş pozlar verdi. Temsil Makamı olan, temsil görevi olan bir makam, Odasının Üyesi olan bir şirket Erdemir’in alt kadro yöneticilerinin karşısında el pençe divan durdular. Mevcut TSO Yönetimi Erdemir üst yönetimi ile diyalog kuramadığı gibi 4 yıl içerisinde Erdemir’den, Ereğli sanayici, tüccar ve esnafı adına hiçbir kazanımda sağlayamamıştır. Bu gün halen daha Erdemir yönetimi Ereğli’de esnafımıza, tüccarımıza, sanayicimize, işadamlarımıza zulmetmeye devam etmekte, mevcut TSO Yönetimi zalim yöneticilerle sarmaş dolaş pozlar verip nerdeyse birlikte zil takıp oynamadıkları kaldı.

“Erdemir yöneticilerinin yaptıkları yanlarına kalmayacak”
Buradan Erdemir yöneticilerine bir kez daha sesleniyorum; yaptığınız zulümler yanınıza kar kalmayacak. Ya zulmetmekten vazgeçeceksiniz yada biz yaptıklarınızın hesabını teker teker sizlerden soracağız. Zaman sizler için daralıyor.

“Makam aracına 350 bin TL”
Kdz. Ereğli’de esnaf, sanayici, tüccar ve iş adamları ekonomik sıkıntılarla boğuşmaktadır. Ereğli insanı artık vergilerini/vergi yapılandırmalarını ödeyemez duruma gelmiştir. Bankalardan kredi kullanamamaktadır. İcra dairelerindeki dosya sayısı rekor denecek kadar fazladır. Bu rakamlar istendiğinde kolay bir şekilde resmi makamlardan temin edilebilir. Mevcut TSO yönetimi bunlara çözüm bulmak yerine altlarındaki lüks makam araçlarına 350 bin TL gibi çok yüksek bedeller ödeyerek üyelerin parasını çar çur etmektedir. Üyelerimizin o kadar sorunu varken TSO yöneticileri kendi keyif ve rahatlıklarının derdine düşmüşlerdir. Buradan açıkça ilan ediyorum; Göreve geldiğimiz ilk gün o makam aracı derhal satılacak ve üyelerimizin ödedikleri aidatlardan elde edilen gelirler yine üyelerimiz için harcanacaktır.

“TSO’yu zenginler kulübü olmaktan çıkaracağız”
La edri diyor ki, “Aklınızda olanları hayata geçirecek kadar yüreğiniz yoksa ömrünüz cesaretli insanların dedikodularını yapmakla geçer…”Bu mesajı anlayabilecek akıl dimağı olanlar, köşe başlarında küçük olsun bizim olsun muhabbetlerinden, ufacık çıkar hesaplarından vazgeçmeli, samimi iseler ve de yöneticilik basireti kendilerinde göremiyor, ancak çalışmak istiyorum diyor iseler, bu mücadelemize çekinmeden yüreklerini ortaya koyarak destek vermelidirler. Biz tabanda ezilen insanların sesi olmaya devam edeceğiz. TSO.’yu zenginler kulübü olmaktan çıkaracağız. Kimse kendisini akıllı, vazgeçilmez/olmazsa olmaz zannetmeyecek, aklını paylaşacak, kimse maşa kullanamayacak, köze, ateşe beraber tutacağız. Yangını birlikte söndüreceğiz. Yük olmaya değil, ekibimle yük almaya geliyoruz.”

Yorumlar
  • rıfkı
    21 Ağustos 2017 Pazartesi 10:51

    tespitlerin hepsi doğru, vaadler de her zaman ki gibi güzel, ama somut plan proje atılacak adımlar, yapılacak işler, bu işleri yapacak vizyon sahibi ekip üyeleri kimler olacak ?

  • Talat Özbay
    14 Ağustos 2017 Pazartesi 12:43

    Bu açıklamaların hepsi dorudur k d z ereğli icin ilerlememesi icin oraşanlar elbet ortaya çıkacaktır bunun icin değişim zamanı gelmiştir t c s odasına aday olan sayın Niyazi Özcan bu değişimin en doru adresidir şimdiden başarılar Ereğli'ye ve genç işadamlarına

Çaturoğlu müjdeyi verdi... Motor fabrikası kuruluyor...

19 Temmuz 2017 Çarşamba 12:54

Ereğli Haber

Çaturoğlu müjdeyi verdi... Motor fabrikası kuruluyor...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Çin’in en büyük dizel motor üretimi yapan fabrikalarından Xenic Diesel Engine firmasının yetkilileri ile görüştü.

Çinli Xenic Diesel Engine firmasının Zonguldak bölgesine jeneratör motoru üreten bir fabrika kurmayı planladığını belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, kendilerine her konuda yardımcı olacaklarını ifade etti. Çaturoğlu yapılan görüşmeye ilişkin olarak şu bilgileri verdi; “Çin’in en büyük dizel motor üretimi yapan fabrikalarından Xenic Diesel Engine firmasının yetkilileri ile bölgemize yapmayı planladıkları yatırımı görüşmek üzere bir araya geldik. Çinli firma yetkilileri bölgemize gelerek incelemelerde bulundu ve fizibilite çalışması yaptı. Bu noktada bizde kendilerine yapacakları yatırım noktasında her türlü desteği sağlamaya hazır olduğumuzu ifade ettik. Bölgemize böyle ciddi yatırımcılar gelmesi için verdiğimiz mücadelenin sonuçlarını almaya başlamak bölge insanımız adına bizleri de mutlu etmiştir. İnşallah en kısa sürede bu firma fizibilite çalışmalarını tamamlayıp yatırımlarına başlayacaktır. Bölgemize gerek ekonomik ve gerekse istihdam alanında yapılacak her yatırımı bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz.”

Yorumlar

Sevinç, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Tekiker’i ziyaret etti

14 Temmuz 2017 Cuma 12:56

Ereğli Haber

Sevinç, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Tekiker’i ziyaret etti

Batı Karadeniz Bölgesi’nin en büyük mobilya ve ev eşyaları mağazalarından biri olan Sevinç Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç ve Sevinç Ticaret Genel Müdürü Bertan Özkan Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’i makamında ziyaret etti.

Sevinç Ticaret’in faaliyet alanları ile ilgili bilgiler aktaran Sevinç, Başkan Tetiker’in tecrübelerinden her zaman faydalanmak gerektiğini söyledi. Sevinç konuşmasında “Bu gün Kdz. Ereğli TSO Başkanımız Sayın Yaşar Tetiker’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Kendisi Ereğli TSO’da görev yapmış ve önemli projeleri hayata geçirmiş bir ağabeyimiz. O’nun tecrübeleri bizler için çok önemli. Tecrübelerinden faydalanılması gerekir. Akçakoca ve Ereğli her ne kadar ayrı illere bağlı ilçeler olsalar da hem sosyal, hem kültürel hem de ekonomik anlamda birbirlerine çok yakındır. Bu ilişkilerin artarak devam etmesi hem Akçakoca hem Ereğli hem de bölgemiz açısından büyük öneme sahip olduğunu düşünmekteyiz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tetiker ise genç yaşta ticarette önemli başarılar elde eden ve Sevinç Ticaret’i bölgede önemlki bir marka haline getiren Oğuzhan Sevinç ve ekibini tebrik etti. Başkan Tetiker, Sevinç’e her noktada destek olmaktan ve tecrübelerini aktarmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.
Sevinç Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç ziyarette Başkan Tetiker’e Akçakoca yöresel ürünlerinden hediyeler verdi.

Yorumlar

Hisarcıklıoğlu'ndan TSO iftarına telefon bağlantısı

16 Haziran 2017 Cuma 19:24

Hisarcıklıoğlu'ndan TSO iftarına telefon bağlantısı

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nca geleneksel iftar programı düzenlendi. Programda konuşan TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Ereğli ekonomisinin kötüye gittiğine ilişkin söylemlerin yalan olduğunu savundu.

Ereğli TSO tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar programı Gülüç Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirildi. İftara Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kurmay Albay Aykut Manioğlu, Kdz Ereğli Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları TAŞ. Genel Müdürü Sedat Orhan, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile TSO üyesi çok sayıda işadamı katıldı.

İftar öncesinde Kdz Ereğli Müftülüğü İlahi Topluluğu ilahi dinletisi gerçekleştirdi. TSO ve Ereğli’nin tanıtıldığı sinevizyon gösterimi yapıldı. Kur’an tilavetinin ardından iftarlar açıldı. İftar duasını Ereğli Müftüsü Recai Albayrak yaptı.

Hisarcıklıoğlu telefonla bağlandı

TSO Başkanı Yaşar Tetiker, konuşmasını yapmak için kürsüye çıkınca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile canlı telefon bağlantısı yaparak duygu ve düşüncelerini aldı.

Hisarcıklıoğlu, telefon bağlantısıyla yaptığı konuşmasında bu sene ramazanda bir arada olamadığını belirterek iftara katılanların Ramazan ayını tebrik etti. İftarın hayırlı olmasını diledi.

Kanada’da bulunmalarının nedeninin özel sektöre kapıları açmak olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Dünyanın en büyük ekonomilerinden bir tanesi. Şu ana kadar ticari ilişkilerimiz zayıf kalmış, bunları geliştirmek için buradayız. Ülkemize de baktığımız zaman referandum sürecinin ardından seçimsiz iki senemiz var. Ülke olarak ekonomiye odaklanmak için büyük bir fırsat. Yüzde beşlik büyümeyi gerçekleştirmemiz büyük başarı, bundan moral buluyoruz. Bu büyüme sürecini sürdürmemiz lazım.”

İş dünyası olarak taleplerinin büyük bölümünün hükümet tarafından kabul edildiğini belirten Hisarcıklıoğlu, İstihdam Seferberliği, Beyaz Eşyada vergi indirimi, yeniden yapılandırma konularındaki uygulamalara ilişkin görüşlerini anlattı.

Osmanlı'yı örnek gösterdi

TSO Başkanı Yaşar Tetiker, insanlığın en fazla sıkıntı çektiği dönemlere bakıldığında birlik ve beraberliği kaybettiği zamanlar olduğunun görüleceğini söyledi.

Tetiker şöyle konuştu:“Bunu en fazla Osmanlı Devleti’nin kuruluşunda görüyoruz. Dulkadiroğulları, Germiyanoğulları, Karamanoğulları gibi birçok beylikleri birleştiren Osman Bey 1299’da Osmanlı Devleti’ni kurar. Altı yüz sene hüküm sürmüş güçlü bir devlet. Parçalanmasının nedenlerinden en büyüğü birlik beraberliğinin bozuluşu. İnşallah biz şu birlikteliğimizi Karadeniz Ereğli’de sürdürdüğümüz zaman muvaffak olamayacağımız hiçbir alan kalmayacağını göreceksiniz.”

"9 sene çözülmeyenb sorunlardan beni sorguluyorsunuz"

Erdemir ile yapılan ilişkilerin sonuçlarının kısa süre sonra görüleceğini belirten Tetiker; “Birçok yazanlar çizenler var, patron gazetecisi olanlara talimat verip yazdıranlar var. Bütün bunlar bize ot gibi gelir, sel gibi gider. İşin esasında şu var. 2004 yılında gittim, 2014 yılında döndüm. Dokuz sene çözülmeyen sorunlar, neredeyse mayın tarlasına çevrilmiş bir ortamda göreve getiriyorsunuz, sonra beni sorguluyorsunuz. Bu haksızlıkların kabul edilir tarafı yok” diye konuştu.

“Dedikodumuzu yapan patron gazetecileri var"

Ereğli’nin ekonomik yapısı ile ilgili söylenenlere tepki gösteren TSO Başkanı şöyle konuştu: “Bir araya gelince muvaffak oluyoruz. Bunlardan rahatsızlık olanlar, ne oldu da şimdi bir araya geldiniz diyenler, kartondan kahramanlar var, sürekli dedikodumuzu yapan patron gazetecileri var . Bunlara inanmayacaksınız sevgili kardeşlerim. Ankara’daki siyasi güç de bizim yanımızda yeter ki birliğimiz bozulmasın. Kırk bin tane icra dosyası, yirmi bin icra takibi külliyen yalan. İki sene önce sayın başsavcımızın izniyle araştırdık. Çıka çıka yüz küsür tane çıktı. Yazarlar, Karadeniz Ereğli Kan ağlıyor diye. Üç tane ilk beşyüze giren kurumumuz var.”

"Sadece öğrenciden 50-60 milyon TL"

Öğrenci sayısının on senede bin yediyüzde kaldığını, kendileriyle birlikte bu sayının beş bine çıktığını belirten Tetiker, “Bu ne demektir. Her öğrenci ayda bin lira bıraksa, beş bin öğrenci beş trilyon yapar, senede altmış milyon yapar. Sadece öğrenciden Ereğli’ye gelecek para elli altmış milyon para. Ne olmuş Ereğli ekonomisine. Hiçbir şey olmamış. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın” diye konuştu.

Yorumlar

Akçakoca TSO'ya güçlü aday... Sevinç yola çıktı...

13 Haziran 2017 Salı 09:22

Akçakoca TSO'ya güçlü aday... Sevinç yola çıktı...

Akçakoca’da Sevinç Ticaret adı altında ticari faaliyet gösteren Oğuzhan Sevinç düzenlediği iftar yemeği sonrası Akçakoca TSO Başkanlığına talip olduğunu açıkladı. Akçakocalı işadamı, sanayici ve esnaftan tam destek alan Sevinç, seçimlerin favorisi olarak gösteriliyor.

Ereğli Haber- Akçakoca’nın genç ve başarılı işadamı Oğuzhan Sevinç, TSO Başkanlığı için yola çıktı. Sevinç dün akşam Diapolis Otel’de düzenlediği iftar davetinde TSO üyesi işadamı, sanayici ve esnaflarla buluştu.

İftarın ardından kürsüye gelen Oğuzhan Sevinç, Akçakoca TSO yönetimine ekip arkadaşları ile birlikte talip olduklarını söyledi. Akçakoca TSO’ya her gelen yönetimin iradesini hayır niyetle kullandığına inandığını belirten Sevinç, kurumun kendisini yenilemesine rağmen duygu ve doğru hizmet bağlamında samimi niyetle çıkılan yolda gelişen piyasa şartlarında Akçakoca ticaretinde ve sanayisinde yeterli adımlar atılmadığından kendilerinin aday olduklarını söyledi.

Oğuzhan Sevinç, geçmiş dönemlerde görev yapmış TSO yöneticilerini de teşekkürle andıktan sonra, adaylığının gerekçesini “gelinen bu noktada kurum kendini yenilemiş ancak, duygu ve doğru hizmet bağlamında samimi niyetle çıkılan yolda gelişen piyasa şartlarında Akçakoca ticaretinde ve sanayisinde yeterli adımlar atılmadığından biz de bu hizmet yolunda katkı sunmak için yola çıktık” sözleri ile açıkladı.

“Hedef Akçakoca ekonomisine katkı sağlamak”

TSO yönetimini kazandığı taktirde hedeflerini de net cümlelerle açıklayan Sevinç, şöyle konuştu: “İddiamız samimiyetimiz, idealimiz de doğru tespit ve piyasa şartlarında bu ilçenin haklı payını alması için bilgimizi, birikimimiz ekibimizle birlikte Akçakoca ekonomisine katkı sağlamak olacaktır…  Ülkemizi ve dünya piyasalarındaki gelişmeleri teorik ve pratik olarak en randımanlı, en anlaşılır, en ulaşılır, en makul ve mantıklı şekilde ticaret erbabını bilgilendirip bunu kazanca çevirmek temel gayemizdir.”

 

“Mesele Akçakoca ise gerisi teferruattır”

 

Sevinç sözlerinin sonunda, birlik-beraberlik ve ekip hareketi vurgusu yaptı ve görev almak için heyecan taşıdığını ifade ederek, “Niyeti hayır olanın akıbeti de hayır olur derler. Hayır niyetle çıktığımız bu yolda sonuç ne olursa olsun mesele Akçakoca ise gerisi teferruattır diyerek ve sizleri teferruatlara dahil etmeden; kendine, ekibine, üyelerine, ilçesine inanan/güvenen ruh hali içinde hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

 

İşte Akçakoca TSO’ya talip olan o kadro

 

Başkan adayı Oğuzhan Sevinç konuşması sırasında ekibinde yer alan ve yönetime aday olan Ali Çubukçu, Ferhat Birinci, İsmail Öztürk, Suat Temiz, Hikmet Er, Berkant Kurt, Ahet Güner, Bora Vural, Alican Gümüş, Yusuf Sağlam, Atakan Kasımay, Sevdekar Reçber ve Varol Erdoğan’ı sahneye davet ederek davetlileri selamladı.

 

Sevinç ve Özkan tek tek ilgilendi

Yapılan konuşmaların ardından davete katılan işadamları Başkan adayı Oğuzhan Sevinç ve Bertan Özkan ile çay sohbeti gerçekleştirdi. İşadamlarının büyük ekseriyeti Akçakoca TSO’ya genç, dinamik, başarılı ve ticari zekası çok iyi olan Oğuzhan Sevinç ve ekibinin Akçakoca’ya çok şeyler katacağına inandıklarını söyledi.

Yorumlar