Niyazi Özcan’ın ekibine Ahmet Türk’te dahil oldu

11 Eylül 2017 Pazartesi 17:59

Ereğli Haber

Niyazi Özcan’ın ekibine Ahmet Türk’te dahil oldu

Kdz. Ereğli TSO seçimleri öncesi başkan adaylarından Niyazi Özcan’ın ekibine Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk’te dahil oldu.

Kdz. Ereğli ilçesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Türkler İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk, Kdz. Ereğli TSO seçimlerinde Başkan adaylarından Niyazi Özcan’ın ekibine katıldı.
Niyazi Özcan’ın 4 yıldır ortaya koyduğu mücadele ve pozitif çalışmalarının bu ekipte yer almasında büyük bir etken olduğunu ifade eden Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk “Niyazi Özcan’ın samimi olması, mücadeleci olması bu ekip içerisinde yer almamdaki en büyük etkendir. Bizler tüm yatırımlarımızı Ereğli’de yapıyoruz ve Ereğli için mücadele diyoruz. Bu noktada Ereğli için en samimi çalışmayı Niyazi Özcan’ın yaptığını gördük ve bizde bu ekipte yer almaya karar verdik. Bundan sonraki süreçte Niyazi Özcan ile birlikte mücadele edip kendisine destek olacağız, güç vereceğiz. Birlikte Ereğli’mizin daha iyi noktalara gelmesini sağlayacağız” dedi.
Kdz. Ereğli TSO Başkan Adayı Niyazi Özcan’da Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk’ün Ereğli ekonomisine ve istihdama inşaat sektörü alanında ciddi katkılar sunduğunu ve kendisi ile birlikte çalışmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Bu seçimde ekibinin tamamen Ereğli’nin menfaatini düşünen sektör temsilcilerinden oluştuğunu ve samimi insanların bir araya geldiğini ifade eden Özcan, ilerleyen günlerde tüm ekibi ile birlikte kamuoyunun önüne güçlü bir şekilde çıkacaklarını söyledi.

Yorumlar

Sevilen Emniyet Müdürü Gülüç'e veda etti...

11 Eylül 2017 Pazartesi 13:34

Ereğli Haber

Sevilen Emniyet Müdürü Gülüç'e veda etti...

Zonguldak’tan Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek veda etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Demiraş, Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş'ı Ereğli, Alaplı ve Zonguldak Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele’de verdiği başarılı hizmetlerinden dolayı kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Yorumlar

Sakindere, Bağlık mahallesine güzellik katacak

11 Eylül 2017 Pazartesi 13:20

Sakindere, Bağlık mahallesine güzellik katacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi’nin 01 Ağustos 2017’de ihalesine çıktığı Sakindere Islah Projesi’nde çalışmalara yer tesliminin ardından başladı.

Başkan Yardımcısı Deniz Koca ile Sakindere mevkiindeki çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, söz konusu projenin 10 ayda tamamlanacağını belirtti. Başkan Uysal konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Tüm Bağlık Mahallesi’nin beklediği projeye kazmayı vurduk. Bildiğiniz gibi söz konusu proje, 01 Ağustos’ta 1 milyon 683 bin lira ile ihaleye çıkmıştı. İhaleyi alan firmaya yer teslimi yapıldıktan sonra çalışmasına başladık. 280 metrelik ıslah yapılacak proje kapsamında, duvar yükseklikleri 5’er ve 3’er metre olacak. Dere kenarında 6 metre gezi yolu, 7 metrelik araç yolu, sağlı sollu kaldırımları ve yeşil alanlar ile birlikte burada paklar, piknik alanları ve futbol sahaları oluşturacağız. Allah nasip ederse 10 ay gibi kısa bir sürede bitirmeyi hedefliyoruz. İlçemize özellikle Bağlık mahallesinde oturanlara hayırlı uğurlu olsun.”
Başkan Uysal proje tamamlandığından Bağlık Mahallesi’nin çok daha güzel bir hale geleceğini söyledi.

Yorumlar

Son sözü Vali söyledi... İşte stat ile ilgili karar...

8 Eylül 2017 Cuma 20:23

Pusula Gazetesi

Son sözü Vali söyledi... İşte stat ile ilgili karar...

Zonguldakspor-Fatih Karagümrük maçı Vali Ahmet Çınar'ın incelemesi sonrasında karara bağlandı. Karşılaşma Pazar günü 16.00'da Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda oynanacak.

DÜN KARAR "DEVREK"Tİ

İl Spor Güvenlik Kurulu dün yaptığı toplantısında karar olumsuzdu. Oylamada 7 hayır, 5 evet çıkmıştı. Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner konusu Vali Ahmet Çınar'a aktarmış, tekrar inceleme istemişti. Vali Çınar ise Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü'ne talimat vererek bu sabah saatlerinde stada tekrar inceleme heyeti gönderdi. Ardından saat 11.30'da kendisi gitti, Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda inceleme yaptı, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz'an bilgi aldı.

ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜ RAPORU OLUMLU

Çevre Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah yapılan inceleme sonrasında karar olumlu çıktı. Müjde verildi. Zonguldakspor-Fatih Karagümrük maçı Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda oynanacak.

SÜLEYMAN CANER TEŞEKKÜR ETTİ
Kulüp Başkanı Süleyman Caner başta Vali Ahmet Çınar'a, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz'a Çevrek Şehircilik Müdür vekili Şenol Yücel'e, İl EMniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'ya teşekker ederek taraftarı Pazar günü Karaelmas Kemal Köksal Stadı'na davet etti.

Etiketler:

Vali Ahmet Çınar , stat , zonguldakspor ,

Yorumlar

Vali çok sinirlendi... "Babanızın oğlu da olsa acımayın"

8 Eylül 2017 Cuma 19:11

Vali çok sinirlendi... "Babanızın oğlu da olsa acımayın"

Zonguldak Valiliği tarafından "Eğitim Ortamları İl Güvenlik Toplantısı" gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Vali Ahmet Çınar, uyuşturucuyu üreten, satan veya kullananlar hakkında ise "Babanızın oğlu da olsa acımayın" dedi.

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda öğrenci servisleri ve okullarda uyuşturucu denetimleri konusunda okul müdürleri, öğretmenler ve muhtara bilgiler verildi. Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, programda yaptığı konuşmada, "Uyuşturucu üreten, satan kim varsa herkes tehlikelidir. İnsanlıktan çıkmışlar bunlar, asla acımamak lazım. Köyümüzde bu işleri yapan tanıdıklarımız varsa, babamızın oğlu olsa acımayacağız. Jandarmaya ihbar edeceğiz. Bu kişi babamız bile olsa" dedi.

"Hedef kitle 18 yaş altı çocuklar"
Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Toplantıda konuşan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Türkiye özellikle bu yıl uyuşturucu ile misli ile artan bir mücadele verdiğini, hedef kitlenin 18 yaş altı çocuklar olduğunun altını çizdi. Bulgulara göre uyuşturucu bağımlısı olan ve hedefte olan yüzde 60’lık oranın 18 yaş altı çocuk olduğunu ifade eden Vali Çınar, “Birtakım kötülükler, kötü insanlar kendi kişisel parasal menfaatleri için onların hayatlarını mahfeden onların ailelerinin hayatını zehirleyen, onların geleceğini karartan uyuşturucu denen maddenin satışı ve bunun bağımlılığı gibi birtakım tuzaklarla, zorluklarla karşı karşıyayız. Burada tabi ki çok yaygın bir felaket olarak görmüyoruz ama Türkiye genelinde ülkenin kalkınması ve gelişmesi ile birlikte bir takım bu tür toplumsal rahatsızlarla bizimde içimize girmeye artmaya başladı. Eğer tedbirlerimizi almazsak bir nesil olacağız. Mesleğimizden dolayı bize gelen aileler olur bize çocuğunun durumunu anlatır. Burada bir empati yapmak gerekir. Karşımızdaki o ailenin yerine kendimizi koymamız gerekir. Çok feci bir şey Allah kimsenin başına vermesin. Ahlaki yerlerde büyük bir sıkıntı. Bir aile için en büyük facia dediğimiz bir durum çocukların uyuşturucu bağımlılıklarının olması. Gençlik, o heyecan, her türlü kötülüğe sapma hissi bütün bunları düşündüğünüz zaman hedef kitle 18 yaş altı çocuklar. Bulgulara göre uyuşturucu bağımlısı olan ve hedefte olan yüzde 60’lık oran 17 yaş ve altı çocuklar” şeklinde konuştu.

“Babamız da olsa acımayacağız”
Özellikle bu yıl uyuşturucu ile büyük mücadele verildiğini, kullanan, satan, üreten kim olursa olsun bu babamızda olsa acımadan emniyet yetkilerine bilgi verilmesi gerektiğini söyleyen Vali Ahmet Çınar şunları söyledi:
“Türkiye özellikle bu yıl uyuşturucu ile misli ile artan bir mücadele veriyor. Burada emniyet ve jandarmaya büyük iş düşüyor. Jandarma ekiplerimiz kırsalda her gün ya kilo ile ya da gram ile esrar yakalıyor. Emniyet ekiplerimiz ise merkezde kimyasal uyuşturucu ile kullanan ve satanları yakalıyorlar. Daha dün jandarma ekiplerimiz Çaycuma ilçemizde 5 kilo esrar yakalandı. Polisimiz ve jandarmamız bu işin peşinde bu konuda çok ciddi bir mücadele var. Çok etkin bir mücadele var. Ekiplerimiz her köye, her mahalleye, her ormana gidiyor. Bu mücadeleden dolayı emniyet ve jandarma ekiplerimize teşekkür ediyorum. Kimseye acımamak lazım uyuşturucu üreten, satan, kullanan herkes tehlikelidir. Özellikle üreten, satan kişiler insanlıktan çıkmıştır. Bunlara asla acımamak lazım. Köyümüzde, mahallemizde bunları yapan kişilere babamız da olsa acımamalıyız emniyet ve jandarmaya ihbarda bulunmalıyız.”

Etiketler:

vali , Ahmet Çınar , Zonguldak , uyuşturucu , tepki ,

Yorumlar