Milletvekili Türkmen karantinaya alındı

17 Ağustos 2021 Salı 10:13

Milletvekili Türkmen karantinaya alındı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen karantinaya alındı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'in eşinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından karantinaya alındı.

Polat Türkmen sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda;

"Herkese iyi akşamlar. Eşimin COVID 19 testi bugün itibariyle pozitif çıkmıştır. Benimde test sonucumu beklediğim sürede ve eşimin rahatsızlığından dolayı bugün itibari ile karantinaya alınmış bulunmaktayım. Herkese selam sevgi saygılarımı sunar dualarınızı beklerim." İfadelerine yer verdi.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , polat türkmen , ak parti , karantina

Yorumlar

Bozkurt, 20. yılı kutladı

13 Ağustos 2021 Cuma 15:09

Bozkurt, 20. yılı kutladı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) 20. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

AK Parti’nin 20. kuruluş yılını kutlayan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, partisinin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini 2053 ve 2017 hedeflerine de umutla baktığını ifade etti.

Bozkurt, kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:

“14 Ağustos 2001 tarihinde aziz milletimizin sıkıntılı dönemler yaşadığı bir süreçte milletimize umut olma çabası ile başlayan davamız 20. yılında memleketimizin sınırlarını aşarak tüm Dünya Müslümanlarına umut olmaya başlamıştır.

Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyen AK Davamızın Gençlik Kollarından başlayan bayrak yarışı içerisinde 2053 ve 2071 hedeflerine yönelmiştir. Bu bakış açısıyla iktidar olduğumuz dönemler de sosyal, siyasal, ekonomik, teknolojik, askeri vb. alanlarda yapılan atılımlar hedeflerimizin hem gerçekleşmesini hem de gelecek hedeflerimiz için motivasyon aracı olmaktadır.

Milletimize efendi olanların siyasi iktidarlarına karşı milletimizin hizmetkarı olma düsturunu benimseyen AK Davamızın  tüm neferleri bu anlayışın birer temsilcisi olmakla birlikte büyük sorumluluklar taşımaktadır.

Dünya’da yaşanan olaylara baktığımızda ülkemiz bir çok mazlum ülkeye umut kapısı olma durumuna gelmiştir. Jeopolitik ve siyasi olarak Güçlü Türkiye olmamızın sonuçlarının tezahürü olan bu durum dahi bu davanın başarısını göstermeye yetmektedir.

Bu süreçte bir çok siyasi ve idari engellemeler yanında 15 Temmuz gibi hain bir darbe teşebbüsü ile karşılaşmamız Güçlü Türkiye’nin Dünya’ya vermiş olduğu rahatsızlığın göstergesi olmakla birlikte aziz milletimizin dirayetli duruşu sayesinde hain emeller boşa çıkmıştır.

20 yıllık bu yolculukta geçmişten edindiğimiz deneyimler ile AK Dava anlayışımız ilk günkü aşk ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile 2023 hedeflerimize ulaşmayı temenni ediyorum.” 

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , saffet bozkurt , ak parti

Yorumlar

AK Parti, Kent Konseyi ile görüştü

6 Ağustos 2021 Cuma 14:37

AK Parti, Kent Konseyi ile görüştü

29 Haziran’da Genel Kurulunu gerçekleştiren Kdz. Ereğli Kent Konseyi’nde Başkanlığa seçilen Osman Yavuz, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt’u ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette, 6 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen kongrede AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığına seçilen Saffet Bozkurt’a, Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticilerine ‘hayırlı olsun’ diyen Yavuz; görevlerinde başarı dileğinde bulundu. Yavuz ayrıca, yapılan genel kurulun ardından oluşturdukları komisyonlar ve önümüzdeki süreçte yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında Bozkurt’a bilgi verirken, işbirliği ve dayanışma içerisinde ilçe halkına hizmet etme arzusunda olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bozkurt da Kent Konseyi Başkanı Yavuz ile Yönetim Kurulu Üyelerine ve komisyonlarda görev alanlara başarılar diledi. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı olarak tüm Sivil Toplum Örgütleriyle iyi ilişkiler içerisinde olduklarını vurgulayan Bozkurt, Kent Konseyi ile de ortak projelere imza atmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , ak parti , saffet bozkurt , kent konseyi

Yorumlar

Emeklilere TOKİ projesi görüşüldü

4 Ağustos 2021 Çarşamba 19:42

Emeklilere TOKİ projesi görüşüldü

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; Türkiye İşçi Emeklileri Derneği ve Memur-Sen Kdz. Ereğli Şubeleri ile Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti. AK Parti heyetinin ilk durağı Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Kdz. Ereğli Şubesi oldu. Ziyarette, emeklilere yönelik yapılması planlanan toplu konut konusu ele alındı. Dernek Başkanı Ali Ayhan, projenin bir süredir gündemde olduğunu hatırlatırken; AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ise konuyu Milletvekilleriyle istişare ederek konutların en kısa sürede tamamlanıp hak sahiplerine teslim edilmesi noktasında elinden geleni yapacağını söyledi. Ayhan, duyarlılıklarından dolayı tüm üyeleri adına Bozkurt ve ekibine teşekkür ederken; Bozkurt da kendilerini kabul ettikleri için dernek yöneticilerine teşekkür etti.

SENDİKA İLE GÖRÜŞTÜLER

Günün ikinci ziyaretini Memur-Sen Kdz. Ereğli Şubesi’ne gerçekleştiren Bozkurt ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; burada Sendikanın Şube Başkanı Ziya Babal ile memur ve memur emeklilerine yönelik görüşmelerine başlanan ‘Toplu Sözleşme’ üzerine fikir alışverişinde bulundular. Babal, ziyarette yaptığı konuşmasında sendika olarak amaçlarının memur ve memur emeklilerinin yaşam kalitelerini ve hayat standartlarını yükseltmek olduğunu ifade ederken; AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt da kendilerinin de aynı düşüncede olduğunu belirterek, hükümetin ve dolayısıyla ilgili bakanlığın gereğini yapacağına inandığını söyledi. Babal, AK Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken; Bozkurt da kendilerini konuk ettikleri için sendika yöneticilerine teşekkür etti.

'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

AK Parti heyeti, günün son ziyaretini Kdz. Orman İşletme Müdürlüğü’ne gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve ekibi, Denizli Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Uşak İşletme Müdürü iken Orman Genel Müdürlüğü tarafından Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne ataması yapılan ve Kdz. Ereğli Orman İşletme Müdürü olarak bir süre önce göreve başlayan Ayhan Yalçın’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. Başkan Bozkurt, Yalçın’a görevinde başarı dileğinde bulundu. Yalçın da AK Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti. Ziyarette, ülkemizin değişik noktalarında devam eden yangınlar ve yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , ak parti , saffet bozkurt , emekliler , orman işletme

Yorumlar

Devrek yolu için tarih verdi

1 Ağustos 2021 Pazar 02:00

Devrek yolu için tarih verdi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, istişare toplantısında proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatında düzenlenen istişare toplantısında partililerle bir araya geldiler.

"FEN BİLİMLERİ FAKÜLTELERİ GELECEK"

Ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekilleri, yerel gündemde de merak edilen soruları yanıtladı. Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, fakülte ile ilgili son durumu paylaştı. Türkmen açıklamasında, “Üniversitemizin yeri her şeyi hazır, hayırseverler de hazır. Fakülteler de kuracağız, ilk etapta bir fakülte vereceğiz. Kısa zamanda askeri güvenlik bölgesinden de çıkarıldı. Projesi yapıldı. İhtiyaç varsa ilerde üniversite kurulur biz bunu destekleriz. Zonguldak'ımızda 2 tane devlet üniversitesi olsun, özel üniversite olsun. Son aşamaya geldi.” İfadelerini kullandı. Hangi fakültelerin geleceği konusunda isim vermeyen Türkmen, “Doğru olan, işlevi olan, iyi olan fakülteler gelecek. Fen Bilimleri fakülteleri gelecek. İnşallah temellerini atacağız.” Dedi.

"DEVREK YOLUNU 2023’TE BİTİRECEĞİZ”

Ereğli – Devrek yolu ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Türkmen açıklamasında şunları söyledi:

“Devrek yolunu bakanımız ile görüştük. 2023 yılına Allah nasip ederse Devrek yolunu biz bitireceğiz. O vadi çok güzel bir vadidir, hayran olduğumuz bir vadidir. İnşallah bu yolu bitirince orada piknik yaparız.”

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , devrek yolu , polat türkmen , ak parti , fakülte

Yorumlar
  • Sonalp hamza
    3 Ağustos 2021 Salı 01:04

    Ha gayret bitti bitecek Bayburt gurubun mederi iftiharı olacak ereğli devrek yolu adamlar işinin başında harıl harıl çalışıyor lar ha gayret

  • Kemal
    1 Ağustos 2021 Pazar 12:32

    O yol bitmez milleti kandırmayın