Meslekte 40-50 yılını dolduran avukatlara plaket verildi...

14 Temmuz 2018 Cumartesi 20:06

Meslekte 40-50 yılını dolduran avukatlara plaket verildi...

Zonguldak’ta meslekte 40 ila 50 yılını dolduran avukatlara plaket töreninde konuşan TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, yargının güvenilirliği meselesinin Türkiye’nin devleti ve milleti açısından bir beka meselesi olduğunu söyledi.

Zonguldak Barosu tarafından meslekte 40 ve 50 yılını dolduran avukatlara plaketleri verildi. Bir otelde düzenlenen programa Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler ile avukatlar katıldı. 
Baro Başkanı Özel Eroğlu’nun konuşmasının ardından kürsüye çıkan Feyzioğlu, “Biz yargı mensupları, yargı için, yargının güvenilir olması için mücadele eden bizler 81 milyonun kucaklaşmasını sağlamaya çalışıyoruz aslında. Şu halde yargının güvenilirliği meselesi Türkiye Cumhuriyeti devleti açısından ve Türk Milleti açısından bir beka meselesidir. Bunu bir kere anlayalım. İşte bu beka meselesinde de biz avukatlar adil yargılanma hakkının gerçekleşmesi mücadelesini veriyoruz” ifadelerine yer verdi. 
Feyzioğlu’na Gazi Alemdar gemisinin yer aldı yağlı boya tablosu hediye edildi. Meslekte 40 ila 50 yılını dolduran avukatlara plaketlerinin verilmesinin ardından TBB Disiplin Kurulu Başkanı Avukat Uğur Uzer tarafından avukatlık disiplin hukuku semineri verildi. 

Yorumlar
  • Vatandaş
    15 Temmuz 2018 Pazar 22:17

    Feyzioglundan başka haber bulamadinizmı.kimmiş ki bu adam

KOSGEB kursu tamamlandı...Kursiyerler belgelerini aldılar...

14 Temmuz 2018 Cumartesi 10:08

KOSGEB kursu tamamlandı...Kursiyerler belgelerini aldılar...

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde düzenlenen kurslar tamamlandı.

Gökçebey Kaymakamı Serkan Keçeli, Kaymakamlık AB Proje Birimi Koordinatörü Kadir Çelik tarafından hazırlanan Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve KOSGEB ortaklığında toplam 6 gruptan oluşan ve 150 kişiye eğitim verildi. 
 Eğitimci Hülya Gümüşok tarafından tamamlanan 4 günlük kurs belge töreni ile sona erdi. 
Belge törenine Gökçebey Kaymakamı Serkan Keçeli, AB Proje Birimi Koordinatörü Kadir Çelik ve Gökçebey Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş katıldı. 
Gökçebey Kaymakamı Serkan Keçeli kursiyerlerin belgelerini verirken; "Yapılan bu ve benzeri projelerle bölgemizde yeni işletmelerin kurulmasını ve istihdamın artırılmasını da amaçlıyoruz" dedi. 
KOSGEB tarafından 50 bin lira hibe, 100 bin lira faizsiz kredi veriliyor ve Genç girişimcilerin 50 bin lira hibe krediden yararlanması için, KOSGEB’den girişimci eğitim sertifikası alınması gerekiyor. Keçeli, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Etiketler:

KOSGEB , kurs ,

Yorumlar

Orman Bölge Müdürü Beşel’den veda ziyareti...

14 Temmuz 2018 Cumartesi 09:54

 Orman Bölge Müdürü Beşel’den veda ziyareti...

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü'nden Orman Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Başmüfettişliğe atanan Ahmet Sırrı Beşel, Vali Kemal Çeber’e veda ziyaretinde bulundu.

Valilik Makamında gerçekleşen veda ziyaretinde Zonguldak eski Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel’e Karabük Orman İşletme Müdürü Rıfat Ataş eşlik etti. 
Görev yaptığı süre içerisinde yapmış olduğu hizmetleri dolayısıyla Beşel’e teşekkür eden Vali Çeber yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. 

Etiketler:

ziyaret ,

Yorumlar

"15 Temmuz Şehitlerini Anma Tören'i" yapıldı...

13 Temmuz 2018 Cuma 19:09

"15 Temmuz Şehitlerini Anma Tören'i" yapıldı...

Alaplı Belediyesi “15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, Alaplı Belediyesi Cuma namazı sonrası 2000 kişiye etli pilav ikramında bulundu.

15-16 Temmuz tarihlerinde FETÖ/PDY üyeleri tarafından yapılmak istenen hain darbe girişiminin önlenmesinin yıl dönümünde, Cuma namazı öncesi Zonguldak Alaplı Merkez Camii’nde şehitler için mevlid-i şerif okutuldu. Cuma namazı sonrasında ise Alaplı Belediyesi, yaklaşık 2000 kişiye etli pilav ikramında bulundu. 
Vatandaşların ve ilçe protokolünün yoğun katılım gösterdiği programda duygulu anlar yaşandı. Pilav ikramının ardından vatandaşlar Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu'yla bol bol sohbet ettiler. 

Yorumlar

15 Temmuz Gazileri ziyaret edildi...

13 Temmuz 2018 Cuma 18:56

15 Temmuz Gazileri ziyaret edildi...

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde 15 Temmuz Gazileri ziyaret edildi.

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli önderliğinde, Çaycuma Belediye Başkan Vekili Cengiz Gökçe, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Ruhi Çevik, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Kılıç, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Çaycuma Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Mücahit Öncü Tuna'dan oluşan protokol, Temmuz gazileri Pehlivanlar Mahallesi’nde oturan Ramazan Çil, Kerimler Köyü’nde yaşayan Tuncay Arslan ve Koramanlar Köyü’nde yaşayan Vedat Özer’i ziyaret ettiler. 
İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, 15 Temmuz ve tüm şehitler için Kur'an-ı Kerim okuyarak, dualar edildi. Ziyarette, protokol üyeleri gazilerle sohbet etti. 

Yorumlar