Mahalleli çok istedi... Uysal açıyor...

11 Eylül 2017 Pazartesi 18:45

Mahalleli çok istedi... Uysal açıyor...

Zonguldak Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kavaklık Bağlantı yolu çalışmalarını yerinde takip etmesinin ardından yolda çalışmalar başladı… Önümüzdeki haftadan itibaren yolun araç trafiğine açılacağı bildirildi. Başkan Uysal Elmatepe mahallesine gelerek çalışmaları yerinde inceledi.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Gülüç-Kepez karayolunda yapılan çalışmaların ardından Kavaklık bölgesinden giriş ve çıkışlarda araçlar için büyük bir sorun haline gelen yan yol bağlantı çalışmaları Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın girişimleriyle çözüme kavuştu. Başkan Hüseyin Uysal, özellikle Devrek Yol ayrımı kavşağındaki köprü bölgesine giriş ve çıkışı sağlayacak Kavaklık yan yol bağlantı çalışmalarını yerinde takip ederek, çalışmaları başlattı. Çalışmaların başlamasının ardından inceleme yapmak için mahalleye Gelen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada mahalle muhtarı Muammer Arslan ve mahalle halkı ile görüşüerek çay içti. Başkan Uysal, yolda yaptığı incelemelerin ardından yolun araç trafiğine açılması için çalışmaların başladığını söyledi. Başkan Uysal yolun araç trafiğine açılacağını belirterek; “Kavaklık bölgesinden şehir merkezi istikametine gelmek isteyen araçlar, dönmek için Kepez deki kavşağa kadar gitmek zorunda kalıyorlardı. Halkımızın da isteği üzerine burada bir bağlantı yan yol yapımına başladık, çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak yolu açacağız” dedi.

Elmatepe mahalle muhtarı Muammer Arslan ise yolda çalışmaların başlamasından dolayı emeği geçen başkan Hüseyin Uysal ve ekibine teşekkür etti.

Etiketler:

elmatepe , kavaklık , hüseyin uysal ,

Yorumlar

Niyazi Özcan’ın ekibine Ahmet Türk’te dahil oldu

11 Eylül 2017 Pazartesi 17:59

Ereğli Haber

Niyazi Özcan’ın ekibine Ahmet Türk’te dahil oldu

Kdz. Ereğli TSO seçimleri öncesi başkan adaylarından Niyazi Özcan’ın ekibine Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk’te dahil oldu.

Kdz. Ereğli ilçesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Türkler İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk, Kdz. Ereğli TSO seçimlerinde Başkan adaylarından Niyazi Özcan’ın ekibine katıldı.
Niyazi Özcan’ın 4 yıldır ortaya koyduğu mücadele ve pozitif çalışmalarının bu ekipte yer almasında büyük bir etken olduğunu ifade eden Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk “Niyazi Özcan’ın samimi olması, mücadeleci olması bu ekip içerisinde yer almamdaki en büyük etkendir. Bizler tüm yatırımlarımızı Ereğli’de yapıyoruz ve Ereğli için mücadele diyoruz. Bu noktada Ereğli için en samimi çalışmayı Niyazi Özcan’ın yaptığını gördük ve bizde bu ekipte yer almaya karar verdik. Bundan sonraki süreçte Niyazi Özcan ile birlikte mücadele edip kendisine destek olacağız, güç vereceğiz. Birlikte Ereğli’mizin daha iyi noktalara gelmesini sağlayacağız” dedi.
Kdz. Ereğli TSO Başkan Adayı Niyazi Özcan’da Türkler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türk’ün Ereğli ekonomisine ve istihdama inşaat sektörü alanında ciddi katkılar sunduğunu ve kendisi ile birlikte çalışmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Bu seçimde ekibinin tamamen Ereğli’nin menfaatini düşünen sektör temsilcilerinden oluştuğunu ve samimi insanların bir araya geldiğini ifade eden Özcan, ilerleyen günlerde tüm ekibi ile birlikte kamuoyunun önüne güçlü bir şekilde çıkacaklarını söyledi.

Yorumlar

Sevilen Emniyet Müdürü Gülüç'e veda etti...

11 Eylül 2017 Pazartesi 13:34

Ereğli Haber

Sevilen Emniyet Müdürü Gülüç'e veda etti...

Zonguldak’tan Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek veda etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Demiraş, Alaplı Emniyet Müdürü Erkan Tektaş'ı Ereğli, Alaplı ve Zonguldak Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele’de verdiği başarılı hizmetlerinden dolayı kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Yorumlar

Sakindere, Bağlık mahallesine güzellik katacak

11 Eylül 2017 Pazartesi 13:20

Sakindere, Bağlık mahallesine güzellik katacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi’nin 01 Ağustos 2017’de ihalesine çıktığı Sakindere Islah Projesi’nde çalışmalara yer tesliminin ardından başladı.

Başkan Yardımcısı Deniz Koca ile Sakindere mevkiindeki çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, söz konusu projenin 10 ayda tamamlanacağını belirtti. Başkan Uysal konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Tüm Bağlık Mahallesi’nin beklediği projeye kazmayı vurduk. Bildiğiniz gibi söz konusu proje, 01 Ağustos’ta 1 milyon 683 bin lira ile ihaleye çıkmıştı. İhaleyi alan firmaya yer teslimi yapıldıktan sonra çalışmasına başladık. 280 metrelik ıslah yapılacak proje kapsamında, duvar yükseklikleri 5’er ve 3’er metre olacak. Dere kenarında 6 metre gezi yolu, 7 metrelik araç yolu, sağlı sollu kaldırımları ve yeşil alanlar ile birlikte burada paklar, piknik alanları ve futbol sahaları oluşturacağız. Allah nasip ederse 10 ay gibi kısa bir sürede bitirmeyi hedefliyoruz. İlçemize özellikle Bağlık mahallesinde oturanlara hayırlı uğurlu olsun.”
Başkan Uysal proje tamamlandığından Bağlık Mahallesi’nin çok daha güzel bir hale geleceğini söyledi.

Yorumlar

Son sözü Vali söyledi... İşte stat ile ilgili karar...

8 Eylül 2017 Cuma 20:23

Pusula Gazetesi

Son sözü Vali söyledi... İşte stat ile ilgili karar...

Zonguldakspor-Fatih Karagümrük maçı Vali Ahmet Çınar'ın incelemesi sonrasında karara bağlandı. Karşılaşma Pazar günü 16.00'da Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda oynanacak.

DÜN KARAR "DEVREK"Tİ

İl Spor Güvenlik Kurulu dün yaptığı toplantısında karar olumsuzdu. Oylamada 7 hayır, 5 evet çıkmıştı. Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner konusu Vali Ahmet Çınar'a aktarmış, tekrar inceleme istemişti. Vali Çınar ise Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü'ne talimat vererek bu sabah saatlerinde stada tekrar inceleme heyeti gönderdi. Ardından saat 11.30'da kendisi gitti, Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda inceleme yaptı, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz'an bilgi aldı.

ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜ RAPORU OLUMLU

Çevre Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah yapılan inceleme sonrasında karar olumlu çıktı. Müjde verildi. Zonguldakspor-Fatih Karagümrük maçı Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda oynanacak.

SÜLEYMAN CANER TEŞEKKÜR ETTİ
Kulüp Başkanı Süleyman Caner başta Vali Ahmet Çınar'a, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz'a Çevrek Şehircilik Müdür vekili Şenol Yücel'e, İl EMniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı'ya teşekker ederek taraftarı Pazar günü Karaelmas Kemal Köksal Stadı'na davet etti.

Etiketler:

Vali Ahmet Çınar , stat , zonguldakspor ,

Yorumlar