Madenoğlu için düzenlenen iftarda duygusal anlar...

4 Haziran 2018 Pazartesi 00:00

Ereğli Haber

Madenoğlu için düzenlenen iftarda duygusal anlar...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 14 Haziran’da emekliliğe ayrılacak olan Nazım Madenoğlu için iftar programı düzenlendi.

Kdz. Ereğli ilçesinde 2015 yılının Temmuz ayında göreve başlayan Nazım Madenoğlu 14 Haziran 2018 tarihi itibariyle emekliliğe ayrılacak. Kaymakam Madenoğlu için bu akşam Gülüç Büyük Anadolu Otel’de iftar programı düzenlendi. İftar programında Nazım Madenoğlu’nu anlatan kısa film gösterisi izleyenleri duygulandırdı. Okunan ezan ile birlikte oruçların açılmasının ardından Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Ünal Demirtaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile oda ve dernek başkanları birer konuşma yaparak Madenoğlu’na teşekkür etti. Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, Ereğli halkının kendisini çok sevdiğini ve asla unutmayacağını söyledi. Dernek Başkanı Günay, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’dan Kaymakam Madenoğlu’nun isminin ilçede yaşatılması için çalışma yapılmasını talep etti.
Geceye katılan bir çok kurum ve kuruluş Madenoğlu’na Ereğli anısına çeşitli hediyeler takdim etti.
İftar programına Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Aykut Manioğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, daire müdürleri, muhtarlar, oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Yorumlar
  • muhammet Recep Kolay
    4 Haziran 2018 Pazartesi 15:12

    Mahkemeyi kazanmama rağmenBelediye tarafından 3 yıldır inşaat hakkım kasıtlı ve kanunlara aykırı olarak durduruldu.bana 10 daire bitişiğime 40 daire bana 5 kat bitişiğime 7 kat belediyeye yakın olan sisasetçilere 10 kattan 40 daire yaptırılıyor.Ben hale bekliyorum. Sadece kanuni Hakkımı istedim. 5 kez sizlerden yardım istedim. sesiz kaldınız. Yapılan zülme göz yumdunuz. Hakkım varsa HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

3 Haziran 2018 Pazar 15:57

Ereğli Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü Ereğli mitingine hazırlanan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin çok önemli dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletmek üzere hazırlık yaptı.

Kdz.Ereğli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü akşam saat 21.00’da yapacağı mitinge hazırlanıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli ziyareti öncesi başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle toplantı üzerine toplantılar yaparak Kdz. Ereğli’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hazırlıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin hazırladığı çok önemli konuları içeren dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli ziyaretinde kendisine takdim etmek üzere hazırlık yaptı. Hazırladığı dosyaların içeriğine ilişkin her hangi bir açıklama yapmayan Başkan Uysal, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilçemize ne kadar önem verdiğini bu ziyaretiyle ortaya koymuştur. Bizde Kdz. Ereğli’mize yakışır şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Halkımız hiç merak etmesinler, ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve projeleri Cumhurbaşkanımıza iletme fırsatı bulacağız. Tüm halkımızı Salı günü önce meydandaki iftarımıza ardından Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyorum” dedi.

Yorumlar
  • demir
    4 Haziran 2018 Pazartesi 08:50

    15 senede ilk ereğliye gelcek tabi elinden zonguldak ve cevresini kaybedecegını anladı siz ilk önce verdiginiz sözlerde durun akp li arkadaslar sonra oy isteyin

Bonzai ölümü sonrası uyuşturucu operasyonu

3 Haziran 2018 Pazar 15:51

Ereğli Haber

Bonzai ölümü sonrası uyuşturucu operasyonu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı. Düzenlenen operasyonda 204 uyuşturucu hap, yaklaşık 300 gram uyuşturucu, 1 hassas terazi, 1 sarma sigara, 1 kurusıkı tabanca, 2 ruhsatsız tabanca, 1 tüfek, 14 fişek ve kilitli şeffaf poşetler ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde satıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Teknik ve fiziki takip sonrası sabah karşı düzenlenen operasyonda, aralarında taksici, iş yeri sahibi, işçi ve sürücü eğitmeninin de bulunduğu şüpheliler Ö.K., S.E., B.C.Y., T.Ö., C.Ö., B.T. ve Ö.K. gözaltına alındı.
Yapılan aramalarda, şüphelilerin ev ve iş yerlerinde 204 uyuşturucu hap, yaklaşık 300 gram uyuşturucu, 1 hassas terazi, 1 sarma sigara, 1 kurusıkı tabanca, 2 ruhsatsız tabanca, 1 tüfek, 14 fişek ve kilitli şeffaf poşetler ele geçirildi.
Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Yorumlar

Ekin Kültür Sanat Derneği'nden iftar programı...

2 Haziran 2018 Cumartesi 22:11

Ekin Kültür Sanat Derneği'nden iftar programı...

Kdz. Ereğli Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ilk iftar programını düzenledi.

Kdz. Ereğli Öğretmen Evi’nde düzenlenen iftar programına Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyeleri ve aileleri katıldı. İftar programında yemek sonrası Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Ceylan önderliğinde ilahi ve şiir dinletisi gerçekleştirildi.
Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nehir Akbaş, iftar programına katılan herkese teşekkür etti. Akbaş açıklamasında, “Ailemiz giderek büyüyor, bizde bu büyümeden dolayı gurur duyuyoruz. Bugün derneğimizin ilk iftar programını düzenledik, katılan herkese çok teşekkür ederiz. Derneğimizde enstrüman eğitimi, halkoyunları ve drama kurslarımız var. Ayrıca bayramdan sonra yaz kurslarımız devam edecektir. İlgisi olan herkesi derneğimize bekleriz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Korkmaz görevinin başına döndü

2 Haziran 2018 Cumartesi 18:06

Ereğli Haber

Korkmaz görevinin başına döndü

AK Parti Zonguldak Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Kdz. Ereğli İlçe Milli eğitim Müdürü Numan Korkmaz görevine geri döndü.

Ereğli Haber- 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimler için AK Parti’den Zonguldak Milletvekili aday adaylığı müracaatı için Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Numan Korkmaz, dün itibari ile Valilik oluruyla görevine geri döndü.

Numan Korkmaz'ın göreve geri dönmesi milli eğitim camiasında olumlu karşılanırken, yaşanan belirsizlikte sona ermiş oldu. Korkmaz'ın göreve geri dönmesi bazı kesimlerde ise rahatsızlık oluşturdu.

Yorumlar