MÜSİAD'tan Alaplı Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

27 Haziran 2019 Perşembe 18:14

MÜSİAD'tan Alaplı Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar ve Üyeleri, Alaplı Kaymakamı Emirhan Arıkan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini paylaştılar.

Müstakil ve Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar, geçtiğimiz günlerde Alaplı Kaymakamı olarak göreve başlayan Emirhan Arıkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, MÜSİAD 4. Dönem Başkanı Faruk Yazıcı, MÜSİAD Başkan Yardımcıları Rafet Kılıç, Şinasi Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Turan, Kadın Çalışma Grubu Başkanı Melek Bozkurt ve Üyelerden Eyüp Uludağ ile Nusret Burak Öztürk'de katılım sağladı. Ziyarette konuşan MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar, Alaplı Kaymakamı Emirhan Arıkan’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Arıkan ise MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Çınar ve üyelere teşekkür etti.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar

Havalandırma boşluğuna düşen martı kurtarıldı

27 Haziran 2019 Perşembe 18:11

Havalandırma boşluğuna düşen martı kurtarıldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Akarca Mahallesi’nde bir apartmanın havalandırma boşluğuna düşen martı itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, Kdz. Ereğli Akarca Mahallesi Zeki Oral Sokak’ta meydana geldi. 5 Katlı bir apartmanın havalandırma boşluğundan martı sesi duyan vatandaşlar durumu Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu martıyı kaldığı yerden kurtardı.
Vücudunda herhangi bir yara bulunmayan martı itfaiye ekiplerince tekrar doğaya bırakıldı.

Yorumlar

Ereğli halkı Sevgi Barış Dostluk festivalini değerlendiriyor

27 Haziran 2019 Perşembe 16:10

Nisa Nur Temizel

Ereğli halkı Sevgi Barış Dostluk festivalini değerlendiriyor

Kdz. Ereğli halkı Sevgi, Barış, Dostluk Festivalini değerlendirdi, festivalden beklentilerini söyledi.

5-6-7 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan geleneksel Sevgi, Barış, Dostluk festivali hakkında Ereğli halkına sorular sorduk. Ereğli halkının festivallerle ilgili değerlendirmeleri nasıl?  Festivalden beklentiler neler? İşte o röportaj:

Etiketler:

İz Medya , Kdz. Ereğli Haber , Nisa Nur Temizel , Sevgi , Barış , Dostluk , Festival , Kdz. Ereğli Belediyesi

Yorumlar
 • Stajyer
  29 Haziran 2019 Cumartesi 02:51

  Suya yapılan zam ile çıkarır artık festival parasınıı. CHP zihniyeti işte bu uyan ereğliiiii uyannn elden gidiyor güzel günler

 • Ibrahım
  27 Haziran 2019 Perşembe 20:13

  Ülkemiz şehit veriyor bunlar festival pesinde festival cokmu önemliymiş bu daha 1 iki gun önce şehit verdik bu acılara festival olmaz tamamen YANLIŞ iptal edin

 • Erkan
  27 Haziran 2019 Perşembe 18:29

  Süpperr bi röportaj olmuş..Ereğli insanı artık kabuğunu kırmak istiyor..

Kdz. Ereğlili Gedük'ten ‘Sorma’ adlı şarkıya klip

27 Haziran 2019 Perşembe 15:23

Kdz. Ereğlili Gedük'ten ‘Sorma’ adlı şarkıya klip

Kdz. Ereğlili ve Radyo Dumlupınar'da Gedük Show'u hazırlayıp sunan Atakan Gedük Sezen Aksu’nun ‘Sorma’ şarkısına klip çekti.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi ve Radyo Dumlupınar'da Gedük Show'u hazırlayıp sunan Kdz. Ereğlili Atakan Gedük’ün Sezen Aksu’nun ‘Sorma’ isimli şarkısına çektiği klip dijital ortamda ve sosyal medya platformlarında yayınlandı. Endüstri Mühendisliği öğrencisi Gedük’ün, üniversitenin Evliya Çelepi yerleşkesinde çektiği klipte Radyo Dumlupınar'da görev yapan Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden Enes Erkul üstlenirken, İnşaat Mühendisliği öğrencilerinden Ahmet Güler de kameraman olarak klibe katkı bulundu.
Öğrenciler ise çok geniş bir alanda pek çok doğal güzelliğe ve canlıya ev sahipliği yapan Evliya Çelepi yerleşkesini ziyaret etmeleri için herkese çağrıda bulundular.

Yorumlar

MÜSİAD Yönetimi Karadeniz Bölge Komutanı’nı ziyaret etti

27 Haziran 2019 Perşembe 11:08

MÜSİAD Yönetimi Karadeniz Bölge Komutanı’nı ziyaret etti

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar, yönetimi ile birlikte Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar yönetim kurulu üyeleri Rafet Kılıç, Şinasi Bozkurt, Zafer Sucu, Fevzi Turan, Yavuz Sesli ve Şube Müdürü Kemal Kurtul ile birlikte Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Çınar, MÜSİAD çalışmaları hakkında Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu’na bilgiler verdi. Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu, MÜSİAD Başkanı Çınar ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar