MHP finali mehterle yaptı

21 Haziran 2018 Perşembe 23:14

Foto-Kemera-Haber: Elif Altıner

MHP finali mehterle yaptı

MHP Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için finali mehter takımı ile yaptı. Mehter marşları eşliğinde sahil bandında ve ilçe merkezinde yürüyen MHP’liler daha sonra 2 Nolu Abalı Sokak’ta miting düzenledi.

Ereğli Haber-  Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde mehter takımı ve mehter marşları eşliğinde sahilde ve ilçe merkezinde yürüdü. Yürüyüş sırasında yoldan geçen araçların sürücüleri kornalarıyla, yol kenarlarındaki vatandaşlar ise alkışları ile MHP’lilere destek verdi.
Yürüyüşe MHP Zonguldak Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kdz. Ereğli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Taşkıran, parti yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile vatandaşlar katıldı.
MHP’liler yaklaşık 1 saat süren yürüyüş sonrası 2 Nolu Abalı Sokak üzerinde miting düzenledi. Buradaki mitingde halka hitap eden MHP Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Rahman Demirtürk kendilerine destek veren herkese teşekkür ederken 24 Haziran Pazar günü tüm vatandaşların milletvekilliğine üç hilale, Cumhurbaşkanlığı’nda ise Recep Tayyip Erdoğan’a mührü basmalarını istedi.
Zonguldak’ın son 30 yılda geri kaldığını belirten MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan ise bu makus kaderin değişmesi gerektiğini ve kendilerinin bunun için çalışacağını söyledi. Milletvekili seçildiği takdirde bürokratları ve yerel yöneticileri de çalıştıracağını anlatan Ayan, Ereğli’nin çok büyük bir ilçe olduğunu ancak hak etmediği yerde bulunduğunu ifade etti.

"MHP'Yİ BÖLMEYE YOK SAYMAYA ÇALIŞTILAR"
Ayan konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Muhterem dava arkadaşlarım, aziz komşularımız böylesi yoğun bir coşkuyla bizleri karşıladığınızdan dolayı hepinize şükranlarımızı sunuyoruz. Alanımıza vermiş olduğunuz şerefinizden dolayısıyla da hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun hoş geldiniz. Şimdi muhterem dava arkadaşlarım Tabi ki bugün yoğun bir gün yaşadık başta Ereğli İlçe Başkanlığımız olmak üzere Ereğli Kadın Kolları Başkanlığımıza, Ereğli Ülkü Ocakları’mıza teşekkür ediyoruz. Bu çalışmalarından gayretlerinden dolayı. Dolayısıyla bu bizim Ereğli provalarımızdan son ayağı olmuş oluyor. Ben bu süreç içerisinde yaklaşık yetmiş gündür bizlerle beraber koşturan, hiçbir fedakârlığını esirgemeyen başta kadın kollarımızın bütün yöneticilerine ve başkanları olmak üzere teşkilatlarımızın bütün mensuplarına şükranlarımı sunuyorum, bugünlere sizlerle gelindi. Milliyetçi Hareket Partisi’ni yok saymaya çalıştılar, bölmeye çalıştılar öyle bir süreçlerden geçtik ki Milliyetçi Hareket Partisi dağıldı dendi, yok dendiği bir dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün teşkilatları ayakta kalmasını başardı bu zamanda bütün süreçler kolay süreçler değildi Allah’a şükürler olsun bugün Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak’ın umut kapısı olmuştur. Zonguldak’ lı hemşerilerimiz bizlere umut bağlayıp, sorumluluk yüklemişlerdir. Uzun yıllar siyasette olan bir siyasetçi kardeşiniz olarak yüklenmiş olduğumuz yükün ağırlığının farkındayız, söylemiş olduğumuz sözleri seçerek söylüyoruz, dolayısıyla vermiş olduğumuz sözleri yeminleri bilerek ediyoruz. Artık bu yeminlere bu sözlere Zonguldak’ın ihtiyacı vardır.

 

"30 YILDIR KAYBEDEN ZONGULDAK'IN BU MAKUS KADERİNE DUR DİYECEĞİZ"

Zonguldak’ın tüm ilçeleri 17 beldesi bütün köylerini hemen hemen gezme fırsatı bulduk inşalarımızın bizden tek istediği bir şey var “Seçildikten sonra da bizleri unutmayın” işte bu kadar basit olan bir şey neyi söylüyor seçen kişiler seçtikleri kişileri sadece yanında görmek istiyor, mesele bu. Biz buna talibiz, bunun yanı sırada 30 yıldır kayden Zonguldak’a bu makus kaderini de arkadaşlarımızla birlikte dur demek için yollardayız. İşte bu söylediklerimiz, bu yeminlerimiz bu haklarımız karşılık bulmuştur. Birileri hesap edemiyor bu yükselişi. Milliyetçi Hareket Partisi’ni yok sayıp miting yapmaya çalışanlar, bugün Ereğli meydanlarını görmüştür. İşte bunlar taşıma değildi, işte bunlar belediye başkanlarının baskısı değildi. Bunlar sadece inanmış insanların inançlarıyla yola çıkmış arkadaşların hedefleri ve sonuçlarıydı. Buradan sözümün nereye gittiğini bilen arkadaşlarımıza söylüyorum. Bürokratlar bizim, her zaman lazım. Devlet adamları bizim devlet adamlarımıza hepsi lazım. Bakın siyaseti yapmasını çok şükür bilirim.

"BELEDİYE BAŞKANI MHP'NİN YÜRÜYÜŞÜ VARKEN STK'LARI TOPLADI"

Ben 24 Haziran gelip geçtikten sonra işim bu yerel yönetimlerle. Onlarda rahat oturmayacaklar, onlar da çalışacak. Buradan söylüyorum; evet bir teveccüh var ki ortada Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nden bir meclis teşekkül edecek. O arkadaşlarımızla beraber yönetmeye talibiz. Kargaşadan, kavgadan kutuplaşmadan ayrışmadan yana asla değiliz. O yüzden onlarla birlikte bu sahalarda olmayı teklif ediyorum. Gelmezlerse sizlere onları şikayet edeceğim. Oturma dönemi bitmiştir, yerel yönetimler buna dahildir. Sayın Belediye Başkanı arkadaşımız bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin yürüyüşü varken bütün STK’ları, dernek başkanlarını toplantıya çağırıyor. Unutmadık, unutturmamda. Bunları işte 25 Haziran’da bunları konuşacağımızın zamanı gelecek. Bu bir milletvekili yarışıdır, bir seçim yarışıdır, bir belediye başkanlığı yarışı değildir. Bu bakımdan kendilerini seviyoruz, arkadaşlarımız dostlarımızdır. Sağımızda Kur’an solumuzda iman. Biz bu yola inançlarımızla çıktık. 24 Haziran akşamı bir sonuç tecelli edecek. Cenab-ı Allah bu sonuçları şimdiden Ereğli’mize Zonguldak’ımıza hayırlar getirmesini nasip eylesin.

"EREĞLİ HAK ETMEDİĞİ YERDE"

Ereğli potansiyelleri, kapasiteleri açısından çok büyük bir ilçemiz olmasına rağmen bugün hak etmediği yerdedir. Arkadaşlarımızla birlikte düşündük, Ne yapabiliriz? Ereğli için diye özellikle Tersaneler bölgesi. Alaplı ilçemizin fındık meselesini gündemimize aldık. Yine aynı zamanda da Armutçuk müessesimize de bu sürecin içerisine dahil ettik. Burada Milli Savunma Bakanlığı ile yapılacak protokol anlaşması içerisinde savaş gemilerinin ve denizaltlarının Ereğli’de yapılmasının teklifimiz olacaktır. Dolayısıyla yazmış olduğumuz 10 maddelik projemiz içerisinde başlığa 14 bin kişiye istihdam sağlamak için yola çıkmışızdır. Dolayısıyla bunu sağladığımız takdirde Zonguldak’a her daim 48-50 trilyon para girdisi sağlanacaktır. Bugün buradan yine şunu söylüyorum bakın Zonguldak potansiyelleri ve kapasitesi o kadar büyük bir vilayetimiz ki her ay 432 trilyon lira kömür alma vesilesiyle çeşitli ülkelere ithal yoluyla cebimizden çıkmaktadır. Böylesi büyük bir kapasitenin TTK’nın yatırımlarının yapılarak işçilerin alınarak, rödevans sisteminin de yeni uygulanacak ihale sisteminin de yöntemleriyle de bu kömürün dışarıya değil kendi iç şehrimizden çıkması yoluyla da bu bahsetmiş olduğumuz büyük rakamların Zonguldak’ta kalması dahi Zonguldak’a eskiden söylendiği gibi Türkiye’nin Almanya’sı yapacaktır. Hedefimiz bunlardır.

24 HAZİRAN AKŞAMI TEVEKKÜL EDECEĞİZ"

Samimi duygularımızla yola çıktık. 23 Haziran akşamına kadar bütün arkadaşlarımızla çalışıyoruz, çalışacağız. 24 Haziran akşamı tevekkül edeceğiz. Kazaya, kadere inanan insanlarız. Çıkan sonuç, Cenap-ı Allah’ın takdiri ilahisi diyeceğiz ve sonuçlara riayet edeceğiz. Ben sözlerime burada son verirken üşenmeden gelerek yorulmak bilmeden bugünlere kadar gelen bütün dava arkadaşlarımıza, bize destek veren bütün Ereğli hemşerilerimize Zonguldaklı hemşerilerimize teşekkür ederiz.”
Yapılan konuşmaların ardından MHP’li gençler meşaleler yakıp, milletvekillerine 24 Haziran için başarılar dileyip kutlama yaptı.

Yorumlar
 • ereğlili
  23 Haziran 2018 Cumartesi 13:33

  noldu hani akp mhp kolkolaydı :D ahahah belediye attı mı kazık ?

Gündüz inşaatta, gece seçim çalışmasında

20 Haziran 2018 Çarşamba 18:07

Gündüz inşaatta, gece seçim çalışmasında

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan ve HDP’den Zonguldak 2. Sıra milletvekili adayı olan Bedirhan Güneş gündüz inşaatlarda çalışıp, gecede seçim çalışmalarını yürütüyor.

Kdz. Ereğli ilçesinde yaşayan evli ve 4 çocuk babası Bedirhan Güneş (46) gündüz inşaatlarda çalışıp, gecede seçim çalışmaları yapıyor. Her seçimde HDP’den Zonguldak Milletvekili Adayı olan Güneş, 18 yıl önce gelip yerleştiği Ereğli’de seçim çalışmaları sırasında ters bir tepki ile karşılaşmadığını söyledi. 2015’de iki kez milletvekili adayı olduğunu anlatan Güneş “Zonguldak Ereğli’ye 2000 yılında geldim. 18 senedir Zonguldak’ta hizmet veriyorum, tabi hizmetimizin karşılığını alıyoruz. Hizmet veriyoruz derken, emekçiyiz, inşaatta çalışıyoruz. 7 Haziran, 1 Kasım seçimlerinde HDP’den aday olmuştum. 24 Haziran seçimlerinde partim tekrar aday olmamı istedi. Benim de zaten partimle ilgili çalışmalarım devam ediyordu. Sabah inşaata geliyorum, akşam 17.00’da eve gidip, banyomu yapıp arkadaşlarla buluşup, seçim çalışmalarımızı ev ev yapıyoruz. Bu güne kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Ben inşaatta boya, seramik, alçı işlerini yapıyorum. Günlük 2-3saat uyuduğum oluyor, yorucu oluyor. Ülkemizde bazı sıkıntılar var, o sıkıntıları gidermek için elimizden geleni yapıyoruz, demokrasi mücadelesi veriyoruz. Evliyim dört çocuğum var. Çocuklarım burada doğdu büyüdü, burada okuyorlar. Ereğli’de herkes tanıyor beni, kişiliğimi biliyorlar kimseyle sıkıntı yok. Bu güne kadar sıkıntı yaşamadım” dedi.
HDP’nin Zonguldak’ta her seçimde aday gösterdiği Güneş hedefinin partisini Zonguldak ve Türkiye’de başarıya ulaşmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

Yorumlar
 • Vatandaş
  22 Haziran 2018 Cuma 12:55

  Hadi ordan zamanin varsa gecede insaata caliş bosa kurek sallama

“Ereğli AK Parti’nin umurunda değil”

20 Haziran 2018 Çarşamba 17:53

“Ereğli AK Parti’nin umurunda değil”

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş Kepez Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdürdü. Kdz. Ereğli Belediyesi'nin önceki dönem meclis üyelerinden işadamı Erol Çivici, Demirtaş için sahaya çıktı ve Demirtaş’a destek istedi.

Ereğli Haber - 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimleri öncesinde sahada çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili adayı Ünal Demirtaş beraberinde CHP İlçe Başkanı Sertan Ocakçı, Kdz. Ereğli Belediyesi'nin önceki meclis üyelerinden işadamı Erol Çivici ve CHP ilçe teşkilatı ile Yeşiltepe, Solak Köyü Yolayrımı Mevkii ve Kepez Mahallesi’nde ki kıraathaneleri tek tek gezerek oy istedi.
Kdz. Ereğli Belediyesi'nin önceki meclis üyelerinden işadamı Erol Çivici’yi sahada gören vatandaşlar kendisine ve beraberindekilere yoğun ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar Çivici’ye sevgi gösterisinde bulunurken kendisinin her zaman yanında olacaklarını söylediler. Çivici, partisinin Ereğli ve Alaplı’ya büyük değer vererek Ballıca Köyü’nden Ünal Demirtaş’ı 1. Sıradan aday gösterdiğini belirterek, buna karşılık Ereğli ve Alaplı halkında kendisine destek olması gerektiğini anlattı.
Gittiği kahvenelerde vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden memnun olan CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Ünal Demirtaş, AK Parti’nin 16 yılda Zonguldak’a hizmet getirmediğini belirterek 24 Haziran seçimlerinde de Ereğli ve Alaplı’yı yok saydığını vurguladı. AK Parti’nin Ereğli ve Alaplı’yı yok saymasının halk tarafından mutlaka cezalandırılması gerektiğinin alını çizen Demirtaş iktidara geldikleri takdirde Ereğli-Devrek yolunu bir yılda tamamlayarak hizmete açacaklarını vurguladı.
Demirtaş konuşmasında “Yeni bir seçim sürecinin içerisine girdik. Biliyorsunuz 2011 yılında ben Cumhuriyet Halk Partisinden 5. Sıra milletvekili adayıydım. 2015 yılında 2. Sıra Milletvekili adayı olarak geldik karşınıza, 1 Kasım seçimlerinde yeniden geldik. Bu seçim benim referandumla beraber 5. Seçimim. 2011 seçimlerinde en geç milletvekili adayıydım şimdi bizim CHP Milletvekili listemize baktığınızda en yaşlı aday benim. Bir hain darbe girişimi yaşadık, FETÖ’cüler bir darbe girişimi yaptılar. Daha sonra Türkiye olağanüstü günler yaşadı. Olağanüstü halin olağanüstü koşullarında devam ediyoruz. Geçen sene bir referandum yaşadık ve bu referandum sonrasında yeni bir sistem ortaya çıktı. Bu sistemi biz kabul etmiyoruz. Çünkü parlamenter rejimden vazgeçmemiz lazım. AK Partili arkadaşlar ile görüşüyoruz, onlarda bunun farkındalar. Sizde bunun farkındasınız.
“TTK’yı yeniden ayağa kaldıracağız”
Zonguldak’a bakıyoruz, 16 yıldır gerçekten büyük bir işsizlik var. Zonguldak, Ereğli, Alaplı ve bölgeleri çok büyük kan kaybediyor. Çoluğumuz, çocuğumuz işsiz. Büyük bir göç yaşanıyor. Zonguldak geneli bir emekli kenti haline geldi. Burada yaşayan insanların yüzde 80’i emekli. Bunun sebebi ise buraya yeterli yatırımın gelmemesi. Biz bunu kabul etmiyoruz, bu böyle gitmez. Zonguldak için bir sürü vaadimiz var. Bunlardan bir tanesi Zonguldak’ta yatırımı, istihdamı arttırmak için, yatırım teşvik derecemizi 4’e çıkarmamız gerekiyor. Çünkü yatırım teşvik derecemiz Düzce’nin gerisinde. Düzce’ye yapılan yatırımlar, Zonguldak’a yapılan yatırımların 4 katı. Dolayısıyla çocuklarımız işsiz kalıyor. Bir başka konu Türkiye Taş Kömürü Kurumunun 6 bin 500 norm kadro açığı var. Hâlbuki ne olması gereken üreten bir Türkiye için, çocuklarımızın iş bulması için, esnafımızın daha rahat edebilmesi için bu işçi açıklarının giderilmesi lazım. Geçenlerde Erdoğan geldi, ‘yılsonuna kadar 1000 işçi alacağız’ dedi. Peki neden yıl sonuna kadar bekletiyorsun, hemen al. Neden 10 yıldır bekletiyorsun. Hepimiz köy kökenliyiz, bende buranın köyündenim. 6 bin 500 işçi almış olsa her köyden 15 kişi iş sahibi olur. Biz bunu yapacağız, bunun sözünü net bir şekilde verebiliyoruz. Biz TTK’yı yeniden ayağa kaldıracağız.
“Alacaağzı’nı OYAK’ın almasını memnuniyetle karşılıyoruz”
HEMA’nın ihalesi yapıldı. Eskiden HEMA’nın işlettiği Alacaağzı işletmesi 4 yıldır boştu. Benim orada çalışan arkadaşlarım olduğu kadar kardeşimde orada çalışıyordu. 4 yıldır boştu. Şimdi OYAK grubu almış bunu büyük bir memnuniyetle karşılıyoruz. Bu demektir ki orada arkadaşlarımızın istihdam edilmesi demektir. İşte bu tür işçi alımlarının yapılması lazım.
“Ereğli- Devrek yolunu bir yılda bitireceğiz”
Yollarımız konusuna gelince, Ereğli- Devrek yolunun yapımı 2004’te başlamış. 14 yılda 13 kilometresini ancak bitirebilmişler. Geçen Devrek’ten Ereğli’ye gelirken oradan geçtim. Armutlucuma, Çaylıoğlu, Subaşı bölgesi boşalmış durumda. Ulaşım yapamıyoruz. Her yere yol yaptım, havaalanı yaptım diyor ama iş Zonguldak’a ve Ereğli- Devrek yoluna gelince bitmiyor yol. Buradan net bir şekilde söylüyoruz arkadaşlar, biz bunu genel başkanımızla görüşmüştük, o sözü verdi, bizde o sözü veriyoruz. Biz bir yılda bu yolu bitireceğiz. Bugünkü teknolojik imkânlarla çok rahat biter. Yeter ki yeterli ödeneği ayırın.
“Zonguldak’ta ki havalaanı açılmayınca bana ne İstanbul’daki havaalanından”
Çaycuma’ya gittim, mesela Filyos projesi hala bitmedi. Yeni başlandı daha temel atıldı. 30 yıldır konuşuluyor, bitmedi. Havaalanı hala iç ve dış hat seferlerine açılmadı. Banane İstanbul’daki havaalanından, bize öncelikli olarak Zonguldaklıların beklediği, Zonguldak havaalanının açılmasıdır. Biz bunları gerçekleştireceğiz arkadaşlar.
“Ereğli ve Alaplı’yı yok sayan AK Parti’ye ceza vermemiz lazım”
AK Parti’nin Ereğli- Alaplı bölgesinden bir adayları yok. Burada Ereğli- Alaplı bölgesini temsilen Cumhuriyet Halk Partisi birinci sıradan bizi gösterdi. Zonguldak’ın diğer bölgelerinden de yerli arkadaşlarımız var. Bunun bir karşılığı olması lazım arkadaşlar. AK Parti iktidarı Ereğli’yi Zonguldak’ı unuttu diyorsunuz, bu onun devamı niteliğinde. AK Parti’ye sandıkta bir ceza vermemiz lazım. Sizlerin içinden çıkan bir köy kökenli arkadaşınız var. Onu değerlendirin, ona göre kararınızı verin.”
Vatandaşlar dertlerini Demirtaş’a anlattı
Demirtaş’ın konuşmasının ardından vatandaş AK Parti’nin verdiği bir sözü hatırlatarak, sözünü tutmadığını ifade etti. Referandum sürecinde verilen Ereğli kampüsü sözünü verdiklerini ama kaç senedir eski hastanenin boş olduğunu ifade eden vatandaş, “söz de üniversite yapacaktı, 8 bin öğrenci gelecekti, Ereğli’de kalkınma olacaktı, hiçbir şey yapılmadı” dedi.
Vatandaşı dinleyen Demirtaş, “Zonguldak aslında bir üniversite kenti olmalıdır. Benim en büyük hayalim bu. Ereğli’de böyle bir potansiyel var. Biz burayı gerçekten Türkiye’ye yakışır bir üniversite kenti yapabiliriz. Arazimiz var, sosyolojik imkânlarımız var, ekonomimizde buna müsait. Bunu söz verdiler. Hastanenin boşaltılan yerini üniversite yapacağız dediler. Sözlerinde durmadılar, bu da AK Parti’ye ceza vermenin sebeplerinden birisi olabilir diye düşünüyorum. Biz eğer iktidara gelirsek oraya üniversiteyi yapacağız. Bize güvenin” diye vatandaşın sesine kulak verdi.
Tersaneler konusundan şikâyetçi olan vatandaşlar sorunlarını Demirtaş ile paylaştı. Tersane konusuna açıklık getiren Demirtaş, “2011 yılında da, 2015 yılında da şimdide biz bu konuyu dile getirdik. Tersane meselesi çok önemli bir mesele. Ereğli’ye yatırımcı gelmiyor diyoruz. Aslında yatırımcı gelmiş. Orada milyon dolarlarca bir yatırım var. Bizim burada yapmamız gereken tersanelerin iş almasını sağlamak. Bunun içinde tersane sahiplerine özel teşvik ve desteklerin verilmesi lazım. Seçim vaadimizde var biz bunu yapacağız. AK Parti’nin umurunda değil Ereğli. Bunun için tersaneler çürümeye terk edildi. AK Parti her zaman yaptığı gibi hayal satıyor” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Zonguldak , Kdz. Ereğli , CHP , Ünal Demirtaş , Erol Çivici ,

Yorumlar
 • fadime
  25 Haziran 2018 Pazartesi 13:44

  EREĞLİ HALKI AKP DEDİ DEMEK Kİ NEYMİŞ? YORULMAYIN BEN CEVAP VERİM TÜRKİYE VE DÜNYA LİDERİNİ BİZ SEÇERİZ. EYVALLAH!

 • ADEM ÇAKIR
  24 Haziran 2018 Pazar 12:05

  CHP OLMAZ DİYO EREGLİ HALKI

 • HALK HAKLIDIR
  21 Haziran 2018 Perşembe 12:09

  CHP nin Milletvekili adayları genç, İnşallah Belediye Başkan Adaylarını da genç yaparlar da tekrar Belediyeyi alırlar. Sertan ve Erol mesala

Uysal mahalle mahalle geziyor

20 Haziran 2018 Çarşamba 15:15

Uysal mahalle mahalle geziyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal 24 Haziran seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Uysal, mahalle ziyaretleri kapsamında dün akşam da Ömerli, Ören ve Belen Yeni Mahalledeydi. 
Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve Ayhan Atay, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti kurucularından Muhammet Köse, Gençlik Kolları Tekin Alabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe teşkilatında görev alan eski ve yeni teşkilat mensupları ile mahalle ziyaretleri yapan Uysal,24 Haziran seçimleri için mahalle halkından destek istedi. Uysal konuşmasında, “Bizim Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü bir ülke, büyük Türkiye olabilmemiz için gelecek hedeflere ulaşmamız için Cumhurbaşkanımızın liderliğine ihtiyacımız var. 24 Haziran gelecek 5 yılı değil, geleceğimizi kurtaracak. Biz Ak Parti ailesi olarak büyük bir aileyiz. Eskisi yenisi ilçe başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla bir bütünüz. Sevdası ve hizmet aşkı bitmeyen bir kadroyuz. Kim ne derse desin, basın ne yazarsa yazsın, bu ülkenin millete güvenen Cumhurbaşkanına ihtiyacı var. O da milletine güvenen Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi. Etiketler:

uysal , ihtiyaç

Yorumlar
 • Timur
  21 Haziran 2018 Perşembe 23:52

  Başka çare yok başkanım saygılarımla

Ayan Ormanlı'yı kapı kapı dolaştı...

19 Haziran 2018 Salı 13:09

Ayan Ormanlı'yı kapı kapı dolaştı...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak 1.sıra milletvekili adayı Hamdi Ayan Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde seçim gezilerine devam etti.

 
24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri dolayısıyla seçimlere 6 gün kala seçim ziyaretleri gerçekleştirdi. Ayan, beraberinde İl Başkanı Metin Soydaş, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, 2.sıra milletvekili adayı Abdullah Bekar ve partililerin katılımıyla Ormanlı beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Ayan ve Bekar buradaki halktan 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için destek istedi. 
Zonguldak ile ilgili olarak açıklama yapan MHP Milletvekili adayı Hamdi Ayan, Zonguldak'ın kurtuluş reçetesini yazarak göç veren il haline gelen Zonguldak'ın kurtuluşu için seçildiği takdirde TBMM'de Zonguldak'ın sesi olacağını belirtti. 
Ayan ve beraberindeki partililer daha sonra Fındıklı Köyü sakinleri ile bir araya geldi. 

Yorumlar