Kotra, "Kamu-Sen her zaman göz bebeğimiz olmuştur"

16 Eylül 2020 Çarşamba 10:42

Kotra, "Kamu-Sen her zaman göz bebeğimiz olmuştur"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Murat Kotra, ‘’Türkiye Kamu-Sen, her zaman göz bebeğimiz olmuştur’’ dedi.

MYK Üyesi Kotra, geçen hafta sonu partilerinin sırasıyla Zonguldak’ın Devrek ve ardından Çaycuma ilçe kongrelerini gerçekleştirmelerinin ardından, Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliği’ne bağlı şube başkanlarının yanı sıra şube temsilcileriyle bir araya geldi. Kotra, Türk Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği’nde, şöyle konuştu:
‘’Türkiye Kamu-Sen, 24 Haziran 1992'de kurulmuş olan ve kamu çalışanları arasında faaliyet gösteren bir memur sendikaları konfederasyonu olup tam adı ise Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu’dur. Türkiye Kamu-Sen, her zaman göz bebeğimiz olmuştur. Türkiye Kamu-Sen’in, bağlı sendikalarının düzeyli hak, hukuk mücadelesini ve kamuoyu oluşturma gayretlerini tebrik ediyorum. MHP olarak tüm çalışanların hak ve hukuklarının korunması için üzerimize düşeni yerine getirmeye her zaman olduğu gibi çalışıyoruz. Türkiye Kamu-Sen’in kuruluşunda, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin harcı vardır. Bu sendikamızın kuruluş hazırlığını yapan ve tüzüğünü hazırlayan kişinin Sayın Devlet Bahçeli olduğunu kim inkar edebilir? Diyoruz ki, MHP ve Türkiye Kamu-Sen el ele. Sendikalarımızla her daim birliktelik sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz.’’
MYK Üyesi Kotra, Zonguldak’ın İlçelerinden Kozlu’da 19 Eylül Cumartesi, Kilimli de de 20 Eylül Pazar günü divan başkanlıklarını yapacağı olağan kongrelerinin gerçekleştirileceğini anımsattı.

Yorumlar

Eroğlu,aday olduğunu açıkladı

16 Eylül 2020 Çarşamba 10:33

Eroğlu,aday olduğunu açıkladı

Zonguldak Barosu Başkanı Av. Özel Eroğlu, baro başkanlığına adaylığını açıkladı.

Zonguldak Barosu Başkanı Av. Özel Eroğlu, Zonguldak Barosu'nun önemine dikkat çekerek adaylığını açıkladı. Eroğlu, şöyle dedi:
"Zonguldak Barosu gerek yerelde gerekse baroların tarihi mücadelesinde tecrübe ve birikimleriyle sergilediği duruş,yönlendirme ve icraatlarıyla ulusal düzeyde en prestijli barolardan biri haline gelmiştir.Daha yükseğe taşımak için baro başkanlığına adayım. Meslektaşlarımın desteğini bekliyor sevgi ve saygılar sunuyorum."

Yorumlar

AK Parti'de görev dağılımı yapıldı

15 Eylül 2020 Salı 23:53

AK Parti'de görev dağılımı yapıldı

AK Parti Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'nda kongrenin ardından yönetim bu akşam toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi

 

AK Parti' de yönetimde görev bölümü şu şekilde gerçekleşti:

 

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: İBRAHİM SEZER 

Teşkilat Başkanı: MUSTAFA KALKAN 

Seçim İşleri Başkanı: NUSRET BURAK ÖZTÜRK 

Tanıtım ve Medya Başkanı: ÖMER YAZICIOĞLU 

Sosyal Politikalar Başkanı: FADİME DOĞRU 

Yerel Yönetimler Başkanı: NECATİ AKDENİZ 

Ekonomi İşler Başkanı: ŞAKİR BAŞOL 

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: AHMET KÜÇÜK 

Mali ve İdari İşler Başkanı: MEHMET YİĞİTOĞLU 

Genel Sekreter: AHMET DEMİR

 

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli ,

Yorumlar
  • Murat Demirhan
    16 Eylül 2020 Çarşamba 21:02

    Ekonomi işler sorumlusu Şakir Başol? Valla kusura bakmayın neye ve kime göre bu liste yapıldı ama Ereğli de daha Ak Parti kazanamaz. Saffet Bozkurt lütfen siyasete bulaşmamış yeni kimlikler gerekli. Eski akp den kimse olmaması daha iyi olacaktır.

İlave su şebekesi hatları yapılıyor

15 Eylül 2020 Salı 19:54

İlave su şebekesi hatları yapılıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi artan nüfus ve yapılaşmaya paralel olarak gelecek yıllarda su hatlarında bir sıkıntı yaşanmaması için ihtiyaç duyulan mahallelerde ilave su şebekesi hattı yapımına başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla gelecek yılların planlamasını yapan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç duyulan mahallelerde ilave su şebekesi hattı çalışmalarına başladı.Kdz. Ereğli Belediye ekipleri, artan nüfus ve yapılaşmaya paralel olarak su kullanımının arttığı saatlerde mahalle sakinlerinin sorun yaşamaması için Kestaneci Mahallesi Merkez Sokak’ta 320 metre uzunluğunda, Q 90 mm. PE100 ilave içme suyu şebeke hattı yapıyor. İlave su şebekesi hatlarına ihtiyaç duyulan noktalarda devam edilecek. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü’nün sahil bandında yaptığı asfalt çalışmasına paralel olarak kanalizasyon bacaları ile yağmursuyu ızgaralarını yükseltme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda gerekli görülen ızgaralar ve bacalar, yolun eğimine göre uygun bölgelere kaydırılarak büyütüldü.

Yorumlar

Emniyet Müdürü Çelik’ten, Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti

15 Eylül 2020 Salı 19:38

Emniyet Müdürü Çelik’ten, Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Emniyet Müdürü Hakan Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilen Avukat Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. AK Parti Kdz. Ereğli Başkanı Avukat Saffet Bozkurt ise emniyet teşkilatını önemsediklerini belirterek "Ereğli'de emniyetimiz güzel hizmetler yapıyor. Bunu gözlemliyoruz. Bizlerde teşkilatımıza her türlü desteği vermeye hazırız." dedi.

Yorumlar