Kömürspor 3 oyuncuyu kadrosuna kattı

3 Eylül 2019 Salı 14:27

Kömürspor 3 oyuncuyu kadrosuna kattı

Zonguldak Kömürspor, Demir Grup Sivasspor'un 21 yaşındaki oyuncusu Muhammet Sait Özvardar, Antalyaspor'un 19 yasındaki orta saha oyuncusu Sezer Taşkolu ve Adanaspor'un 18 yaşındaki gurbetçi oyuncusu Mustafa Gökay Eğer'i kadrosuna kattı.


TFF 2. Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor transferin son gününde hareketli saatler yaşadı. Kırmızı-lacivertli takım, Demir Grup Sivasspor'un 21 yaşındaki genç oyuncusu Muhammet Sait Özvardar, Antalyaspor'un 19 yasındaki genç orta saha oyuncusu Sezer Taşkolu ve Adanaspor'un 18 yaşındaki gurbetçi oyuncusu Mustafa Gökay Eğer'i transfer etti. 3 oyuncu Kömürspor'la resmi sözleşmeyi imzalayarak takıma dahil oldu. 
Erzincan Belediyespor altyapısında yetişen 19 yaşındaki genç oyuncu Göztepe ve Antalyaspor formalarını giydi. Özvardar ise Zübeyda Hanım Kolejleri Çamdibi Altınokspor altyapısında yetişerek sırasıyla Bucaspor, Altay ve Demir Grup Sivasspor formalarını giydi. Genç oyuncu Özvardar'ın 3. Lig'de 18 maçı bulunuyor. Muhammet Özvardar'ın 3. Lig'de Altay forması ile 1 golü bulunuyor. 

Etiketler:

kömürspor , transfer , Zonguldak , Kdz.Ereğlihaber , Ereğlihaber

Yorumlar

Teknik adam Metin Aydın, Kardemir Karabükspor alt yapısında

3 Eylül 2019 Salı 13:53

Teknik adam Metin Aydın, Kardemir Karabükspor alt yapısında

Zonguldak Kömürspor altyapısında görev yapan 56 yaşındaki tecrübeli teknik adam Metin Aydın, 2.Lig ekibi Kardemir Karabükspor'la anlaştı.


26 yıldır Fenerspor, Kilimli Belediyespor ve son olarak Zonguldak Kömürspor altyapılarında görev yapan 56 yaşındaki tecrübeli teknik adam Metin Aydın, 2.Lig ekibi Kardemir Karabükspor'la anlaştı. Deneyelimli teknik adam Aydın, yarın Kardemir Karabükspor tesislerine giderek resmi sözleşmeyi imzalayacak. 56 yaşındaki tecrübeli teknik adam Metin Aydın, Kardemir Karabükspor altyapısında belirli kademelerde göreve başlayacak. 

Etiketler:

kömürspor , transfer , Zonguldak , Kdz.Ereğlihaber , Ereğlihaber

Yorumlar

Kömürspor transfer noktaladı

2 Eylül 2019 Pazartesi 16:12

Kömürspor transfer noktaladı

Zonguldak Kömürspor, Adanaspor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Atakan Ekiz'i kiralık olarak kadrosuna kattı.


TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor transferin son gününde bir takviye daha yaptı. Kırmızı-lacivertli takım Adanaspor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Atakan Ekiz'i kiralık olarak kadrosuna kattı. ZonguldakKömürspor, Genç oyuncu Ekiz'in lisans işlemlerini tamamlayarak transferi noktaladı. 
Adanaspor altyapısında yetişen 22 yaşındaki savunma oyuncusu Atakan Ekiz sırasıyla, 1920 Maraşspor, Kozanspor, Ofsspor ve Adanaspor formalarını giydi. 
Genç oyuncu Ekiz'in TFF 1. Lig'de 9, TFF 2. Lig'de 5, TFF 3. Lig'de 36 maçı bulunuyor. Savunma oyuncusu Atakan Ekiz'in 3. Lig'de Kozanspor forması ile 1 golü bulunuyor. 

Etiketler:

kömürspor , transfer , Zonguldak , Kdz.Ereğlihaber , Ereğlihaber

Yorumlar

Avrupa’da ülkemizi temsil edecek

2 Eylül 2019 Pazartesi 16:08

 Avrupa’da ülkemizi temsil edecek

Ankara’da gerçekleştirilen Tekvando Yıldızlar Avrupa Şampiyonası seçmelerine katılan Kdz. Ereğli Tekvando Spor Kulübü sporcusu Yasin Açıkgöz, 6 maç sonunda Türkiye Şampiyonu oldu.


Yıldızlar Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmeleri 27-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Seçmelere Kdz. Ereğli’den katılan Kdz. Ereğli Tekvando Spor Kulübü sporcusu Yasin Açıkgöz, 6 maç sonunda Türkiye Şampiyonluğunu elde ederek İspanya’nın D’Or kentinde gerçekleşecek olan Avrupa Yıldızlar Tekvando Şampiyonası'na Türkiye’yi temsilen katılmaya hak kazandı. Verilen emeklerin sonucunu almanın büyük mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Antrenör Murat Kalem, bu başarının elde edilmesine katkı sunan herkese teşekkür etti. Kalem açıklamasında, “Emeğimizin, fedakarlıklarımızın karşılığını çok şükür aldık. Sene başından bu yana çok çalıştık, çok inandık. Öncesinde Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Şampiyonluğu’nu elde ettik. Daha büyük başarıları elde edebileceğimize inandık ve başardık. Tekvandoda Zonguldak’ımızı en üst seviyede temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. İnşallah bu başarı gelecek nesillere de bir ışık olur, bir örnek olur. Sporcumuza Avrupa Şampiyonası yolunda başarılar diliyorum. Başarıda bizleri destekleyen Zonguldak Gençlik Spor İl Müdürümüz Hakan Yüksel, İlçe Müdürümüz Serkan Keleş, Tekvando Zonguldak il Temsilcisi babam Zeki Kalem’e, her zaman yanımda olan Levent Bayrak, Oktay Bozkurt ve Hikmet Altan hocalarımıza ve dualarını esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. 
Türkiye Şampiyonu Yasin Açıkgöz’ün İspanya’nın D’Or kentinde gerçekleşecek olan Avrupa Yıldızlar Tekvando Şampiyonası için hazırlıklara önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtildi. 

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , ereğli haber , spor , Tekvando

Yorumlar

Mahalleler filede çarpışıyor

2 Eylül 2019 Pazartesi 13:47

 Mahalleler filede çarpışıyor

Zonguldak Valiliği ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü destekleriyle 18 mahallenin katılımıyla ''Mahalleler file çarpışıyor'' adı altında voleybol turnuvası düzenlenecek.


Voleybol İl Temsilcisi Salih Zeki İlhan, Merkezspor Başkanı Aldülkerim Yılmaz, Yaşar Dalgıç tarafından Zonguldak Valiliği ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü destekleriyle Site Spor Salonu'nda 18 mahallenin katılımıyla, ''Mahalleler filede çarpışıyor'' adı altında voleybol turnuvası düzenlenecek. 
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan turnuvada mahalle muhtarlarının yanı sırada mahalle halkı da forma giyecek. Site Spor Salonu'nda ev sahipliğinde başlayacak turnuvada maçlar akşam saatlerinde oynanacak. Eylül ayında başlayacak olan turnuvanın Ekim ayında sona ermesi planlanıyor.Vatandaşlarında yoğun ilgi göstermesi planlanan turnuvada amaç mahallelerin kötü alışkanlıklardan uzak tutularak spora yönlendirilmesi hedefleniyor. 2 ay sürecek turnuva sonunda dereceye giren takımlara madalya ve kupa verilecek. 
Turnuva organizatörü Yaşar Dalgıç, ''Mahalleler filede çarpışıyor adı altında düzenleyeceğimiz turnuvanın bu yıl ikincisini düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız mahallelerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmeyi planlıyoruz. Turnuvamıza 18 mahallenin katılmasını bekliyoruz. Vatandaşlarımızın gündüz işte olduğu için maçlar akşam 18:00'da oynanacak. Site Spor Salonu'nda oynanacak olan maçlara vatandaşlarımızı da bekliyoruz. Turnuvaya desteklerinden dolayı Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve mahalle muhtarlarına teşekkür ediyoruz''dedi. 

Etiketler:

spor , valeybol , Zonguldak , KdzEreğlihaber Ereğlihaber

Yorumlar