Kızlar sokak ortasında tekme tokat kavga etti

25 Ocak 2019 Cuma 18:01

Kızlar sokak ortasında tekme tokat kavga etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2 genç kızın sokak ortasında tekme tokat kavga etmesi cep telefonu tarafından kaydedildi. Kavga eden kızları mahalle sakinleri güçlükle sakinleştirebildi.

Ereğli ilçesinin Kepez Mahallesi’nde sokak ortasında meydana gelen kız kavgası cep telefonu kameralarına yansıdı. Aynı erkek arkadaşına aşık olan iki genç kız arasında önce tartışma daha sonra kavga çıktı. O sırada yoldan geçen yaşlı bir adam kızlara bastonu ile müdahale edip ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı.
Kavga sesleri üzerine olay yerine gelen mahalle sakinleri kızları güçlükle ayırabildi. İki genç kız, kavganın ardından birbirlerine sözlü olarak hakaretlerde bulunmaya devam etti. Kavga eden kızlar daha sonra olay yerinden ayrılarak uzaklaştı.

Yorumlar

“Cumhurbaşkanımız Ereğli’yi kendisi karar verdi”

25 Ocak 2019 Cuma 15:52

“Cumhurbaşkanımız Ereğli’yi kendisi karar verdi”

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Muhtarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Başol, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve mahalle muhtarları ile öğretmenevinde kahvaltıda buluştu. Toplantıda Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Başkan Adayı Erol Şahin’e başarı dileğinde bulundu. Şahin bütçeyi iyi yönettiğini belirtirken konuşmasında şu sözlere yer verdi, “İş yapmasını bilmeyene 10 bin lira ver pazardan boş döner. İş yapmasını bilene 10 lira ver pazardan eli kolu dolu gelir. Ben hesap uzmanıyım. Bütçe yönetmesini de iyi bilirim, ekip çalışmasını da. Kavga etmeyi sevmiyorum. Kavga ile elde edilen başarı insanı mutlu etmez. Ancak, barış ve diyalog ile elde edilen başarının ise mutluluğuna doyum olmaz. Kim ki ben her şeyi biliyorum derse bilin ki o hiçbir şey bilmiyordur. Bu nedenle bu kenti muhtarlarla, sivil toplum kuruluşları ile halkla ve gençlerle birlikte yöneteceğiz. Yapacağımız tüm projeleri önce size, topluma soracağız. Kararını birlikte vereceğiz. Ben 52 yaşındayım ve halen eğitim alıyorum. Yüksek lisans yapıyorum. Bundan sonra da doktora yapmayı hedefliyorum. Bilginin, eğitimin sonu yoktur.” Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gözü ve kulağının Ereğli’de olduğunu belirterek konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Cumhurbaşkanımız Ereğli Belediye Başkanı Adaylığı dosyasını bizzat kendisi inceledi ve kendisi karar verdi. Tıpkı büyükşehirler gibi Ereğli’nin kararını hiç kimseye bırakmadı.”
Toplantı daha sonra AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ve AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin muhtarlarının sorunun dinledikten sonra toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar

Sahil belediyeye verilecek, MYO 4 yıla çıkacak…

25 Ocak 2019 Cuma 15:50

Sahil belediyeye verilecek, MYO 4 yıla çıkacak…

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, Zonguldak'ta Vali ve Rektör ile bir araya geldi.

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ile görüştü. Görüşmelerde Alaplı MYO'nun 4 yıla çıkarılması ve Alaplı sahilinin belediyeye devredilmesi konusunda müjdeler veren Uzun yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi, “ Değerli Alaplı hemşerilerim, bugün AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Yavuz ile sayın valimiz, rektörümüz ve kaymakamımız ile görüştük. Zonguldak il başkanımızın da destekleri için teşekkür ederiz. Rektörümüzden yüksekokulumuzun 4 yıla çıkartılması ile ilgili desteğini aldık ve çalışmalara başladık. Branş konusunda sayın rektörümüz çalışma yapacak ve yüksek okulumuzun kalitesini yükseltmek için bu konuda da bize destek verecek. Alaplı Sahilinin belediyemize devir edilmesi konusunda da sayın valimizin desteğini almış bulunmaktayız. Alaplı’mıza hayırlı olsun. Bizi takip etmeye devam edin. Herşey Alaplı için”

Yorumlar

Recep Kahya Kdz. Ereğli'de anılacak

25 Ocak 2019 Cuma 14:14

Recep Kahya Kdz. Ereğli'de anılacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kaymakamlığı İstiklal Savaşı’nın ilk deniz şehidi Recep Kahya için anma töreni düzenleyecek.

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı ve Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından İstiklal Savaşı’nın ilk deniz şehidi Recep Kahya için anma töreni düzenlenecek. Anma töreni Süleymanlar Mahallesi’nde ki Alemdar Anıtı önünde 27 Ocak Pazar günü saat 11:00’de düzenlenirken aynı gün Alemdar Gemi’sinin ilçeye gelişi de 11:30’da Alemdar Müze Gemi’sinde gerçekleşecek.
Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal bölge halkını düzenlenecek etkinliğe davet etti.

Yorumlar

Şahin ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor

25 Ocak 2019 Cuma 13:57

Şahin ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor

AK Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin vatandaşlarla buluşmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin dün gerçekleştirdiği ziyarette TÜGVA Ereğli Şube Başkanı Muhammet İkbal Çakır’ı ziyaret etti. İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gençlik kolları Başkanı Tekin Alabaş ve Yönetim Kurulu ile birlikte TÜGVA’yı ziyaret eden Şahin’e güzel bir karşılama gerçekleştirdi. TÜGVA Şube Başkanı Muhammet İkbal Çakır ziyaretlerinden dolayı AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’e teşekkür ederken konuşmasında şu sözlere yer verdi, “Gençler Ak Parti’nin hizmetlerinden memnun, Ereğli’de de sizin gibi bir değerli başkanımızın olması için her türlü desteğimizi vereceğiz, Sizlerin de gençler adına güzel çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz. Çalışmalarınızda her zaman yanınızda olacağız.” Gençlerle buluşmasında gençlere yönelik güzel projeler olacağını belirten AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Şahin konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Bizim Belediye Başkanlığımızda gençlerimize yönelik güzel projelerimiz olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız Ereğli’ye geldiği mitingde çok mutlu oldu. Bizde Cumhurbaşkanımızı Ereğli’de mahcup etmek istemiyoruz. O yüzden sizlerin desteği ile Ereğli’yi kazanmamız çok önemli, Ereğli’mize değerli sporcular, sanatçılar yetiştirilmesine gücümüz yettiği kadar destek vereceğiz. Sizlerin de bu akşam bizlere göstermiş olduğunuz destek, seçimi alacağımıza cani gönülden inancımız daha çok arttı. Güzel karşılamanızdan dolayı teşekkür ederim.’’
Ziyaret toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin daha sonra ise sabah namazı buluşmasında vatandaşlarla bir araya geldi. Kdz. Ereğli’de her hafta yapılan sabah namazı programları kapsamında bu hafta ki buluşmada Yeşiltepe Camiisi’nde vatandaşlarla birlikte sabah namazını kılan Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin sabah namazının ardından cemaatle birlikte kahvaltı yaptı. Başkan Adayı Şahin sabah namazı buluşması ardından şehir merkezinde faaliyet gösteren bir çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlar Şahin’i halkla iç içe olmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek destekleyeceklerini belirttiler.

Yorumlar