Keleş’ten Acar’a ziyaret

5 Ocak 2018 Cuma 12:37

Keleş’ten Acar’a ziyaret

Tofaş Bölge Bayii Keleşsan Otomotiv ortaklarından İşadamı Fatih Keleş, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreter Vekili Elif Acar’ı ziyaret etti.

Elif Acar’a yeni görevinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu belirten Fatih Keleş, Ajansın bölge için önemli bir kurum olduğunu ifade ederek başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Acar ise, bölgeye yapılacak yatırımlar için her zaman destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Etiketler:

elif acar , bakka , tofaş , fatih keleş , ziyaret ,

Yorumlar

Çaturoğlu, Yiğit Başkanı ziyaret etti

5 Ocak 2018 Cuma 12:15

Çaturoğlu, Yiğit Başkanı ziyaret etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’i makamında ziyaret etti.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’i ziyaret eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; “Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunduk ve Sayın Yiğit’e çalışmalarında başarılar diledik.”
Belediye Başkanı Yiğit ise Çaturoğlu’nun sürpriz ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Etiketler:

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu , Muzaffer Yiğit , Yığılca Belediye Başkanı ,

Yorumlar

BBP’li Çelik geçmiş olsun dileğinde bulundu

4 Ocak 2018 Perşembe 19:49

 BBP’li Çelik geçmiş olsun dileğinde bulundu

Büyük Birlik Partisi Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Turabi Çelik partisinin genel merkez binasında çıkan yangın ile ilgili açıklama yaparak, yaralanan görevlilere geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Çelik yaptığı yazılı açıklamada;

“Değerli Büyük Birlik Partili arkadaşlar ve değerli Alperenler, genel merkezimiz vahim tehlikeli bir kaza atlamıştır. Yapılan ilk açıklamada Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin makam odasında klimanın patladığı belirtilmektedir. Fakat asıl açıklama polisin geniş çaplı araştırmasından sonra belli olacaktır. Polislerimiz her türlü olumsuzluğun üzerinde durmaktadır. Dua edelim ki patlamanın olduğu sırada genel merkezde genişletilmiş divan toplantısı vardı. Sadece iki yaralımız var. Genel başkanımızın özel kalem müdürü ve genel başkanımızın özel güvenlik polis memuru yaralanmıştır. Değerli arkadaşlarımıza büyük geçmiş olsun diyoruz. Cenab-ı Allah bir daha böyle bir tehlike yaşatmasın” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

BBP , Kdz. Ereğli , Turabi Çelik , Patlama ,

Yorumlar

Çaturoğlu, Rektör Azar ile Alaplı MYO’yu ziyaret etti

4 Ocak 2018 Perşembe 19:34

Çaturoğlu, Rektör Azar ile Alaplı MYO’yu ziyaret etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar ve Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Soner Yavuz ile Alaplı Meslek Yüksek Okulu hizmet binasında bir araya gelerek, yapılacak olan yatırımlarla ilgili genel değerlendirmelerde bulundu.

Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü olarak atanan Prof. Dr. Soner Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Çaturoğlu değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; “Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü olarak yeni atanan Sayın Yavuz'a hayırlı olsun temennisinde bulunmak amacıyla geldik ve görevlerinde başarı dileklerimizi ilettik. Bu arada Alaplı Meslek Yüksek Okulunu ziyarete gelen Rektör Vekili Sayın Azar ile bir araya gelerek Zonguldak'ta ve ilçelerinde yapılacak olan yatırımları masaya yatırma imkânımız oldu. Süreçler planlanan şekilde devam etmektedir."
Gerçekleştirilen toplantıda Alaplı Yüksek Okulu eski Müdürü Rıfkı Henden, Alaplı TSO Meclis Başkanı Yüksel Koçak, AK Parti Alaplı İlçe Yönetim Kurulu Siyasi İşler Başkanı Mehmet Yavuz, Teşkilat Başkanı İbrahim Şengün'de hazır bulundu.

Etiketler:

alaplı myo , soner yavuz , ali azar , beü , ziyaret ,

Yorumlar

Dekoratif amaçla kullanılan kömürler çalındı

4 Ocak 2018 Perşembe 19:16

 Dekoratif amaçla kullanılan kömürler çalındı

Zonguldak'ta Atatürk'e çiçek veren kızın heykelindeki taşkömürleri kimliği belirsiz kişilerce çalındı. Kömürlerse dekoratif amaçla kullanılıyordu.

26 Ağustos 1931 yılında Zonguldak'a gelen Mustafa Kemal Atatürk'e gelişi sırasında çiçek veren 5 yaşındaki Ayten Alper'in heykelinin arkasındaki alana dekoratif amaçla konulan taşkömürler kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı.
1 metre 20 santim yüksekliğindeki bronz heykel, 2016 yılında Atatürk’ün ilk ayak bastığı Liman Caddesi’ndeki Maden Mühendisleri Odası’nın yanındaki alana dikildi. 2 yıl önce 26 Ağustos’ta Atatürk'ün kente gelişinin 85'inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen törenle heykelin açılışı gerçekleştirilmişti. Taşkömürlerin havaların soğuk olması sebebiyle alınmış olabileceğini belirten Zeki Zengin, "Burada benim bildiğim biraz kömür vardı. Kömür alınmış vatandaşlar havalar soğuk olduğu için almış olabilir. Yanlış bir şey.Olmayacak şey yapılmış. Belediyenin tekrar buraya kömür koymasını isteriz" diye konuştu.

Etiketler:

kömür , zonguldak , çalındı ,

Yorumlar