Kdz. Ereğli’de yağlı güreş müsabakaları düzenlenecek

28 Haziran 2019 Cuma 16:09

Kdz. Ereğli’de yağlı güreş müsabakaları düzenlenecek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Yaraşlı Yörük Köyü’nde yağlı pehlivan güreşleri düzenlenecek.

Yaraşlı Yörük Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen ve Kdz. Ereğli Kaymakamlığı’nın desteklediği Yağlı Güreş müsabakaları düzenlenecek. Dere Köyü mevkiinde 30 Haziran Pazar günü Yağlı Pehlivan Güreşleri düzenlenecek müsabakalara Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tüm Kdz. Ereğli halkını davet etti.

Yorumlar

Başkan Alan'a Kardemir Karabükspor forması hediye edildi

25 Haziran 2019 Salı 17:09

Başkan Alan'a Kardemir Karabükspor forması hediye edildi

Kardemir Karabükspor Asbaşkanı ve Çatalağzı Demirspor Başkanvekili Serdal Acar, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ı makamında ziyaret ederek Kardemir Karabükspor forması hediye etti.

Yıllarca Süper Ligde mücadele eden ve son zamanlarda yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle 2.Lige kadar düşen Kardemir Karabükspor Asbaşkanı ve Çatalağzı Demirspor Başkanvekili Serdal Acar, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ı makamında ziyaret etti. Alan ve Acar kulüplerinde içinde bulunduğu maddi sıkıntılar hakkında fikir alışverişinde bulunarak yeni sezonda Kardemir Karabükspor'a başarılar diledi. Ziyaretin ardından Kardemir Karabükspor Asbaşkanı ve Çatalağzı Demirspor Başkanvekili Serdal Acar, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'a Kardemir Karabükspor forması hediye etti. 

Yorumlar

Kömürspor'ûn yeni sezon açılış tarihi belli oldu

18 Haziran 2019 Salı 16:06

Kömürspor'ûn yeni sezon açılış tarihi belli oldu

Zonguldak Kömürspor 15 Temmuz Pazartesi günü kendi tesislerinde yeni sezonu açacak.

TFF 2.Lig takımı Zonguldak Kömürspor'un sezon açılış tarihi belli oldu. Zonguldak Kömürspor 15 Temmuz Pazartesi günü Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda sezonu açarak yeni sezon çalışmalarına başlayacak. 1 hafta kendi tesislerinde kamp yapacak olan Kırmızı Lacivertli takım bu sırada iç ve dış transferde anlaştığı oyuncuları da kampa dahil edecek. Diğer taraftan Zonguldak Kömürspor 1 haftalık kampın ardından oyunculara bir kaç gün izin vererek 1'inci etap kampa için Kızılcahamam ya da Bolu'ya gidecek.

Yorumlar

Engelli bilek güreşçisi yılın sporcusu seçildi

12 Haziran 2019 Çarşamba 16:26

 Engelli bilek güreşçisi yılın sporcusu seçildi

Zonguldaklı engelli milli bilek güreşi Sezer Uslucuk yılın sporcusu seçildi.

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde, bacağındaki keneyi çıkarttırmak için bisikletiyle hastaneye giderken otomobilin çarpması sonucu belden aşağısı felç olan Sezer Uslucuk (25) sporla tutunduğu yaşamında başarıdan başarıya koşuyor. Türkiye ve Avrupa Şampiyonasında milli forma altında bilek güreşi branşında Zonguldak'ı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Uslucuk yeni başarılara imza atmayı hedefliyor. Son olarak Zonguldak Ereğli ilçesinde Doğa Koleji'nin yapmış olduğu oylama sonucundan milli sporcu Sezer Uslucuk yılın en iyi sporcusu seçildi. Uslucuk, Ereğli ilçesine giderek Doğa Koleji'nin yapmış olduğu ödül törenine katılıp ödülünü aldı.

Yorumlar

Kömürspor kongreye gidiyor

10 Haziran 2019 Pazartesi 18:25

Kömürspor kongreye gidiyor

Zonguldak Kömürspor'Wun kongre tarihi belli oldu. Kömürspor 26 Haziran Çarşamba günü kulüp binasında kongre yapacak.

TFF 2. Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor'un kongre tarihi belli oldu. Kırmızı Lacivertli yönetim 26 Haziran Çarşamba günü saat 14:00'da kulüp binasında kongreyi gerçekleştirerek yeni yönetimi oluşturacak. Öte yandan Zonguldak Kömürspor'da şampiyonluklar yaşayan ve bir çok başarılı işlere imza atan Başkan Süleyman Caner'in tek liste ile yeniden Başkanlığa seçilmesi bekleniyor. Zonguldak Kömürspor yönetimi kongrenin hemen ardından iç transfer çalışmalarına başlayacak.

Yorumlar