Kdz. Ereğli Kids&Teens’ten sevindiren kampanya!

22 Eylül 2020 Salı 17:27

Kdz. Ereğli Kids&Teens’ten sevindiren kampanya!

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ile beraber, online olarak odasında eğitim görecek çocukların rahatlığını düşünen Kdz. Ereğli Alfemo, Kids&Teens mağazasında çocuk ve genç odaları koleksiyonları, çocuğunuzun zevkine hitap ederken verimli çalışma alanları oluşturmanızı sağlıyor.

Çalışma masasından kitaplığa, bazadan gardıroba kadar tüm ürünlerde indirime giden Kids&Teens Kdz. Ereğli’de, bebek, çocuk ve genç odalarında %40’a varan indirime ek, peşin fiyatına 18 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca bebek odalarında yatak hediye!
E0 belgesine sahip Kids&Teens mağazası,sağlık, güven ve kaliteyi bir arada sunuyor. Alfemo, Kids&Teens Mağazası Müftü Mahallesi, Uzunkum Caddesi, Göztepe Mevkii’nde.
Ürünler hakkında bilgi almak ve incelemek için sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Posbıyık MHP yönetimine başarılar diledi

22 Eylül 2020 Salı 16:46

Posbıyık MHP yönetimine başarılar diledi

Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ilçe kongresini gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk kongre sonrası oluşan yönetim kurulunu Başkan Posbıyık’a tanıttı. Ziyarette ilçe gündemine ilişkin konular ele alındı. Başkan Posbıyık, MHP yönetimine yeni görevinde başarılar diledi.

Yorumlar

Maden şehitliği yapılacak

22 Eylül 2020 Salı 16:29

Maden şehitliği yapılacak

Zonguldak’ın Kandilli İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Amelebirliği Başkan Vekili Murat Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak Maden Şehitleri Aileleri Derneği Başkanı Çetin Yiğit, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret etti.

Amelebirliği yetkililerinin Kandilli Maden Şehitliği’nin yapımı için ödenek ayırması üzerine, Kandilli Belediyesi ile Amelebirliği arasında protokol yapıldı. Kandilli Maden Şehtiliği projesi hakkında Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na bilgi veren Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın ve Amelebirliği Başkan Vekili Murat Köseoğlu, desteklerinden dolayı Kaymakam Çorumluoğlu’na teşekkür etti.

Yorumlar

Sinyalizasyon çalışması başladı

22 Eylül 2020 Salı 16:08

Sinyalizasyon çalışması başladı

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın Karayolları Bölge Müdürlüğü’yle yaptığı görüşmelerin ardından Kepez Mahallesi Siteler yol ayrımına sinyalizasyon sistemi kurma çalışmalarına başlandı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Destekleme Hizmetleri Müdürlüğü ile Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün işbirliğinde Kepez Mahallesi Siteler mevki eski Zonguldak yolu kavşağına sinyalizasyon sistemi kuruluyor.
Kepez Mahalle Muhtarı Baki Karaarslan, Solak yol ayrımına kurulan sinyalizasyon sisteminin bu bölgeye de kurulması için destek veren Başkan Halil Posbıyık’a teşekkür etti. Karaarslan konuşmasında, “Kepez Mahallesi site yol ayrımında karşıdan karşıya geçmek vatandaşlarımız için büyük bir sorundu. Yoğun gayret ve çabalarımız sonunda sinyalizasyon çalışmaları başlamıştır. Bu süreçte bizden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanımız sayın Halil Posbıyık 'a, kıymetli başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimize değerli müdürüm Ethem Özdemir ve karayolları ekibine azalarım ve mahalle halkım adına sonsuz teşekkür eder saygılarımı sunarım ” dedi.
Çalışmalar tamamlandığında yayalar yolun karşısına güvenli bir şekilde geçebilecekler. Kdz. Ereğli Belediyesi daha önce de bir çok kazanın meydana geldiği Elmatepe Mahallesi girişi, Echomar Hastanesi önü ve Kepez Solak yol ayrımına sinyalizasyon sistemi kurarak devreye almıştı.

Yorumlar

Kaymakam Çorumluoğlu siyasi partileri gezdi

22 Eylül 2020 Salı 13:55

Kaymakam Çorumluoğlu siyasi partileri gezdi

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede bulunan siyasi parti kuruluşlarına iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu göreve yeni atanan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve yeniden göreve seçilen Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli Başkanı Rahman Demirtürk’e iade-i ziyarette bulundu. Yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Kaymakam Çorumluoğlu, ardından Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Op. Dr. Eylem Ertuğrul, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Adem Çetinkaya ve İyi Parti İlçe Başkanı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu' na iade-i ziyarette bulundu.

Yorumlar