Kdz. Ereğli Belediyespor, Kış Futbol Okulu başlıyor

15 Eylül 2017 Cuma 13:08

Kdz. Ereğli Belediyespor, Kış Futbol Okulu başlıyor

Kdz. Ereğli Belediye Spor Kış Futbol Okulu kayıtları, bugün günü başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, yaz döneminde verilen futbol kursunun ardından kış sezonunda da çocuklara ve gençlere sporu sevdirmek ve alt yapıya yetenekli gençler kazandırmak amacıyla Kış Futbol Okulu Sezonu’nu başlatıyor.
14 Ekim 2017 Cumartesi günü başladı ve kış sezonu boyunca hafta sonları Kışla Spor Tesislerinde gerçekleşecek Kış Futbol Okuluna ilişkin kulüpten yapılan açıklamada, genç yeteneklere Kdz. Ereğli Belediye Spor Kış Futbol Okulu için özel olarak hazırlanmış olan, forma, şort, tozluk, sırt çantası, yağmurluk, eşofman ve bereden oluşan spor malzemelerinin başvuru sırasında verileceği ve yaşları 6-15 arasında değişen çocuk ve gençlerin kayıt yaptırabileceği belirtildi.
Kayıt ve ayrıntılar için Kışla’da bulunan Kdz. Eregli Belediye Spor Tesisleri’ne başvurulması gerektiği duyuruldu.

Etiketler:

kdz. ereğli belediyesi , hüseyin uysal ,

Yorumlar

Çaturoğlu ve Çakır'dan Yelken Kulübü'ne tam destek

12 Eylül 2017 Salı 11:19

Çaturoğlu ve Çakır'dan Yelken Kulübü'ne tam destek

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu partisinin Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nü ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve partisinin Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır’ı Kdz. Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nü ziyaretinde Kulüp Başkanı Tümay Bakkaloğlu, Kulübün uzun yıllar başkanlığını yapan Metin Akman, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular karşıladı.
Çaturoğlu ziyaret sırasında kulüp yöneticilerinden faaliyetleri hakkında bilgi alırken sporcularla da sohbet etti. Çaturoğlu, Ereğli Yelken İhtisas Kulübü’nün gençleri spora yönlendirmesi ve sosyal faaliyetler yapmasında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine her türlü konuda destek olacaklarını söyledi.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise Kdz. Ereğli Yalken İhtisas Kulübü’nün Türkiye’de marka değeri olduğunu belirterek “Ereğli Yelken Kulübü’nün başarısının devamı için geçmişte olduğu gibi her konuda destek olmaya hazırız. Şehrimize değer katan yerlerin yaşaması ve gelişmesini önemsiyoruz”
Bir süre denizde spor aktivitelerini de inceleyen Çaturoğlu ve Çakır, Ereğli Yelken Kulübü yöneticileri ile toplantı yaparak yelken sporu ve amatör denizciliğin gelişimi için fikir alışverişinde bulundu. Çaturoğlu, toplantı sonrasında yöneticilere ve sporculara faaliyetlerinde destek olacaklarını8 dile getirerek başarılar diledi.

Yorumlar

Genç kızlar futbol sahasında kapıştı

7 Eylül 2017 Perşembe 19:05

Genç kızlar futbol sahasında kapıştı

Kilimli ilçesinde sporu ve futbolu sevdirmek, yaz aylarını iyi değerlendirmeleri amacıyla bir araya gelen çoğunluğu kızlardan oluşan Kilimlili gençler kendi aralarında futbol maçı yaparak yeşil sahada kapıştı.

Kilimlili Gençler kendi aralarında sporu sevdirmek ve yaz aylarını değerlendirmek amacıyla futbol maçı düzenledi. Takım kadrosu kızlardan oluşurken kadroda iki erkek bulundu. Lüsnika ve Sunset adını verdikleri iki takım oluşturan gençler kıyasıya mücadele etti. Lüsnika takımında Nur Sarı, Gizem Bayram, Sevda Bayraktar, Berk Yücel, Kaan ve İrem oynarken, Sunset takımında ise Buke Birdal, Buse Yarımbaş, Zeynep Arslan, Petek Uzunöner, Kadircan Aydınoğlu ve Timuçin Kaplan yer aldı. Daha önce Zonguldak'ta yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile bilinen Nur Sarı düzenledikleri futbol turnuvası hakkında bilgi verdi. Sarı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Kilimli, spor camiasına iyi ve başarılı futbolcular kazandırdı. Kilimli’de spor alanında bayanların ve erkeklerin bir arada keyifle oynaya bileceği alan oluşturmak istedik. Maçlarımızı geleneksel hale getirerek her sene yaz aylarında oynuyoruz. Bu senede Lüsnika ve Sunset takımları olarak, yine eğlenerek gülerek ve çok güzel seyircisiyle harika bir maç yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bize maç süresince hakemlik yapan antrenör, futbolcu ve en önemlisi abimiz Oğuzhan Birdal eşlik etti. Kilimli spor yaz okulu hocası Kilimli ve Zonguldak’ın en iyi futbolcularından olan Hakan Alkan abimiz, yine eski futbolculardan Ersan Arslan bizleri izlemeye gelerek çok mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Nur Sarı , Kilimli , Lüsnika , Sunset , Futbol , Maç ,

Yorumlar

Zonguldak Kömürspor'a stat şoku

7 Eylül 2017 Perşembe 17:58

Zonguldak Kömürspor'a stat şoku

Zonguldak İl Spor ve Güvenlik Kurulu toplantısının ardından Zonguldak Kömürspor’un pazar günü Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda güvenlik nedeniyle oynanmayacağı açıklandı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un iç sahada maçlarını ev sahipliği yapan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nda yapımı devam eden 3 bin kişilik kapalı tribün inşaatında çalışmalar devam ediyor. Hafta sonu Fatih Karagümrük ile oynayacağı maçın Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanıp oynanmayacağı konusunu görüşmek üzere Zonguldak İl Spor Güvenlik Kurulu 14.00’da Valilik Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, kulüp başkanı Süleyman Caner, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Emniyet Müdür Yardımcısı Okan Çakıroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, ASKF Genel Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Futbol İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Yaman Ayözger, Çevre İl Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü ve Zonguldak Belediyesi katıldı.
İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında maçların Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanıp oynanmayacağı konusunda oylama yapıldığı, oylama sonunda 7 kurumun “oynanamaz”, 5 kurumun ise “oynanır” oyu kullandığı, oy çokluğu ile maçların Devrek’te oynanmasına karar verildiği öğrenildi.

Etiketler:

Zonguldakkömürspor , stat ,

Yorumlar

Gülüç Belediyesi'nden mangal partisi...

18 Ağustos 2017 Cuma 17:16

Gülüç Belediyesi'nden mangal partisi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediyesi yaz futbol okulu kapanışı mangal partisi ile yaptı.

2017 yılı Gülüç Belediyespor yaz futbol okulu Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın düzenlediği mangal partisi etkinliğiyle son buldu. Yaklaşık 100 öğrencinin katılım sağladığı yaz futbol okulunda öğrenciler boş vakitlerini değerlendirdi. Düzenlenen etkinlikte mangal başına geçen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş çocuklara köfte ekmek ile ayran dağıttı.
Yaz Futbol okulunun sonuna geldiklerini söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş çocuklara verdiğimiz mangal sözünü tuttuklarını belirtti. Demirtaş konuşmasında, “Yaz futbol okulumuzun sonuna geldik. Futbol okulunun açılışında çocuklarımıza mangal sözü vermiştik. Bunu da geleneksel hale getirdik. Her sene sonunda böyle mangal partisi yapıyoruz. Köfte, ayran dağıtıyoruz. Hem birlik beraberliği sağlamış, hem de çocuklarımızı teşvik etmiş oluyoruz. Çünkü bu çocuklar geleceğimiz, ahlaki değerlerimiz, bizde maddi manevi bir katkı sağlamış oluyoruz. Gülüç ’teki anne ve babalara teşekkür ediyorum duyarlılık gösterdikleri için. Kendi evlatlarımıza sahip çıkıyoruz, elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ailelerimizden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Tüm kurslarda olduğu gibi yaz futbol okulu içerisinde yapılan harcamalar ve etkinlikler olsun belediyemiz tarafından karşılanıyor. Gülüç Belediyespor da verilen hiçbir kurs ve etkinlikte para alınmaz. Boks, tekvando, A takımı, yaz okulları hepsi ücretsiz. Buda başarı getiriyor. Dünya birincileri, ikincileri hep Gülüç ’ten çıktı bugüne kadar. Boks milli takımına kız erkek sporcular verdik aynı zamanda A takımı şampiyon oldu. Bu işler gönül işi ve sabır işi. Ücretsiz olduğu için çocuklarda duyarlılık gösteriyorlar” dedi.
Gülüç Belediyespor Yaz Futbol okuluna katılan minik sporcular, Gülüç Belediye Başkanına teşekkür etti.

Etiketler:

Ereğli , Gülüç Belediyesi , Gökhan Demirtaş , Yaz okulu , Mangal partisi ,

Yorumlar
  • SABRİ
    20 Ağustos 2017 Pazar 10:49

    YAPTIĞIN İYİLİKLER AHİRETTE ÖNÜNE GELSİN İNŞALLAH ÇOK GÜZEL