Kdz. Ereğli Belediyesi 800 aileyi sevindirdi

27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:16

Kdz. Ereğli Belediyesi 800 aileyi sevindirdi

Kdz. Ereğli Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda, 300 aileye de giysi yardımında bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giysi yardımında bulunuldu.
Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü aracılığıyla ilçe genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda kolisi, 300 aileye de giysi yardımı yapıldı.
Müdürlük ekipleri, bayram öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve giysileri teslim etti.

Yorumlar

Yeşim ile Fatih dünya evine girdi

27 Temmuz 2020 Pazartesi 11:21

Yeşim ile Fatih dünya evine girdi

İz Medya Prodüksiyon Sahibi ATV-ahaber muhabiri Yeşim Özdoğan ile Bizim Toptan satış görevlisi Fatih Çakır Manolya Park'ta yapılan nikâh ve kokteylde dünya evine girdi.

Ereğli Haber- Zonguldak İl Merkezi’nde ki Manolya Park'ta yapılan nikâh ve kokteylde nikâhı Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Cansu Baş, Yalın Dağlı yaptı.
Nikah merasimine Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş ve eşi Işıl Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve eşi İlknur Çakır, Ereğli ve Zonguldak'tan seçkin davetliler katıldı. Nikah öncesi gelin Yeşim Özdoğan'ın anne babası Yaşar Dinçer ve Mehmet Özdoğan ile damadın anne ve babası Aysel Hayriye ve Adil Çakır, misafirleri kapıda karşıladı.
İz Medya Prodüksiyon ve Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yeşim ile Fatih çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Yorumlar

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

27 Temmuz 2020 Pazartesi 09:26

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı nişanlandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Inşaat Mühendisi Ayça Dursun nişanlandı.

Zonguldaklı olan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Çaycumalı İnşaat Mühendisi Ayça Dursun, aile arasında gerçekleşen nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Görkemli şekilde geçen nişan töreni kız tarafının Çaycuma'da ki evlerinde gerçekleşti. Nişan yüzüklerini çiftin amcaları birlikte kesti.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , kdzereğli haber , yüksel kocaman ,

Yorumlar
  • Muhterem
    28 Temmuz 2020 Salı 20:42

    Allah mes'ut bahtiyar eylesi hayırlı uğurlu olsun Allah mutlulukları bir ömür boyu daim olsun

Yeşim ile Fatih dünya evine giriyor

24 Temmuz 2020 Cuma 19:39

Yeşim ile Fatih dünya evine giriyor

İz Medya Prodüksiyon Sahibi ve ATV - ahaber Muhabiri Yeşim Özdoğan hayatını Fatih Çakır ile birleştiriyor.

Ereğli Haber- İz Medya Prodüksiyon Sahibi ve ATV - ahaber Muhabiri Yeşim Özdoğan hayatını Fatih Çakır ile 25 Temmuz 2020 Cumartesi Günü (yarın) Saat: 19.00'da Zonguldak Manolya Park'ta düzenlenecek nikah töreni ile birleştirecek. Yaşar Dinçer ve Mehmet Özdoğan’ın kızları Yeşim ile Aysel Hayriye ve Adil Çakır’ın oğulları Fatih Çakır, gerçekleştirecekleri nikah merasimine tüm sevdiklerini davet etti.
İz Medya Prodüksiyon ve Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Yeşim ile Fatih çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Posbıyık, kurban bağışını LÖSEV'e yaptı

24 Temmuz 2020 Cuma 18:06

Posbıyık, kurban bağışını LÖSEV'e yaptı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık ailesiyle birlikte bu yılki Kurban bağışını LÖSEV’e yaptı. Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilci Yardımcısı Dilek Çimenoğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Posbıyık, ailesiyle birlikte bu yılki Kurban bağışını LÖSEV’e yaptı.

LÖSEV’in çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Başkan Posbıyık; “Kdz. Ereğli’de maalesef üzülerek söylüyorum ki lösemi vakaları artmaya başladı. Bölgemizde LÖSEV gerçekten büyük bir fedakarlıkla çalışıyor, adeta çırpınıyorlar. Lösemi’ye yakalanan çocukların sağlığına kavuşması için hep beraber maddi, manevi LÖSEV’e destek vermemiz gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle ben, eşim, kızım, oğlum, damadım hepimiz Kurban bağışlarımızı LÖSEV’e yapıyoruz. Hemşehrilerimize de çağrıda bulunuyorum. LÖSEV’i ayakta tutmamız lazım, lösemiye yakalananlara yardım etmemiz lazım. Bu çağrıma kulak verin lütfen” dedi.
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilci Yardımcısı Dilek Çimenoğlu da Posbıyık ailesine teşekkür ederek, “Başkanımıza ve ailesine çok teşekkür ediyoruz. Hem bireysel hem belediye olarak hep yanımızda oldular. Katkılarınız inşallah çocuklarımıza şifa olacak” diye konuştu.

Yorumlar