Kahraman gazimiz babocağına getirildi

4 Mart 2018 Pazar 23:52

Kahraman gazimiz babocağına getirildi

iye'nin Afrin kırsalındaki Kel Tepe'de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma da yaralanan Jandarma Komando Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın tedavisinin ardından memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine getirildi.

Afrin'deki terör odaklarına yönelik Zeytin Dalı Harekatı sürerken geçtiğimiz hafta Kel Tepe'de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada Kdz. Ereğlili Jandarma Komando Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın’da terör örgütü militanları ile girdiği çatışmada yaralandı. Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Günaydın tedavisinin ardından bu gün memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Süleymanbeyler Köyü’ndeki baba ocağına getirildi. Süleymanbeyler Köyü eski muhtarı İsmail Günaydın’ın oğlu Gazi Jandarma Komando Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın’ı ziyaret eden yakınları geçmiş olsun dileklerini ileterek moral verdi.

Yorumlar

'Kent Meydanı projesi' Uysal'a ödül getirdi

4 Mart 2018 Pazar 19:01

Ereğli Haber

'Kent Meydanı projesi' Uysal'a ödül getirdi

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen ‘1. Geleneksel Belediye Başkanları Ödülleri' töreni Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Kent Meydanı projesi ile onur ödülü aldı.

Belediye Başkanları Birliği 1. Geleneksel Belediye Başkanları Ödülleri töreni, Ankara’daki MEB Şura Salonu'nda yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende 61 belediye başkanı ödüle layık görüldü.
Yerel Yönetimler arası dayanışmayı güçlendirmek için Belediye Başkanları Birliği tarafından Ankara MEB Şura Salonu’nda ki ‘En Beğenilen Belediye Başkanları’ ödül töreninde ‘Kent Meydanı, Cami ve Katlı Otopark Projesi’ nedeni Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da jüri onur ödülüne layık görüldü. Başkan Uysal ödülünü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Nihat Çiftçi’den aldı.

Yorumlar

Ereğlili komutan Afrin’de yaralandı

2 Mart 2018 Cuma 15:29

Ereğlili komutan Afrin’de yaralandı

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Süleymanbeyler Köyü’nün eski muhtarı İsmail Günaydın’ın oğlu Jandarma Komando Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın teröristlerle girdiği çatışmada yaralandı.

Ereğli Haber- Suriye'nin Afrin kırsalındaki Kel Tepe'de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı.
Afrin'deki terör odaklarına yönelik Zeytin Dalı Harekatı sürerken bölgeden sıcak bilgiler de geliyor. Bölgeden aktarılanlara göre Kel Tepe'de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada Kdz. Ereğlili Jandarma Komando Astsubay Üstçavuş Uğur Günaydın’da terör örgütü militanları ile girdiği çatışmada yaralandı. Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Günaydın’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Süleymanbeyler Köyü eski muhtarı İsmail Günaydın yaralanan oğlu için Hatay’a gitmek için yola çıktı.

Etiketler:

Kdz. Ereğli , Gazi , Afrin , yaralandı ,

Yorumlar

Başkan Demirtaş, Kuyu'ya başarılar diledi

2 Mart 2018 Cuma 15:26

Başkan Demirtaş, Kuyu'ya başarılar diledi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, göreve yeni başlayan Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu’yu ziyaret etti.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, meclis üyesi Mustafa Sarı ile birlikte kısa süre önce Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Ferdi Kuyu’yu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kuyu’ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi. Başkan Demirtaş ziyarette Gülüç Belediyesi’ndeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Kuyu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçe halkının huzur ve güveni için emniyet teşkilatı olarak zaman kavramı olmaksızın üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacaklarını söyledi.

Yorumlar

“Yeşil yumurtayı yiyin hop hop zıplayın”

2 Mart 2018 Cuma 13:13

“Yeşil yumurtayı yiyin hop hop zıplayın”

Demir Çelik Fabrikası Emeklisi İsmet Koç, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na kendi ürettiği yeşil yumurtalardan bir sepet hediye etti.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği "Karadeniz Ereğli Ekonomisinin Yıldızları" Ödül törenine katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na kendi ürettiği yeşil yumurtalardan bir sepet yumurta veren demir çelik fabrikası emeklisi İsmet Koç, “Başkanım bu yumurtaları yiyen hop hop zıplar” dedi.
"Karadeniz Ereğli Ekonomisinin Yıldızları" Ödül töreni öncesinde sahneye çıkan İsmet Koç, yeşil yumurtanın enerji verdiğini söyledi. Koç konuşmasında, “Sayın başkanım bu yumurtanın özelliği, Türkiye’de çok çalışkan bir başkansınız. Bu başarının devam etmesi için size enerji katacak. Size daha fazla enerji verecek. Arı poleninden daha kalitelidir. Bunu yiyen hop hop zıplar efendim. Bu yumurta sizi zıplatacak” ifadelerine yer verdi.
Aldığı hediye çok mutlu olan Hisarcıklıoğlu, İsmet Koç’a teşekkür etti.

Etiketler:

TOBB , Rifat Hisarcıklıoğlu , İsmet Koç , Yeşil Yumurta , hediye ,

Yorumlar