Kadınlardan Şahin'e tam destek

14 Şubat 2019 Perşembe 16:51

Kadınlardan Şahin'e tam destek

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Erol Şahin seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kötü hava şartlarına rağmen esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’e çalışmalarında İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın yanı sıra partisinin yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın kolları üyeleri de eşlik etti. Halkın sorunlarını dinleyip projelerini anlatan AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin mahalle halkından gelen davetleri de değerlendirerek ev toplantılarına katılıyor. Şahin ev toplantılarında projelerini tek tek ve detaylı bir şekilde anlatırken, Ereğli’nin belli bölgelerinde yapmayı hedeflediği kadınlara yönelik tekstil atölyeleri ve kültür gezileri özellikle kadınların büyük ilgisini çekti. 31 Mart tarihinden sonra Kdz. Ereğli’nin vizyonunun değişeceğine dikkat çeken Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz. Ereğli’ye olan özel ilgisini ve gözünün kulağının Kdz. Ereğli’de olduğu belirtti. Şahin ev toplantılarının ardından mahallede bulunan bazı kahvehane ve kafeleri de ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

Alan'dan Sevgililer Günü'nde Zonguldak temalı klip

14 Şubat 2019 Perşembe 16:22

Alan'dan Sevgililer Günü'nde Zonguldak temalı klip

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Ömer Selim Alan’ın 14 Şubat Sevgililer gününü kutlayan videosunun Zonguldak temalı olması özellikle sosyal medyada büyük beğeni topladı. Kısa videoda Doktor Alan, “Zonguldak’ım sevgililer günün kutlu olsun” dedi.

Değerlendirmede bulunan Doktor Ömer Selim Alan, “Seçim çalışmalarımızda her geçen gün vites yükseltmeye devam ediyoruz. Zonguldak’ın hak ettiği değerlere kavuşması, insanımızın hak ettiği hizmeti alması için elimizden geleni yapıyoruz. Karış karış gezdiğimiz şehrimizde vatandaşlarımızın teveccühü partimize ve şahsımıza oldukça fazla. Biliyorsunuz 14 Şubat Sevgililer günü de geldi çattı. Bizim en güzel sevgilimiz Zonguldak. Mavi gözleri, yeşil dokusu, biraz hırçın tavrı ile bu şehir bizim aşık olduğumuz yegane yer. İnşallah 31 Mart ile birlikte sevgiliye, şehrimize olan sevdamızı göstereceğiz” dedi. 

Yorumlar

Ziraat Odasında nöbet değişimi

14 Şubat 2019 Perşembe 16:17

Ziraat Odasında nöbet değişimi

Devrek Ziraat Odasında gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı sonucunda yeni başkan Satılmış Ayvacı oldu.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Ziraat Odası Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda oda başkanlığına Satılmış Ayvacı seçildi. Belediye Nikah Salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısına başkan adaylığına mevcut başkan İdris Uzunsel ile Satılmış Ayvacı katılırken, Divan Başkanlığını Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkyılmaz üstlendi. 87 delegenin 83’ünün oy kullandığı genel kurul toplantısında oy çokluğu ile yeni başkan Satılmış Ayvacı seçildi. Gerçekleştirilen seçimden sonra genel kurul ile ilgili değerlendirmede bulunan Satılmış Ayvacı,” Bundan sonraki süreçte yeni yönetimiz ile birlikte çiftçi vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için tüm gayretlerimizi ortaya koyacağız. Şimdiye kadar odamızı yöneten başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza yönetimim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu bir hizmet yarışıdır umuyorum ki ben ve arkadaşlarımız üyelerimize en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz genel kurulun ilçemize ve çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 
Devrek Ziraat Odası Başkanlığı yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor. Başkan Satılmış Ayvacı, Şaban Civelek, Nazif Meziroğlu, Özcan Pürenli, Hasan Demirbaş, Adnan Demirci ve İsmail Ayaşlı 

Yorumlar

İstihdamın korunması ve artırılmasını görüştüler

14 Şubat 2019 Perşembe 14:11

İstihdamın korunması ve artırılmasını görüştüler

SGK İl Müdürü Erkin Avcı ve İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu ile birlikte TSO’yu ziyaret ederek istihdamın korunması ve artırılması konularını görüştüler.

SGK İl Müdürlükleri iş birliğinde Ticaret ve Sanayi Odalarına yapılacak bilgilendirme ziyaretleri kapsamında Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu ile Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erkin Avcı Zonguldak Sanayi Odasını ziyaret ettiler. 
Meclis Başkan Vekili Ömer Faruk Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Orhan ve Edibe Keleş’in katılımı ile gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 
İl Müdürleri ziyaretin amacına esas İstihdamın Korunmasına, (Kısa Çalışma Uygulaması) Artırılmasına (Teşvikler) ve başta imalat sektörüne yönelik çalışmalar olmak üzere Nitelikli İş Gücünün Yetiştirilmesine (Aktif İşgücü Programları) ilişkin Kurum destekleri hakkında bilgilendirme yaptılar. 

Yorumlar

'Aşkınız Sonsuz Hediyeniz 67 Burda’dan olsun'

14 Şubat 2019 Perşembe 13:28

'Aşkınız Sonsuz Hediyeniz 67 Burda’dan olsun'

Esas 67 Burda Avm, Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirdiği kampanya ile pırlanta kolye hediye ediyor. Esas 67 Burda Avm, özel hediyesi ile ziyaretçilerine Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşatıyor.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile ziyaretçilerine pırlanta kolye hediye ediyor. 12 - 14 Şubat tarihleri arasında Esas 67 Burda AVM’ den aynı gün içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine pırlantalı sonsuzluk kolyesi hediye eden Esas 67 Burda AVM, Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşattı. 
Sevgililer Günü ruhunu yaşamak ve yaşatmak isteyen ziyaretçiler, Esas 67 Burda AVM’ nin özel kampanyası ile unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirdi. 

Yorumlar