Jandarma ekiplerinin durdurduğu araçtan uyuşturucu çıktı...

25 Kasım 2019 Pazartesi 12:48

Jandarma ekiplerinin durdurduğu araçtan uyuşturucu çıktı...

Zonguldak'ta jandarma ekiplerinin durdurduğu araçtan uyuşturucu çıktı.

 Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbarat çalışmalar sonucunda; Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığınca Filyos beldesi Hisarönü Mahallesinde eski iskele mevkisinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında bir araç durduruldu. Araç içerisinde bulunan Ö.A. (36) R.M. (34) T.Y. (35) ve S.S.A. (36) isimli şahısların şüpheli hareketler sergilemeleri üzerine yapılan aramada 4.11 gram esrar olduğu değerlendirilen madde ve 22 sarma kağıdı ele geçirildi. 
Gözaltına alınan 4 şüpheliyle ilgili adli tahkikata başlandı. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Jandarma ekipleri , uyuşturucu , Filyos beldesi , araç , esrar

Yorumlar

Çok sayıda kaçak cinsel güç arttırıcı içecek ele geçirildi

25 Kasım 2019 Pazartesi 12:42

Çok sayıda kaçak cinsel güç arttırıcı içecek ele geçirildi

Zonguldak'ta jandarma ekiplerinin durdurduğu araçtan çok sayıda cinsel güç arttırıcı içecek, tablet ve jel ele geçirildi.

 Edinilen bilgiye göre Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda İstihbarat Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü ve Kozlu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından arama noktasına giren araç durduruldu . Araç içerisinde bulunan H.I. (24), B.Ö. (26) ve T.S.M. (23) isimli 3 kişinin şüpheli hareketler sergilemesi üzerine Cumhuriyet Savcılığı'ndan alınan arama kararına istinaden şahısların üzerinde ve araç içerisinde arama yapıldı. Aramada (90 gram kubar esrar maddesi, 60 adet extacy hap, 139 adet cinsel güç arttırıcı tablet, 160 adet marka cinsel güç arttırıcı jel, 6 adet 20 ml'lik cinsel güç arttırıcı içecek, 12 adet 50 ml'lik cinsel güç arttırıcı içecek, 16 adet cinsel güç arttırıcı hap ele geçirildi. 
3 şüpheli gözaltına alınırken yakalanan ürünlere de el konuldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , jandarma , asayiş , 3 şüpheli , uyuşturucu , cinsel güç arttırıcı içecek , tablet , jel , gözaltı

Yorumlar

Erdemir'de yaralanan işçiler taburcu edildi...

23 Kasım 2019 Cumartesi 18:18

Erdemir'de yaralanan işçiler taburcu edildi...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T. A. Ş.’de (ERDEMİR) kok gazının patlaması sonucu yaralanan işçiler kaldırıldıkları hastanede tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Edinilen bilgiye göre levha ikmal tesislerinin yanında yüklenici firmaya tahsis edilen atölyede yüksek fırına malzeme yapımı sırasında kok gazı patlaması meydana geldi. Patlamada E. D. (55), B. Ö. (57), K. D. (59), C. K. (56), O. T. (58) yaralandı. İlçede ki özel bir hastaneye kaldırılan 5 işçi’de birinci derece yanık oluştuğu öğrenilirken, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , erdemir , patlama ,

Yorumlar

Bandrolsüz sattılar... Jandarma baskın yaptı...

23 Kasım 2019 Cumartesi 13:55

Bandrolsüz sattılar... Jandarma baskın yaptı...

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde iki iş yerine cezai işlem uygulandı.

 Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı olan Filyos beldesinde Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca yapılan incelemede iki iş yerine cezai işlem uygulandı. Bandrolsüz olarak açık vaziyette tütün ve tütün mamulleri satışı yapıldığına bilgiler sonucu Kom. Şube Müdürlüğü ve Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte kontrol yapıldı. Yapılan inceleme sonucu, 102 paket satışa hazır vaziyette sigara, 2 adet sigara doldurma ve sarma aparatı, 7758 gr. bandrolsüz tütün ve 168 adet boş kilitli poşet ele geçirildi. 
İki işyerinede Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile cezai işlem uygulandı. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Çaycuma , Filyos , Jandarma , ceza , işyeri , baskın , bandrolsüz tütün , tütün , ekip

Yorumlar

Yolu karıştırdı... Merdivende askıda kaldı...

22 Kasım 2019 Cuma 14:36

Yolu karıştırdı... Merdivende askıda kaldı...

Zonguldak’ta Valilik önüne öğle saatlerinde hareketli anlar yaşandı. Valilik önüne çıkan otomobil, yolu karıştırınca merdivende askıda kaldı.

 Zonguldak Valiliği önüne çıkan otomobil, yol yerine merdivenlerden inmeye kalkınca merdivende askıda kaldı. Edinilen bilgiye göre Zihni Köktürk idaresindeki 67 AF 839 plakalı otomobil valilik binası önüne çıkan otomobil yolu karıştırınca merdivende askıda kaldı. Otomobil sürücüsünün yolu karıştırdığı öğrenilirken araçta bulunan araç sürücü ve yolcular kazadan yara almadan kurtuldu. Yaşanan kazanın ardından olay yerine trafik ekibi ve çekici gönderildi. Askıda kalana araç çekici yardımıyla çıkartılırken araç sürücüsü kazanın ardından olay yerinden ayrıldı. 
Olayı anlatan Bülent Ulubay, “Görünmez bir şey. Şurada yol var. Burada Karayolu var Burada da kaldırım var. Bu arabanın buradan çıkıp tekrar inmesi abes yani. Bir de Zonguldak plakalı araba bu acaba sorunları mı var kafasında bir şey mi var. Keşke olmasaydı ama olmuş bir kere Allah'tan ölen ya da yaralanan olmadı” şeklinde konuştu. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , valilik , otomobil , merdiven , yol karışıklığı

Yorumlar