İş adamı Özcan kulüp başkanı oldu

7 Ekim 2017 Cumartesi 15:18

İş adamı Özcan kulüp başkanı oldu

Kepez Çaylıoğluspor döneminde yönetim kurulu başkanlığına ilçenin önde gelen iş adamlarından Recep Özcan seçildi.

Süper amatör futbol ligi, futbolun birçok branşı basketbol, karate gibi birçok branşta bünyesinde 500’e yakın sporcu bulunduran Kepez Çaylıoğlu spor kulübünde iş adamı Zafer Yalman görevini ilçenin önde gelen iş adamlarından Recep Özcan’a devretti. Kendisini böylesine önemli bir göreve layık gören arkadaşlarına teşekkür eden Özcan hedeflerinin bu sezon tüm branşlarda başarı sağlamak olduğunu söyledi. Özcan konuşmasında, “ Hedefimiz tabi ki tüm branşlarda başarılı olmak ancak bundan daha önemlisi bizler için gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spor yapmalarını sağlamak ve toplumu ahlaklı bireyler olarak katılımlarıdır. Ben şimdiden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Yönetimde yer alan tüm arkadaşlarımız ile birlikte görevimizi en iyi şekilde yapıp spor camiasına katkı sunmak istiyorum” dedi.

Etiketler:

kepez çaylıoğluspor , recep özcan ,

Yorumlar

Alaplı Belediyespor'dan iyi başlangıç

3 Ekim 2017 Salı 18:19

Alaplı Belediyespor'dan iyi başlangıç

Alaplı Belediyespor 2. Başkanı Mehmet Altay, Zonguldak Süper Amatör ligine Kilimli Belediyespor'u yenerek iyi başlangıç yaptıklarını bildirdi.

Altay, yaptığı açıklamada bu sezon Zonguldak Süper Amatör ligine genç futbolcularla katıldıklarını söyledi. Hedeflerini şampiyonluk olduğunu ifade eden Altay, şöyle konuştu:
"Gecen sezon Süper Amatör Ligini 2'inci sırada tamamladık. Bölgesel Amatör Ligine çıkmak çok istiyorduk ama olmadı. Bu sezon ağırlıkla gençlerden oluşan bir takım kurduk. Ligin ilk maçında karşı,karşıya geldiğimiz Kilimli Belediye Spor'u güzel bir futbolla yenerek lige iyi bir başlangıç yaptık. Hedefimiz her sene olduğu gibi şampiyonluk. Bu ligi şampiyon olarak tamamlayarak bir üst lig olan Bölgesel Amatör Ligine çıkmak istiyoruz. Takım olarak ve şehir olarak buna kitlenmiş durumdayız. Hocamızda bu doğrultuda takımı maçlara hazırlıyor. Önümüzde çok zoru maçlar var. Transferlerimiz devam ediyor. İnşallah sezon sonunu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Takımlarını gerek iç sahada olsun gerekse dış sahada 90 dakika boyunca destekleyen bir taraftarımız var. Taraftarlarımızdan tek isteğimiz takımlarını centilmenlik içinde desteklemelerini istiyoruz.Kulübümüze maddi manevi destek olan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e, Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın'a, yönetim kurulu üyelerimize ve esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum."

Etiketler:

Alaplı Belediyesi , Nuri Tekin , Belediyespor ,

Yorumlar

Oğlunu doğuştan Beşiktaşlı yaptı...

2 Ekim 2017 Pazartesi 15:38

Ereğli Haber

Oğlunu doğuştan Beşiktaşlı yaptı...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan fanatik Beşiktaş taraftarı Tolga Ataman yeni doğan bebeğinin hastanedeki odasını süsleyerek kartal yuvasına çevirdi.

Kdz. Ereğli ilçesinde 4 yıldır evli olan Hatice (30) ve Tolga Ataman (30) çiftinin ilk çocukları Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde gözlerini dünyaya açtı. Fanatik Beşiktaş taraftarı olan anne Hatice ve baba Tolga Ataman bebekleri Egemen’in odasına adeta kartal yuvasına çevirdi. Kartal heykelleri, küçük kale, krampon, Beşiktaş afişleri ve atkıları ile süsleyen baba Tolga Ataman, Beşiktaş marşları ile odayı şenlendirdi.
Baba Ataman “Beşiktaşlı olunmaz, Beşiktaşlı doğulur” deyimini oğlu için uyguladığını belirterek, ona bırakacağı en güzel mirasın Beşiktaşlılık olacağını ifade etti.
Hastanede ilk defa bir bebek odasının bu şekilde süslendiğini gördüklerini anlatan hastane çalışanları ise, önce şaşırdıklarını ancak sonradan herkesin çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Yorumlar
  • Davut
    3 Ekim 2017 Salı 19:33

    BJK şu doğar FB ki olur

Türkiye Voleybol Federasyonu Zonguldak’ta

27 Eylül 2017 Çarşamba 14:15

Türkiye Voleybol Federasyonu Zonguldak’ta

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun lisanslı sporcu sayısını artırmak amacıyla açtığı Fabrika Voleybol Okulları, Zonguldaklılara tanıtıldı.

Lisanslı voleybolcu sayısını artırmaya yönelik çalışmalarını hızla sürdüren Fabrika Voleybol, daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla Esas 67 Burda AVM’de stant açtı. Türkiye'de 6-12 yaş arası tüm çocukları voleybol ile tanıştırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol Okulları'nın eğitmenleri, AVM 3. katında kurulan stant da ziyaretçilere broşür dağıttı. Türkiye Voleybol Federasyonu'nun, Türk voleybolunu olimpiyatlar düzeyinde temsil edebilecek; fairplay ruhuna sahip spor kültürü ve disiplinini yaşamının bir parçası haline getirmiş kuşaklar yetiştirmek amacıyla 2013 yılında kurduğu Fabrika Voleybol'un standı ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. Tanıtım standındaki etkinliklere katılan çocuklara, tişört ve şapka hediye edildi.

Yorumlar

Yağlı Güreşlerin merkezi Alaplı...

26 Eylül 2017 Salı 18:52

Yağlı Güreşlerin merkezi Alaplı...

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin," Batı Karadeniz bölgesinde yağlı güreşlerin merkezi Alaplı'dır. Buradaki güreşleri izlemeye sadece Alaplı-Ereğli insanı değil, Kastamonu Bartın,Karabük ve Düzce illerinden yüzlerce güreş sever geliyor"dedi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Batı Karadeniz Bölgesi'nde yağlı güreşin merkezi Alaplı er meydanı olduğunu ifade etti. Tekin, yaptığı açıklamada, Bu yıl 29'uncusu düzenlenen Alaplı Yağlı Pehlivan güreşlerinde 400 üzerinde pehlivanın katıldığını söyledi. Güreş severlere kaliteli ve çok zevkli güreşler izlettiklerini ifade eden Tekin, şöyle konuştu:
"Bu yıl 29'uncusunu düzenlediğimiz Alaplı Yağlı Pehlivan güreşlerine 400 üzerinde pehlivan katıldı. Bunların 40'tanesi baş pehlivandı. Halkımız Alaplı er meydanında hangi başpehlivanı görmek isterse o başpehlivanı er meydanına çıkardık. Güzel güreşler oldu. Sabah saat 11'den itibaren seyirciler tribünleri hınca hınç doldurdu. 2017 Tarihi Kırkpınar Başpehlivanı olan İsmail Balaban, Alaplı'da da baş pehlivan oldu. Batı Karadeniz bölgesinde yağlı güreşlerin merkezi Alaplı'dır. Buradaki güreşleri izlemeye sadece Alaplı-Ereğli insanı değil, Kastamonu Bartın,Karabük ve Düzce illerinden yüzlerce güreşsever geliyor. Önümüzdeki yılda tüm baş pehlivanlarımızı yine Alaplı er meydanına getirerek halkımıza güzel güreşler izlettireceğiz."

Etiketler:

Alaplı Belediyesi , Nuri Tekin , yağlı güreş ,

Yorumlar