İmam Hatip Ortaokulu Bahçeşehir Kolejini eledi...

26 Aralık 2019 Perşembe 16:38

İmam Hatip Ortaokulu Bahçeşehir Kolejini eledi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde düzenlenen 2019-2020 okullar arası yıldız erkekler futbol müsabakalarında 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu karşılaştığı Bahçeşehir Koleji’ni 4-3’lük skorla eledi.

 2019-2020 okullar arası yıldız erkekler futbol müsabakaları Kdz. Ereğli ilçesinde yapıldı. Turnuvada bu gün 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu ile Alaplı Bahçeşehir Koleji Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı’nda karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen maç berabere bitince penaltılara gidildi. 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Bahçeşehir Koleji’ni penaltılarda 4-3 eleyerek Zonguldak finallerine katılmaya hak kazandı. Alınan sonuç ile büyük bir mutluluk yaşayan imam hatipli öğrenciler Zonguldak Finallerinde de derece elde etmek için sahaya çıkacaklarını söyledi. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Bahçeşehir Koleji , 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu

Yorumlar

Kdz. Ereğlili Karateci Eren Çil şampiyon oldu...

26 Aralık 2019 Perşembe 16:30

Kdz. Ereğlili Karateci Eren Çil şampiyon oldu...

Zonguldak’ta okul sporları çerçevesinde düzenlenen Karate müsabakalarında Kdz. Ereğlili sporcular Eren Çil ve Alperen Demircan şampiyon oldu.

 Zonguldak’ta Okulsporları bünyesinde Karate İl birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi. Müsabakalara Kdz. Ereğli ilçesinden katılan Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden Eren Çil Genç B Erkekler kategorisinde Alperen Demircan ise Yıldız Erkekler kategorisinde rakiplerini yenerekZonguldak il şampiyonu oldu. 
İki sporcu elde edilen başarıdan dolayı büyük bir mutluluk yaşarken daha iyi dereceler elde etmek için çalışacaklarını ifade etti. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , şampiyon , karate

Yorumlar

320 sporcu, 40 idareci ve antrenör Kdz. Ereğli’ye geliyor...

26 Aralık 2019 Perşembe 16:25

320 sporcu, 40 idareci ve antrenör Kdz. Ereğli’ye geliyor...

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Yıldız Kızlar-Erkekler Grup Müsabakaları Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinde yapılacak.

 Kdz. Ereğli Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Yıldız Kızlar- Erkekler Grup Müsabakalarının Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinde gerçekleşeceğini bildirdi. 27 Aralık Cuma günü saat 10.30’da Ereğli Spor Salonu’nda açılış töreni ile başlayacak müsabakalar 29 Aralık’ta sona erecek. Erkek müsabakalarının Kdz. Ereğli, kız müsabakalarının ise Alaplı Meslek Yüksek Okulu’nda yapılacağı ifade edildi. Açıklamada müsabakalara Samsun, Bolu, Düzce, Amasya, Kastamonu, Sinop, Bartın, Karabük ve Zonguldak olmak üzere toplam 10 ilden 10’u kız,10’u erkek 20 il karması ile 20 idareci, 20 antrenör ve 320 sporcu katılacağı belirtildi. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol , antrenör , idareci

Yorumlar

Voleybol gençlik, sezona hazır...

20 Aralık 2019 Cuma 17:38

Voleybol gençlik, sezona hazır...

Zonguldak Voleybol Gençlik Spor Kulübü, Kulüp Yöneticileri, antrenörleri ve kız voleybol takımıyla, 19 Aralık 2019 tarihinde sezon açılışını yaptı.

 Kulüp Yönetimi, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i ziyaret etmiş ve hedefleri hakkında bilgilendirmişti. Kulübün Kurucu Yönetimi şu isimlerden oluştu; Kulüp Başkanı Mustafa Gonca, Başkan Yardımcısı ve Antrenör Engin Kabak, Genel Kaptan ve Baş Antrenör Cahit Özçelik, Takım Sorumlusu Ömer Saraç, Kulüp Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Sinan Çetinbakış, Üyeler Ahmet Çanakçı ve Çetin Şentürk. 
Fener Voleybol Antrenman Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren Voleybol Gençlik Kız Voleybol Takımı, ilk sezonda her kategoride şampiyonluk hedefliyor. 
Kulüp Başkanı Mustafa Gonca, “Öncelikli olarak voleybol branşına ağırlık versek de amacımız diğer spor branşlarında da faaliyet göstermek. Kurulduğumuz ilk yıl voleybol ve boks branşlarında müsabakalara katılacağız. Voleybol Kız Takımlarımızı oluşturduk. Sporcularımızın başarı olacaklarına inancımız tam” dedi. 
Kız Voleybol Takımı Antrenörü Engin Kabak ise, “Kulübümüzü yeni kurduk ancak kız voleybol takımlarımızı oluşturduk ve maçlara hazırlıyoruz. Altyapı çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Zonguldak Voleyboluna önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi. 
Zonguldak Voleybol Gençlik Kız Voleybol Takımı ilk maçında 22 Aralık Pazar günü Site Spor Salonu’nda Yıldız Kızlarda Zonguldak İdman Yurdu ile Saat: 11’de ilk karşılaşmasına çıkacak. 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , kız valeybol takımı

Yorumlar

Mesut Özil, memleketinin takımına sahip çıktı

19 Aralık 2019 Perşembe 09:54

Mesut Özil, memleketinin takımına sahip çıktı

Arsenal forması giyen yıldız oyuncu Mesut Özil, memleketi Devrek'te adına yapılan Mesut Özil tesislerinin tamamlanması için destek verdi.

 Zonguldaklı olan ve Premier Lig ekiplerinden Arsenal forması giyen yıldız oyuncusu Mesut Özil, memleketinin takımı olan Bölgesel Amatör ekiplerinden Devrek Belediyespor için bir tesis yapılması için daha önce destek vermişti ve ancak tesise yeterli ödenek sağlanamadığı için tesis yarıda kalmıştı. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yıldız oyuncu Mesut Özil'in avukatları ile görüşerek, Özil'den tesislerinin bitirilmesi için tekrar destek istedi. Özil, bu çağrıya duyarsız kalmayarak Devrek Belediyespor'a yeniden destek verdi. Yıl başında Devrek Belediyesi tarafından çalışmalara başlanacak olan Mesut Özil tesislerinin yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , Devrek , Mesut Özil

Yorumlar