Gülüç kavşağı çevre düzenlemesi ile güzelleştiriliyor

11 Nisan 2017 Salı 16:20

Gülüç kavşağı çevre düzenlemesi ile güzelleştiriliyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, beldenin girişindeki kavşağa çevre düzenlemesi yaparak daha güzel bir görünüme kavuşturacaklarını söyledi.

Gülüç Belediyesi beldede bir taraftan alt ve üst yapı çalışmalarını sürdürürken baharın gelmesi ile birlikte çevre düzenleme işlerine de ağırlık veriyor. Gülüç Belediyesi bu kapsamda ilk olarak beldenin girişindeki kavşakta çevre düzenleme çalışması başlattı.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş “Şu anda beldemizde hem alt yapı hem de üst yapı anlamında çalışmalarımız devam ediyor. Bu yıl ağırlıklı olarak yol ve kaldırım çalışması yapacağız. Yılsonuna kadar beldenin hiçbir mahalle ve sokağında bozuk yol kalmayacak. Bununla birlikte beldemizin değişik noktalarında çevre düzenleme işlerine de başladık. Baharın gelmesi ile birlikte ilk olarak beldemizin kapısı konumundaki kavşakta çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Malum kış ayında gerek çimler ve gerekse çiçekler yok oluyor. Bizde bahar ile birlikte yenilerini dikerek giriş kavşağını daha güzel bir hale getireceğiz. Çevre düzenleme çalışmalarımız sadece kavşakla sınırlı kalmayıp beldemizin değişik noktalarında da devam edecek. Daha güzel bir Gülüç için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Her zaman söylediğim gibi ben Gülüç’ü çok seviyorum ve yapılan her hizmetten vatandaşlarımız gibi bende çok mutlu oluyorum” dedi.

Etiketler:

Gökhan Demirtaş , gülüç belediyesi ,

Yorumlar

'Kavga var' diye çağırdılar meşale ile karşıladılar

11 Nisan 2017 Salı 16:09

'Kavga var' diye çağırdılar meşale ile karşıladılar

Zonguldak’ta 155 haber merkezine düşen kavga ihbarıyla olay yerine giden polis ekipleri meşaleli ve pastalı kutlamayla karşılaştı.

Kozlu ilçesinde dün akşam saatlerinde Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıldönümü kutlamak isteyen vatandaşlar ilginç bir yönteme başvurdu. Kılıç Mahallesi gençleri 155 haber merkezini arayarak kavga ihbarında bulundu. Mahallede hazırlık yapan gençler polis ekiplerini olay yerine gelmesiyle meşaleleri ve konfetileri patlatarak sürpriz yaptı. Mahalleye gelen polis ekipleri yapılan sürpriz karşılama sonrasını şaşkınlığını gizleyemedi. 10 Nisan Polis haftası nedeniyle yapılan sürpriz pasta kesimiyle son buldu.
Polis haftası kapsamında güzel bir jest yapmak istediklerini söyleyen 34 yaşındaki Özgür Kuru, “Dün akşam tezgahımızı kapattıktan sonra polislere güzel bir jest yapmak istedik. Kısa sürede organizasyonu yapıp polis karakolunu aradık kavga ihbarı olduğunu söyledik. Polisler hemen olay yerine geldi. Bizde güzel bir sürpriz yapmış olduk. Kendileri de memnun oldu. Bizde yanlış ihbar verdiğimiz için tekrar özür diliyoruz. Umarım güzel bir jest olmuştur. Türkiye bir bütündür bölünemez Allah tüm polisimizin askerimizin yardımcısı olsun. Bu vesile ile Türk Polis teşkilatının 172. Yılı kutlu olsun” dedi.

Yorumlar

Mustafa Aydın ‘Hayır’ için kapı kapı dolaştı

11 Nisan 2017 Salı 16:01

Mustafa Aydın ‘Hayır’ için kapı kapı dolaştı

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın partisinin Zonguldak Milletvekilleri Şrrafettin Turpçu, Ünal Demirtaş ve parti yöneticileri ile birlikte Kandilli Beldesi’nde vatandaşlardan ‘Hayır’a destek vermelerini istedi.

Ereğli Haber- Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı,  Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş, Kdz. Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli CHP İlçe yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, Belediye Meclis üyeleri, CHP eski ilçe başkanları, önceki dönem yöneticileri ve çok sayıda üye, Kandilli ve Gökçeler’i ziyaret edip, referandum öncesi halkı bilgilendirdi.
CHP heyeti Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın önderliğinde Kandilli Beldesi’nde ki mahalleler gezilerek 16 Nisan’daki referandum da Hayır oyu için destek istediler.
İlk olarak CHP Kandilli Belde Başkanlığı binasında üyelerle bir araya gelen yaklaşık 80 kişilik partililer Kandilli esnafını ve kahvehanelerini ziyaret etti. Daha sonrasında GMİS yetkilileri ile saat.15.00 de TTK Armutçuk girişinde vardiyaya gelen ve vardiya çıkışı yapan madencilerle buluşan CHP’liler Madencilerle selamlaşıp ‘Hayır’ gerekçelerini anlattı.  Armutçuk Maden Müessesi ziyareti sonrasında Gökçeler’e geçen partililer esnaf ve kahve gezileri yaptı. CHP heyeti, Kandilli ve Gökçelere ziyareti sonrasında Gökçeler sakininin cenaze evine uğrayarak taziye ziyaretinde bulundular.

Etiketler:

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın , Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı , Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş , Kdz. Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık , Ereğli CHP İlçe yöneticileri , Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi ,

Yorumlar

AK Parti’den, Emniyet Teşkilatına ziyaret...

11 Nisan 2017 Salı 15:23

 AK Parti’den, Emniyet Teşkilatına ziyaret...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, bazı yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimi ile birlikte;Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümü nedeniyle Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

25 kişilik bir ekip ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden AK Parti heyetini, Emniyet Müdürü Fahri Küçük karşıladı. Ziyarette konuşan Milletvekili Çaturoğlu, Emniyet Müdürü Küçük’ün şahsında tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutladı. Emniyet mensuplarının 15 Temmuz darbe girişiminde büyük bir özveri göstererek, tanklara ve mermilere göğüslerini siper ettiklerini belirten Çaturoğlu, tüm emniyet mensuplarına teşekkür edip, görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti İlçe Başkanı Çakır ise İlçe Emniyet Müdürlüğünün özellikle uyuşturucuyla mücadelede yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, diğer asayiş olaylarında da emniyet mensuplarının büyük bir özveriyle görev yaptıklarını ifade etti, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Fahri Küçük'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti.

Milletvekili Çaturoğlu ile İlçe Başkanı Çakır, daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurlarını tek tek ziyaret ederek Polis haftalarını kutladı.

 

Etiketler:

FATİH ÇAKIR , AK PARTİ , FARUK ÇATUROĞLU , emniyet ,

Yorumlar

Dörtyol Kavşağı'nda ve Yeni Siteler de çalışmalar sürüyor

11 Nisan 2017 Salı 15:11

Dörtyol Kavşağı'nda ve Yeni Siteler de  çalışmalar sürüyor

Alaplı Belediyesi, 690 Evler Dörtyol kavşağında yol bakım onarım, yol genişletme, kaldırım, çevre düzenleme ve aile park çalışmalarına devam ederken, Yeni Siteler Mahallesi ikinci ve üçüncü durak arasında kalan Site Sokak ve Çamlık Sokak’ta yol bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 690 Evler Dörtyol kavşağında geniş kapsamlı bir çalışma başlattıklarını belirterek, “Bu noktadaki kavşağa bağlantı yollarını genişletiyoruz, ayrıca kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları da yapıyoruz. Yine bu noktada yeşil alan çalışmalarımız da devam ediyor. Yetişkinler ve çocuklar için spor ve eğlence alanlarının da içinde olduğu aile park bu bölgede yaptığımız bir diğer çalışma” dedi.
Tekin, Yeni Siteler Mahallesi ara sokaklarda, 30-35 yıldır hiç hizmetin ulaşmadığı yollar bulunduğunu da ifade ederek, bu yollardaki bakım ve onarım çalışmalarına Çamlık ve Site sokak ile başladıklarını bildirdi. Bu sokaklarda, yol bakım ve onarımının yanı sıra yol genişletme, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarının da yapıldığını ifade eden Başkan Tekin şöyle konuştu: “İhmal edilmiş bu sokakları, ilçemize yakışır bir şekilde yeniden düzenliyoruz. Bozuk yolları, mevcut zemini söküp tesviye etmek ve altyapısını da yapmak suretiyle beton kaplayacağız. Çalışmalar bittiğinde, bu sokaklar tertipli ve düzenli bir hale gelecek.”


Etiketler:

ALAPLI BELEDİYESİ , DÖRTYOL KAVŞAĞI , YENİ SİTELER ,

Yorumlar