Gülüç Belediyespor'un yaz futbol okulu açıldı...

7 Temmuz 2018 Cumartesi 18:35

Gülüç Belediyespor'un yaz futbol okulu açıldı...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyespor’un yaz futbol okulu 90 sporcu ile açıldı.

Gülüç Belediye Başkanı ve Gülüç Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Demirtaş 90 sporcu ile yaz futbol okulunu açtıklarını söyledi. Futbol okuluna gelen tüm sporcuların malzemelerinin kendileri tarafından karşılandığını ve hiçbir şekilde ücret alınmadığını belirten Demirtaş, gençlerin ülkenin geleceği için büyük öneme sahip olduğunu vurguladı. Demirtaş konuşmasında “Bu yılki yaz futbol okulumuzu da açıyoruz. Futbol okulumuza katılım her geçen yıl artıyor. Bu yıl 90 çocuğumuz kurslarımıza katılacak. Hepsinin malzemelerini ücretsiz olarak kendilerine takdim ediyoruz. Kurslarımız haftada dört gün ve 45 gün sürecek. Bu süre zarfında çocuklarımız kulübümüzün antrenörleri eşliğinde spor yapacaklar. Biz gençlerimizi önemsiyoruz. Çünkü onlar ülkemizin geleceği. Her biri bizim için ayrı bir değer ifade ediyor. Bizde onlara gereken önemi dün olduğu gibi bu günde veriyoruz. Gençlerimiz ne kadar spora yönlendirilirse her alanda başarıları da bir o kadar artar. Kötü alışkanlıklardan, bilgisayar oyunlarından da bir o kadar artar” dedi. 
Gülüç Belediyespor’un yaz futbol okulu Antrenör Taner Suruç nezaretinde Gülüç Halısahası’nda yapılacak. 

Yorumlar

Kozlu Su Sporları merkezi incelendi...

7 Temmuz 2018 Cumartesi 18:13

Kozlu Su Sporları merkezi incelendi...

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ve beraberindekiler Kozlu Su Sporları merkezinin inşaatını incelediler.

Kozlu Su Sporları merkezi inşaat çalışmalarını Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya, İl Emniyet Müdürü A. Metin Turanlı, Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, BAKKA Genel Sekreteri Elif Acar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Akif Başdağ'ın da olduğu heyet yapım aşamasında olan tesisi incelediler. Kozlu Su Sporları Merkezinin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kış mevsiminde yıkılan mendirek çalışmaları hakkında Vali Ahmet Çınar ilgili kurumlarla görüşmelerde bulundu. Kozlu Su Sporları Merkezinin sorunsuz ve en yakın zamanda halkın hizmetine sunulacağı belirtildi. 

Yorumlar

İş yeri yanarken sporcularını düşündü ...

2 Temmuz 2018 Pazartesi 09:56

İş yeri yanarken sporcularını düşündü ...

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde, göl kıyısında yanan 10 iş yerinden bir tanesinin sahibi olan Sapancalı güreş antrenörü, iş yerinin kül olmasına rağmen müsabakaları devam eden öğrencilerini yalnız bırakmadı.

İş yerinin yandığı haberini alan güreş antrenörü sporcularını maçta yalnız bırakmadı. Sapanca Belediyesi'nin katkıları ile güreş antrenörlüğü işiyle uğraşan 35 yaşındaki Nuri Erdoğan, Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası için gittiği Zonguldak'ta gece yarısı iş yerinin yandığı haberini aldı. 1 yıldır emek verdiği öğrencilerini gerçekleştireceği maçlarda yalnız bırakmak istemeyen Nuri Erdoğan aldığı acı habere rağmen Sapanca'ya dönmek yerine, öğrencilerini büyük bir özveri ile yapacakları müsabakalar için mindere çıkardı. Genç antrenörün yaptığı bu davranış sonrasında öğrencilerinin yapacakları maçlar için hocalarına madalya sözü verdikleri öğrenildi. 

Yorumlar

Minik sporcu yenilgiyi kaldıramadı

29 Haziran 2018 Cuma 19:54

Minik sporcu yenilgiyi kaldıramadı

Zonguldak’ta düzenlenen Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası'nda rakibine yenilen 11 yaşındaki Melih

Büyükyıldız, müsabaka sonrası büyük üzüntü yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan minik sporcu, güçlükle sakinleştirilebildi.
Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Zonguldak’ta 2018 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası minikler grup müsabakaları gerçekleştirildi. Ülke genelinde 35 ilden katılan 11 ila 13 yaşları arasındaki 700 güreşçi, müsabakalarda ter döktü.
Müsabakaya Çorum Belediyespor adına katılan Melih Büyükyıldız ise Balıkesir Savaştepe Belediyespor’un güreşçisi Hasbi Bozca ile karşılaştı. Rakibine karşı olan mücadelesi büyük alkış alsa da yenilgi kaçınılmaz oldu. Minderde bir anlık hatası üzerine rakibi tarafından tuş edilen Melih Büyükyıldız, kaybettiği müsabaka sonrası gözyaşlarına boğuldu. Uzun süre sakinleştirilmeye çalışılan minik sporcu, salon dışında da kendini yere bırakarak gözyaşı döktü.
Zor sakinleştirilen sporcu, ağlayarak tekrar müsabakaların yapıldığı salona geçti. Müsabakalar sonucunda ilk 16’da yer alan sporcular ise Çanakkale’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkını elde edecek.

Yorumlar
  • Ahmet
    3 Temmuz 2018 Salı 18:36

    İnşallah bundan sonraki hayatında başarılı olursun hırsın ve azmin on numara bize böyle hırslı sporcular lazım tabiki ahlak daha çok önemli

Başkandan Cengiz’den şampiyonluk balosu istediler

27 Haziran 2018 Çarşamba 20:10

Ereğli Haber

Başkandan Cengiz’den şampiyonluk balosu istediler

Kdz. Ereğli Galatasaraylılar Derneği Başkanı Timur Şen ile yönetim Kurulu Üyeleri Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ziyaret ederek ilçede şampiyonluk balosu düzenlenmesini istedi.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği, Başkanı Timur Şen ve yönetim kurulu üyeleri, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerini makamlarında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin olarak açıklama yapan Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği, Başkanı Timur Şen şu bilgileri verdi; “Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerimiz Yusuf Günay, Özgür Savaş Özüdoğru, Mahmut Recevik ile yaklaşık otuz dakikalık karşılıklı toplantı sürecinde şu temel maddeler görüşülmüştür: 21. Şampiyonluk balosu, üyelerimiz için yeni sezon kombine ve bilet talepleri, ikili ilişkiler ( Kulüp - Dernek ) ve AR-GE araştırmaları, Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftar Derneği yeni yönetim kurulu listesi takdimi ve onayı, Spor okulları faaliyetleri ve başarılı sporcularımızın geleceğine yönelik fikir alışverişi, Kdz. Ereğli’miz ve bölge taraftarlarımız hakkında anekdotlar, Sn. Mustafa Cengiz başkanımıza ve ekibine başarı temennileri, Gerçekleştirilen ziyaret toplantısında taraftar derneği başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Mustafa Cengiz’den özel bir talepte bulunarak bölgemizde düzenlenmesi düşünülen 21.şampiyonluk balosuna GS TV ve Süper Lig - Bayan Basketbol - Engelsiz Aslanların elde etmiş oldukları 3 kupa ile katılımları rica edilmiştir. Yapılan görüşmelerde ilişkilerin devamı hususunda mutabakat sağlanırken görüşmeler; memnuniyet, iyi dilek ve temenniler ile sonlandırılmıştır. Değerli Başkanımız Sn. Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerimiz her zaman derneğimizin yanında olduklarını belirterek, Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarlarına sevgi, saygı mesajlarını ve selamlarını bizzat dernek Başkanımız ve Yönetim kurulumuza tebliğ etmiştir. Ziyaret toplantımız, kulübümüzün resmi internet sitesi galatasaray.org ‘da da paylaşılmıştır. Şampiyonluk Balosu Tarihi Önümüzdeki Günlerde Bilgi Verilecektir. Yaşanan süreci siz değerli dernek üyelerimize ve kamuoyuna sunarız.”
Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu Listesi ise şu isimlerden oluştu; Timur Şen (Başkan), Ayhan Taşdelen, Adil Öztürk, Anıl Karataş, Cihangir Yağız, Ercan Yalçın, Ercan Korkmaz, Egemen Nuri Erdoğan, Eren Demircan, Erdal Akgül, Fatih Demirel, Fatih Şendoğan, Metin Aydın, Murat Yılmaz, Mehmet Madenci, M. Kutsi Başsarıoğlu, Murat Aydın, Mustafa Öner, Necip Karaca
Nuri Deniz, Oğuz Örnek, Ömer Durdu, Süha Baydemir, Serkan Yalçın, Sinan Özlük, Turan Ünlü, Tayfun Tanyıldız, Tekin Alabaş, Yıldıray Çelenk, Zafer Akar ve Zafer Yazıcı.

Yorumlar