Gülüç Belediyesi Afrin Şehitleri'ni anıyor

20 Şubat 2018 Salı 15:06

Gülüç Belediyesi Afrin Şehitleri'ni anıyor

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, TSK'nın Suriye'nin Afrin bölgesine terör örgütlerini temizlemek için düzenlediği operasyon sırasında şehit olan kahraman askerlerimiz için anma programı düzenledi.

Gülüç Belediyesi tarafından Afrin Şehitleri'ni anmak için program düzenlendi. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş programın 23 Şubat 2018 Cuma günü akşam Yatsı Namazı'ndan sonra icra edileceğini ifade etti. Gülüç Belediyesi düğün salonunda düzenlenecek olan programda şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunacak, dular yapılacak.

Başkan Demirtaş düzenlenecek programa herkesin davetli olduğunu söyledi.

Yorumlar

Ersin Kaya Kuaför Ereğli’de…

20 Şubat 2018 Salı 15:03

Ersin Kaya Kuaför Ereğli’de…

Ereğli yeni açılan Ersin Kaya kuaför, profesyonelliği ve uygun fiyatlarıyla, güzelliği ve bakımına önem veren bayanların tercih adresi oldu.

Kuaför Ersin Kaya ve Makyöz Şevval Kaya güzelliğine önem veren bayanları, Ay City AVM’de yer alan salonlarına bekliyor.
Kuaför Kaya yaptığı açıklamada;
1995'de başladığım mesleğimde yıllar boyu hep kişilere özel kuaförlük yaptım. Bu süreçte bir çok kuaförü gözlemlemeye ve saç yapmak için gittiğim salonlardaki eksi yada artı bütün yönleri gözlemleme şansı yakaladım ve yıllar sonra gördüğüm bütün eksileri eleyip mükemmel olduğu ( EN ) bir salon açma kararı aldım
Hedefim müşterinin her istediği hizmeti en yüksek Profesyonellikte alabildiği gönül rahatlığıyla kendini emanet Ettiği ve en güzel hizmeti alacağı kesin güvendiği bir salon kurmak
Salonumuzun Vizyonu V.İ.P Hizmet amacımız en iyi personel en kaliteli ve doğru hizmet sağlamak. Yapılan en güzel iş konuklarımızın %100 memnun kalıp doğru salonun biz olduğumuzu çevresine isteyerek aktardığı İştir” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:

Ersin Kaya Kuaför , Kuaför , Ereğli , Ay city , Şevval Kaya , Makyöz ,

Yorumlar

Yalçın ve ekibi Afrin gazisini ziyaret etti...

19 Şubat 2018 Pazartesi 21:06

Ereğli Haber

Yalçın ve ekibi Afrin gazisini ziyaret etti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sertan Yalçın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda girdiği çatışma sonucu yaralanan Uzman Çavuş Serkan Arık’ı baba ocağında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, Başkan Yardımcıları Abdulkadir Çınar, Mehmet Çivici ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alim, Sibel Demirçin ve Aynur Coşkun ile birlikte; TSK’nın Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütü PYD/YPG’ye yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanarak gazi olan Uzman Çavuş Serkan Arık’ı baba ocağında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Teröristlerle girilen çatışma sonucu başından yaralanan ve tedavisinin ardından İlçeye bağlı Ramazanlı Köyü’ndeki baba ocağına getirilen Gazi Serkan Arık ile ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan Yalçın, ülkenin güvenliği ve huzuru için yurt içi ve yurt dışında görev yapan tüm Mehmetçiklere minnettar olduklarını söyledi. Yalçın, TSK’nın bu harekâttan da zaferle çıkacağına inançlarının tam olduğunu belirterek, “Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.”dedi.
TSO heyeti gaziye ve ailesine her zaman yanlarında olduklarını, her hangi bir ihtiyaç halinde de kendileriyle iletişime geçebileceklerini iletti.
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Gazi Serkan Arık da silah arkadaşlarının sınır içi ve sınır dışında kahramanca mücadele verdiğini, en kısa sürede de başarıya ulaşacaklarını söyledi ve bir an evvel iyileşip arkadaşlarının yanına dönmek istediğini kaydetti.
Baba Suat Arık ise büyük oğlunun da uzman çavuş olarak TSK’da görev yaptığını ifade ederek, evlatlarıyla gurur duyduğunu söyledi.

Yorumlar

Ambulans helikopterle Ereğli'ye getirildi...

19 Şubat 2018 Pazartesi 20:42

Ereğli Haber

Ambulans helikopterle Ereğli'ye getirildi...

Ankara İbni Sina Hastanesi’nde yaklaşık 1,5 yıldır Multiple Myeloma tedavisi gören 64 yaşındaki Raif Atalay memleketi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine ambulans helikopter ile getirildi.

İbni Sina Hastanesi’nde bir çeşit kemik iliği kanseri türü olan ve “Multiple Myeloma” olarak adlandırılan rahatsızlığı için kemoterapi tedavisi gören Atalay’ın kalbi durunca, doktorların müdahalesi ile yeniden geri getirildi. Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Zindancılar Köyü’nde yaşayan 64 yaşındaki Raif Atalay İbni Sina Hastanesi’nden memleketine gelmek istedi. Atalay için karayolu ile gelemeyeceği anlaşılınca sağlık bakanlığından ambulans helikopter talep edildi. Bakanlık talebe olumlu karşılık verince Raif Atalay bu gün akşam saatlerinde ambulans helikopter ile memleketine getirildi. Kdz. Ereğli ilçesindeki Şehit Vefa Karakurdu Stad’ına inen ambulans helikopterden alınan hasta daha sonra 112 sağlık ekiplerine teslim edilerek ambulans ile Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne getirildi. Haftada 3 gün diyalize de giren Atalay, Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi dahili yoğun bakım servisine alındı. Atalay’ın tedavisine burada devam edileceği öğrenildi.
Atalay’ın yakınları ise taleplerine olumlu yanıt veren Sağlık Bakanlığı ile Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi yöneticilerine teşekkür etti.

Yorumlar

Yaralı hayvan sedye ile veterinere götürüldü...

19 Şubat 2018 Pazartesi 14:32

Ereğli Haber

Yaralı hayvan sedye ile veterinere götürüldü...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kayalıklardan dereye düşerek yaralanan büyük baş hayvan itfaiye ve zabıta ekipleri tarafından kurtarıldı. Sedye ile araca taşınan yaralı hayvan tedavi için veterinere götürüldü.

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Kepez Mahallesi Dağevleri mevkiinde dere yatağına düşerek yaralanan büyükbaş havyanı kurtaramayan sahipleri itfaiye ve zabıtadan yardım istedi. Kısa sürede bölgeye intikal eden itfaiye ve zabıta ekipleri yaralı hayvanı önce dereden çıkardı, ardından da kontrollü bir şekilde sedyeye aldı. Dağlık arazide yaklaşık 200 metre sedye ile taşınan yaralı hayvan daha sonra itfaiye aracı ile veterinere götürüldü. Yaralı hayvanın bazı kemiklerinin kırıldığı tespit edilirken, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Yaralı hayvanın sahipleri Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine yaptıkları yardımdan dolayı teşekkür ederken, tedavisinin belediye veteriner işleri müdürlüğünde devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar