Eroğlu,aday olduğunu açıkladı

16 Eylül 2020 Çarşamba 10:33

Eroğlu,aday olduğunu açıkladı

Zonguldak Barosu Başkanı Av. Özel Eroğlu, baro başkanlığına adaylığını açıkladı.

Zonguldak Barosu Başkanı Av. Özel Eroğlu, Zonguldak Barosu'nun önemine dikkat çekerek adaylığını açıkladı. Eroğlu, şöyle dedi:
"Zonguldak Barosu gerek yerelde gerekse baroların tarihi mücadelesinde tecrübe ve birikimleriyle sergilediği duruş,yönlendirme ve icraatlarıyla ulusal düzeyde en prestijli barolardan biri haline gelmiştir.Daha yükseğe taşımak için baro başkanlığına adayım. Meslektaşlarımın desteğini bekliyor sevgi ve saygılar sunuyorum."

Yorumlar

AK Parti'de görev dağılımı yapıldı

15 Eylül 2020 Salı 23:53

AK Parti'de görev dağılımı yapıldı

AK Parti Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'nda kongrenin ardından yönetim bu akşam toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi

 

AK Parti' de yönetimde görev bölümü şu şekilde gerçekleşti:

 

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: İBRAHİM SEZER 

Teşkilat Başkanı: MUSTAFA KALKAN 

Seçim İşleri Başkanı: NUSRET BURAK ÖZTÜRK 

Tanıtım ve Medya Başkanı: ÖMER YAZICIOĞLU 

Sosyal Politikalar Başkanı: FADİME DOĞRU 

Yerel Yönetimler Başkanı: NECATİ AKDENİZ 

Ekonomi İşler Başkanı: ŞAKİR BAŞOL 

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: AHMET KÜÇÜK 

Mali ve İdari İşler Başkanı: MEHMET YİĞİTOĞLU 

Genel Sekreter: AHMET DEMİR

 

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli ,

Yorumlar
  • Murat Demirhan
    16 Eylül 2020 Çarşamba 21:02

    Ekonomi işler sorumlusu Şakir Başol? Valla kusura bakmayın neye ve kime göre bu liste yapıldı ama Ereğli de daha Ak Parti kazanamaz. Saffet Bozkurt lütfen siyasete bulaşmamış yeni kimlikler gerekli. Eski akp den kimse olmaması daha iyi olacaktır.

İlave su şebekesi hatları yapılıyor

15 Eylül 2020 Salı 19:54

İlave su şebekesi hatları yapılıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi artan nüfus ve yapılaşmaya paralel olarak gelecek yıllarda su hatlarında bir sıkıntı yaşanmaması için ihtiyaç duyulan mahallelerde ilave su şebekesi hattı yapımına başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla gelecek yılların planlamasını yapan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç duyulan mahallelerde ilave su şebekesi hattı çalışmalarına başladı.Kdz. Ereğli Belediye ekipleri, artan nüfus ve yapılaşmaya paralel olarak su kullanımının arttığı saatlerde mahalle sakinlerinin sorun yaşamaması için Kestaneci Mahallesi Merkez Sokak’ta 320 metre uzunluğunda, Q 90 mm. PE100 ilave içme suyu şebeke hattı yapıyor. İlave su şebekesi hatlarına ihtiyaç duyulan noktalarda devam edilecek. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü’nün sahil bandında yaptığı asfalt çalışmasına paralel olarak kanalizasyon bacaları ile yağmursuyu ızgaralarını yükseltme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda gerekli görülen ızgaralar ve bacalar, yolun eğimine göre uygun bölgelere kaydırılarak büyütüldü.

Yorumlar

Emniyet Müdürü Çelik’ten, Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti

15 Eylül 2020 Salı 19:38

Emniyet Müdürü Çelik’ten, Bozkurt’a hayırlı olsun ziyareti

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Emniyet Müdürü Hakan Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na seçilen Avukat Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. AK Parti Kdz. Ereğli Başkanı Avukat Saffet Bozkurt ise emniyet teşkilatını önemsediklerini belirterek "Ereğli'de emniyetimiz güzel hizmetler yapıyor. Bunu gözlemliyoruz. Bizlerde teşkilatımıza her türlü desteği vermeye hazırız." dedi.

Yorumlar

Dalmaçyalı Double Karbon sistemi seçkin ustalara tanıtıldı

15 Eylül 2020 Salı 19:29

Dalmaçyalı Double Karbon sistemi seçkin ustalara tanıtıldı

Kdz. Ereğli’nin önde gelen yapı ve inşaat malzemesi firmalarından biri olan Gülhan Yapı bayisi olan Filli Boya’nın yeni ürünü Dalmaçya Mantolama ürünü inşaat sektöründe çalışan seçkin mantolama ustalarına tanıtımı yapıldı.

Dalmaçyalı mantolamanın tanıtımında sorumlu Yalıtım Pazarlama Müdürü Çağdaş Korkmaz, Bölge Müdürü Onur Toker, Bölge Teknik Sorumlusu Ersan Uyar, Bölge Şefi Elvan Sever ve Bölge Sorumlusu Muhammet Zandal Kdz. Ereğli ilçesine gelerek Gülhan Yapı Ticaret girişinde ki tanıtıma katıldı. Tanıtım organizasyonunu gerçekleştiren Filli Boya Kdz. Ereğli Bayii Gülhan Yapı Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Gülhan katılımcılara teşekkür etti. Dalmaçya mantolamanın tanıtımını yapan Yalıtım Pazarlama Müdürü Çağdaş Korkmaz yeni ürünlerin yüksek darbelere karşı dayanıklı olduğunu ifade etti. Double Karbon sistemleri ürün hakkında mantoloma ustalarına bilgiler veren Korkmaz konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Burada baktığınızda biz gerçekten inovatif bir ürün sunuyoruz. Dalmaçya’nın içeriğine baktığımızda da özel karbon panellerle güçlendirilmiş ürünler mevcut. Aynı zamanda da beyaz tanelerle homojen haline getirildiği içinde yıllar sonra bile bina hareketlerinde olumlu şeyler oluşturuyor. Bu karbon sisteminin en büyük farkı yeni nesil ham maddelerle üretilmiş ve yalıtım performansı güçlü olan mevcut Dalmaçya’lıya göre iyileştirilmiş. Piyasada kullandığınız farklı ürünlere göre %30’a varan yalıtım kalitesi sağlayabiliyor. Son kat ürünleriyle ilgili bilgi vereyim. Buralara baktığımda alçak katlı binalar var. Normal piyasadaki standart yapıştırıcılara göre %25’e varan ekstra tutunma kuvvetine sahip. Vida kullanımı gerektirmiyor. Bütün katlı binalarda her türlü rüzgar, fırtına gibi olaylarda kuvvet sağlıyor. 10 katlı binaya yalıtım yaptığınızda on metreye kadar işçilik ve zamandan tasarruf sağlıyor. Alçak katlı binaya yalıtım yapıyorsanız da işçilik ve zamandan size ciddi bir avantaj sağlıyor. Bunun yanında son katında ise uygulama olarak bir fark görmüyor olabilirsiniz ama baktığınızda malzemelerin yapılarında karbon içerdiği için darbe karşısında çok güçlü bir avantaj oluyor. Birazdan size darbeden kastımı göstereceğim. Mesela 2 sene önceki İstanbul’daki dolu yağışlarında çok büyük olumsuzluk olmuştu, hatta binaların üstünde savaştan çıkmış gibi görüntüler ortaya çıktı. Karbon sistemi ürünlerin aynı zamanda binaları garanti almış oluyorsunuz. Mevcut sistemlerimizde bizim her türlü yaşlandırma testi standart darbe önlemlerine aittir. Bunları kullandığınız zaman herhangi bir soru işaret mevcut değil. Burada ekstra bir önlem alıyorsunuz.” Tanıtımın ardından Dalmaçya ürünlerinin dayanıklılık testi yapıldı. Ürünlerin kalitesini ortaya çıkarmak için yapılan bu testte bir kilo ağırlığındaki demir top yüksekten ürünlerin üstüne bırakıldı.
Program sonunda firma yetkilileri mantoloma ustalarına yapılan çekilişle çeşitli hediyeler verdi.

Yorumlar