Ereğli'nin adayı Erol Çivici oldu...

16 Ocak 2019 Çarşamba 15:03

Ereğli Haber

Ereğli'nin adayı Erol Çivici oldu...

CHP MYK'da Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adaylığı için Erol Çivici üzerinde karar kıldı. Zonguldak ve Ereğli adayı haftaya açıklanacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adaylığı için Erol Çivici ismi üzerinde karar kıldı. MYK'da alınan karar haftaya Parti Meclisi'ne sunulucak.

Erol Çivici'nin aday olarak belirlenmesinde yapılan anketlerde yüksek oranda oy alması, belediyecilik tecrübesi, genç ve Ereğlili olması gibi faktörler en büyük etken oldu. 

CHP'de Zonguldak ve Ereğli Belediye Başkan adayının isminin  bu gün açıklanmayacağı belirtildi. Alınan bilgiye göre CHP Zonguldak ve Ereğli Belediye Başkan adayını önümüzdeki hafta açıklayacak. 

 

Yorumlar

CHP Zonguldak ve Ereğli'yi yarın açıklıyor...

15 Ocak 2019 Salı 13:42

Ereğli Haber

CHP Zonguldak ve Ereğli'yi yarın açıklıyor...

CHP Genel Merkezi Zonguldak ve Ereğli Belediye Başkan adaylarını netleştirdi. Kılıçdaroğlu iki isminde onayını verdi...

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak ve Ereğli Belediye Başkan Adaylarını belirledi. Edindiğimiz bilgilere göre CHP Genel Merkezinde adayları belirleyen komisyon nihai kararını vererek Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na dosyaları teslim etti. Gerekli incelemesini yapan Kılıçdaroğlu Zonguldak ve Ereğli'de ki belediye başkan adayları için kararını verdi. Adayların isimlerinin yarın akşam saatlerinde kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor. 

Yorumlar

Ciğer, destek veren herkese teşekkür etti

14 Ocak 2019 Pazartesi 20:36

Ereğli Haber

Ciğer, destek veren herkese teşekkür etti

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adayı eğitimci Yaşar Ciğer, aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de Ereğli halkı için çalışmalara devam edeceğini belirtti.

Ciğer, sosyal paylaşım hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti Karadeniz Ereğli Aday adaylığı sürecinde emeğiniz ilginiz desteğiniz, özelliklede dualarınız için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Hizmet anlayışımızın gereği bir nefer olarak birlik beraberlik içinde, ilk günden itibaren aşkla ve heyecanla bıkmadan usanmadan çalıştık ve çalışacağız. Bizler elimizden geleni yaptık. Güzel dostları dava arkadaşlarımızı daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Genel merkezimizin almış olduğu Erol Şahin kararı, Karadeniz Ereğli’miz için hayırlı olsun. Erol başkanımıza canı gönülden başarılar diliyorum. Hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda Ereğli’mize her türlü hizmeti karşılık beklemeden, her şekilde yapmaya devam edeceğimden kuşkunuz olmasın. Aday adaylığım sürecinde katkı sağlayan aileme, akrabalarıma dostlarıma, mesai arkadaşlarıma, velilerime, parti teşkilatımızın tüm mensuplarına, destekleriyle bana güç veren tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim. Sevgi, Saygı ve hürmetlerimle.”

Yorumlar

Ne yazdıysak o... Ereğli'de AK Parti'nin Adayı Şahin...

12 Ocak 2019 Cumartesi 15:36

Ereğli Haber

Ne yazdıysak o... Ereğli'de AK Parti'nin Adayı Şahin...

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı'nın Erol Şahin olduğunu ilk duyuran Ereğli Haber'di. Şahin'in adaylığı il başkanlığına da geldi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin oldu...

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Teşkilatlardan Sorumlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Arkan Kandemir'den gelen listede ismi bulunan adayları tek tek arayıp tebliğ ediyor.


İŞTE ZONGULDAK AK PARTİ İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:


Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan.
Ak Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş.
Ak Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin.
Ak Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Ahmet Güral Karayılmaz.
Ak Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun.
Ak Parti Gökçebey Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetinoğlu.
Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü.
Ak Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun.

Yorumlar

Ereğli'nin adayı belli oldu...

11 Ocak 2019 Cuma 21:47

Ereğli Haber

Ereğli'nin adayı belli oldu...

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı belli oldu. Edinilen bilgilere göre AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun Ereğli adayını ve diğer ilçeleri resmen açıklayacak.

AK Parti'de gün boyu yaşanan aday muamması sonunda netleşti. Edindiğimiz bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ereğli Belediye Başkan adaylığı için Erol Şahin ismi üzerinde karar kıldı. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'un yarın saat 14.00'de Ereğli ile birlikte Zonguldak'ın tüm ilçe ve belde adaylarını açıklaması bekleniyor.

Yorumlar