Ereğli'den 6 öğrenci milli takıma çağırıldı

8 Mayıs 2018 Salı 17:01

Ereğli'den 6 öğrenci milli takıma çağırıldı

Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Taekwondo Spor Kulübü’nden 6 sporcu Milli Takıma çağırıldı.

Kdz. Ereğli Taekwondo Spor Kulübü’nden 6 sporcu Türkiye şampiyonalarında elde ettikleri başarılardan dolayı Aydın Kuşadası’nda yapılacak olan Milli Takım Gelişim Kampına çağırıldı. 5- 15 Mayıs tarihleri arasında 10 günlük kampa katılan başarılı sporcular Kdz. Ereğli’nin gururu oldu. Yıldızlar ve Gençler kategorisinde toplam 500 sporcunun yer aldığı Milli Takım Gelişim Kampına Ereğli’den Şevval Bayrak, Esra Bayrak, Elçin İlik, Aylin Arıkan, Alihan Arıkan ve Selin Burçoğlu katıldı.
Kdz. Ereğli Taekwondo Spor Kulübü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Kulübümüzden 6 sporcu Milli Takım Gelişim Kampına Davet edildi. Türkiye Şampiyonları ve Uluslararası şampiyonalarda elde ettikleri derece ve başarılarından dolayı Aydın Kuşadası’nda yapılan Milli Takım Gelişim Kampına çağırılmış olmalarının gururunu yaşıyoruz.”
Milli Takım Gelişim Kampına katılanlar arasında Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerinden Esra Bayrak’ın yer aldığını belirten Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Üçler Sarıkaya, “Ülkemiz milli takımına çağrılan Esra Bayrak ve koçları Murat Kalem hocamızı tebrik ediyoruz. Çocuklarımızı spora yönlendirelim” dedi.

Etiketler:

Cumhuriyet Ortaokulu , Kdz. Ereğli Taekwondo Spor Kulübü , Milli Takım ,

Yorumlar

Finalde Çaycuma’yı temsil edecekler

3 Mayıs 2018 Perşembe 17:17

Finalde Çaycuma’yı temsil edecekler

Çaycuma TOGA Spor Kulübü Taekwondo alanında 4 tane öğrenci Giresun'da yapılacak olan müsabakada Çaycuma'yı temsil edecek.

2004-2005-2006 doğumlu sporcuların yarıştığı yarı final hakkında bilgi veren Çaycuma TOGA Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Kadir Bölükcü; "Öğrencilerime bu zamana kadar güvenim hep sonsuz oldu. Bu yarı finalde de başarılı olacağımıza inanıyorum. Çaycuma'ya ileride daha büyük şampiyonluklar yaşatmak istiyoruz ve bunun için velilerden sabır ve öz veri istiyorum. Türkiye çapında yapılan yarışmaya 28 İl, 15 okul ve 80 sporcu katılıyor. Buna rağmen bütün şanslarımızı zorlayıp finallere katılacağımıza inanıyorum" dedi.
Kendi sıkletlerinde birinci olan Livanur Tiryakioğlu, Funda Zeren, Zeynep Akça ve Zeynep Sıla Ay Çaycuma'yı, Giresun'da 'okullar arası yıldızlar yarı final müsabakasında' 4-6 Mayıs tarihleri arasında yapılacak yarışmada temsil edecekler. Yarışma sonunda kazanan öğrenciler Alanya'da yapılacak olan finallere katılıp, madalya sahibi olacaklar.

Yorumlar

Genç Fenerbahçeliler Uysal'ı ziyaret etti...

2 Mayıs 2018 Çarşamba 19:12

Ereğli Haber

Genç Fenerbahçeliler Uysal'ı ziyaret etti...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Genç Fenerbahçeliler grubu üyeleri Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Genç Fenerbahçeliler grubu Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek bazı istek ve taleplerini kendisine iletti. Genç Fenerbahçeliler grubu üyelerinin Fenerbahçe Doğuş Basketin Euro League Final Four karşılaşmaları için Amfi tiyatroya dev ekran kurulması talebine Başkan Uysal olumlu yanıt verdi. Grup üyeleri kendilerini makamında kabul edip taleplerine olumlu yanıt veren Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür etti.

Yorumlar

Ereğli Belediyespor'da "ŞAMPİYONLUK" yönetimi...

28 Nisan 2018 Cumartesi 11:49

Ereğli Haber

Ereğli Belediyespor'da "ŞAMPİYONLUK" yönetimi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyespor Kulübü’nün Olağanüstü Kongresi yapıldı. Yönetime güçlü isimler girdi...

Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago’nun Divan Başkanlığını yaptığı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okunarak ayrı ayrı ibra edilirken, yeni yönetim, denetim ve ASKF delegelerinin seçimi gerçekleştirildi. Kongrede yapılan tüzük değişikliği ile 21 olan yönetim kurulu üye sayısı da 39’a çıkarıldı.


“Şampiyonluk hedefine kilitlendik”
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Kongremizin ilçemiz sporuna hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek başladığı kongre konuşmasında, “Geride bıraktığımız sezonda şampiyonluğu hak ettik ancak, ilk yarıda kaybettiğimiz şanssız puanlar nedeniyle hedefimize ulaşamadık. Yönetim Kurulu üye sayısını 21’den 39’a çıkarmamızın altında gelecek sezonda da şampiyonluk hedefine kilitlenmemiz yatıyor. ”dedi.
Bu arada yeni yönetimde yer alan bazı yönetim kurulu üyeleri işlerinin yoğunluğu ve şehir dışında bulunmaları nedeniyle kongreye katılamazken, kongre yeni yönetimin toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Öte yandan Belediye Spor Kulübü Yönetimi şu isimlerden oluştu: Hüseyin Uysal, Halil Bozkuş, Deniz Koca, Hüseyin Ağlar, Hasan Pınarcık, Musa Dengiz, Mehmet Özdemir, Sertan Yalçın, Ahmet Türk, Ali Altın, Dündar Sezer, Yakup Köroğlu, Nurullah Öztekin, Selami Adakoğlu, Mevlüt Özdemir, Tahsin Tanyıldız, Ercan Yalçın, Ayhan Günaydın, Alperen Fatih Şahin, Rüştü Tanrıkulu, İlyas Öztürk, Ufuk Çakmakoğlu, Murat Küçük, Öner Savaş, Özkan Özyiğit, Hasan Hüseyin Sağlam, Fatih Gülsoy, M. Hasan Toprak, Yaşar Eroğlu, Cengiz Yılmaz, Ahmet Karayel, Hamit Atay, Olcay Ural, Ersin Kaya, Levent Tiğin Kalyoncu, Cem Koç, İbrahim Dönmez, Mustafa Keskin, Yusuf Zobar.

Etiketler:

Kdz. Ereğli Belediyespor , yönetim , kongre ,

Yorumlar
  • Fatih
    30 Nisan 2018 Pazartesi 00:03

    Kdz ereğli belediye spor için hayırlısı olsun inşallah

Başkan Tekin, taraftarları maça davet etti

13 Nisan 2018 Cuma 16:20

 Başkan Tekin, taraftarları maça davet etti

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, hafta sonu oynanacak olan Alaplı Belediyespor-Devrek Belediyespor maçına davet etti.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, siyasi parti başkanlarını, sivil toplum kuruluşlarını, muhtarları, iş adamlarını ve vatandaşları 15 Nisan Pazar günü Karaelmas Kemal Köksal Stadında 15;00'de oynanacak olan Alaplı Belediyespor- Devrek Belediyespor maçına davet etti. Belediye başkanı Nuri Tekin herkesi takıma sahip çıkmaya davet ederek, "Bu önemli Play-Off maçına tüm halkımız davetlidir. Bu maç tarihi bir öneme sahiptir. Bu kader maçında takımımıza sonuna kadar destek olalım moral verelim. Bu konuda oyuncularımıza ve teknik heyetimize güvenimiz tamdır. Ama cefakâr taraftarımıza da bu maçta çok büyük iş düşmektedir. Onlardan ricamız takımımızı 90 dakika destekleyip, onların da katkısıyla hep birlikte mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Tüm hemşehrilerimizi ve sporseverleri aileleri ile birlikte maça bekliyoruz. Maça gitmek isteyen vatandaşlarımız için 15 Nisan Pazar günü saat 12;00’de otoparktan (eski pazaryeri) Alaplı Belediyesi tarafından otobüs kaldırılacaktır" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar