Emektar makam şoförü veda etti

26 Mart 2018 Pazartesi 16:44

Emektar makam şoförü veda etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın makam şoförü Sadık Kara emekli oldu.

Gülüç Belediyesi’ne 1990 yılında işe başlayan ve 20 yıldır makam şoförü olarak görev yapan Sadık Kara Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, veda etti.
Yaptığı hizmetlerden dolayı Kara’ya teşekkür eden Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, emekliliğinin hayırlı olmasını diledi. Demirtaş konuşmasında, “ Belediyemizin personeli, Belediye Başkanlık makam şoförümüz, mesai arkadaşımız, Sadık Kara emekliğe ayrıldı. Yaklaşık otuz yıldır belediyemizde yaptığı görev süresince herkesin sevgisini ve takdirini kazanan eski mesai arkadaşımıza, emekliliğinin hayırlı olmasını diler, yeni yaşamında başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Nezih Bayar hayata tutunamadı

26 Mart 2018 Pazartesi 16:29

Nezih Bayar hayata tutunamadı

Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Madenci Gemi Sanayii’nde uzun yıllar görev yapan Nezih Bayar, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde uzun yıllar Madenci Gemi Sanayii’nde görev yapan Nezih Bayar kanser tedavisi gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.
2 çocuk babası Merhum Nezih Bayar için yarın (27 Mart 2018) Bozhane Camii’nde cenaze töreni düzenlenecek.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Uysal en sorunlu mahalleye girdi...

26 Mart 2018 Pazartesi 13:45

Ereğli Haber

Uysal en sorunlu mahalleye girdi...

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, hafta sonu Ören Mahallesi’nde sorunları yerinde tespit edip, muhtar ve vatandaşların isteklerini dinledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, mahalle gezilerini hafta sonunda da sürdürdü.
İlçedeki 31 mahallede ‘Her mahalleye eşit hizmet’ parolasıyla çalışmalarını sürdüren Başkan Hüseyin Uysal, mahalle muhtarlarının ve vatandaşların istek ve taleplerini de yerinde dinliyor.
Başkan Uysal, hafta sonunda Ören mahallesini gezdi. Muhtar Halil Sever ile mahalleyi dolaşan Başkan Uysal, sorunları yerinde görüp, muhtardan istek ve taleplerini dinledi.
Mahalle gezisinin ardından muhtarlık toplantı salonunda mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Uysal, vatandaşların sorularını yanıtladı, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ören Mahallesinin 2010 yılında Kdz. Ereğli Belediyesine bağlanmasıyla başlayan imar sorunları dahil diğer ihtiyaçlarını göreve geldiği günden itibaren çözmeye çalıştığını belirten Başkan Uysal; “Ören Mahallemiz göreve geldiğimden itibaren en fazla mesai harcadığım, sorunlarını çözmek için çalıştığım mahallelerimizin başında geliyor. Kimse benim kadar Ören’i sevemez. Muhtarımızla birlikte ihtiyaçların giderilmesi noktasında çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz müddetçe altından kalkamayacağımız sorun olmaz. Gönlüm her zaman sizlerle beraber” dedi.
Başkan Uysal, gezisinin ardından ilgili daire müdürlerine ihtiyaç duyulan hizmetlerin gerçekleştirilmesi ve muhtarların taleplerinin yerine getirilmesi için talimat verdi.

Yorumlar

"Arslan Keleş başkan adayımız, guruptan çıkar mı bilemem"

26 Mart 2018 Pazartesi 13:39

Ereğli Haber

"Arslan Keleş başkan adayımız, guruptan çıkar mı bilemem"

Kdz. Ereğli TSO'nun 15 Nisan'da yapılacak organ seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıklayan Arslan Keleş ve ekibi bu sabah gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda "Her kes kendi gurubundan çıksın, başkan adayına sonra bakarız" söylemi hatırlatılan İlhan Yazıcıoğlu "Başkan adayımız Arslan Keleş, guruptan çıkar mı bilemem" şeklinde açıklamada bulundu.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli TSO Başkan Adaylarından Arslan Keleş, elibiyle Keleşler Park Otel'de sabah saatlerinde kahvaltı düzenleyerek gazetecilerle buluştu. Kahvaltının ardından açıklamalarda bulunan Keleş, mevcut TSO yönetimini eleştirerek, aynı kişilerin ısrarla aday olmalarına bir anlam veremediğini söyledi.

Toplantıda gaztecilerin "Herkes kendi grubundan çıksın, başkan adayına sonra bakarız" söylemi hatırlatılan İlhan Yazıcıoğlu ise "Başkan adayımız Arslan Keleş, guruptan çıkar mı bilemem" şeklinde açıklamada bulundu.

 

TOPLANTININ AYRINTILI HABER VE GÖRÜNTÜLERİ GELİYOR...

Yorumlar

Talat Yavuz için mevlit okutulacak...

25 Mart 2018 Pazar 19:04

Ereğli Haber

Talat Yavuz için mevlit okutulacak...

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Balı Köylü Talat Yavuz için mevlit okutulacak.

Kdz. Ereğli ilçesinde iki yıl önce Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın oğlu Tuğberk Posbıyık tarafından uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Balı Köylü Talat Yavuz ölümünün ikinci yıl dönümünde ailesi ve sevenleri tarafından anılacak.

Merhum Talat Yavuz için, 25 Mart 2018 Pazar günü akşam ve yatsı namazı arasında Balı Mahallesindeki baba evinde Mevlid-i Şerif okutulacak.

Merhum Yavuz'un Mevlid-i Şerif programına tüm dost, akrabaları davet edildi.

Yorumlar