Elit Flora Evlerinde Anahtarlar Sahiplerine Teslim Edildi

6 Haziran 2017 Salı 15:08

Ereğli Haber

Elit Flora Evlerinde Anahtarlar Sahiplerine Teslim Edildi

Erol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Çivici, Elit Flora Evlerinden daire satın alan ailelerle, iftar yemeğinde buluştu. Kaliteli konut projeleri ile bilinen ve her projesinde çıtayı yükselten Erol İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Erol Çivici, Kırmacı da tamamlanan Elit Flora Evleri’nde, ilk bloğun anahtarlarını, düzenlediği iftar davetinde sahiplerine teslim etti.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli de farklı, yaşam standartları yüksek konutlar üreten, Yüzme havuzu,
Aerobik ve fitness salonu, Dinlenme bölümleri, Çocuk Oyun Salonu, Masa Tenisi, Yatak odasında Ebeveyn banyosu, Açık Otoparkı ve bol yeşil alanları ile büyük beğeni toplayan projeleri olan Erol İnşaat, Elit Flora Evleri projesini de tamamladı.
Erol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Erol Çivici, dün akşam Mado Kafe’de düzenlediği iftar davetinde Elit Flora’nın A Blok’ta ki daire sahipleri ile bir araya geldi. Davete katılan daire sahipleri iftarlarını yapmalarının ardından evlerinin anahtarlarını almanın mutluluğunu yaşadı. Daha önce birçok proje yaptığını ve bu projeler vesilesiyle yeni dostlar kazandığını dile getiren Çivici “Ramazan ayının amaçlarından bir tanesi de birlik ve beraberliği artırmak olduğunu belirterek hem bir arada olmaktan, hem de daire sahiplerine anahtarlarını vermekten büyük mutluluk duyduğunu” ifade etti.
Çivici konuşmasında “Daha dün gibi, bu projeye başladığımızda çamurun içinde temel için kazıklar çakılmaya başladığında ‘Bu inşaatlar ne zaman biter?’ diye düşünmüş olabilirsiniz? Ama sayılı günler hakikaten çok çabuk geçiyor. A ve B blokla ilgili sona geldik. 3-4 ay içerisinde inşallah C, D ve E bloğu da anahtar teslimi, komple bir site halinde hepimizin hizmetine sunacağız.
Yaklaşık 6 ay önce Elit 360’a başladık. Oradaki projemiz toplam 90 daire. Sizlerin referansıyla; ilgi çok yoğun oldu, çok az dairemiz kaldı.
Hatip Sokak’ta tek blok halinde 24 dairelik bir projeye başlayacağız. 24 daire var ama şu anda talep eden 55-60 kişi var. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizlerin bizlere verdiği destek ve güvenle bu günlere geldik. Yeni bir hayat sloganını kullanıyoruz. Yeni hayatlarının yeni evlerinde hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi ve davete katılanlara teşekkür etti.
Dairelerinin anahtarlarına kavuşan davetlilerin mutluluğu ise yüzlerine yansıdı.

Etiketler:

Erol İnşaat , Elit Flora , Erol Çivici , Zonguldak , Kdz. Ereğli'de inşaat , Kdz. Ereğli'de lüks konut

Yorumlar

Taç Tarım doğal ürünleri Kdz. Ereğli’de açıldı

26 Mayıs 2017 Cuma 21:03

Taç Tarım doğal ürünleri Kdz. Ereğli’de açıldı

Kdz. Ereğli ilçesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Günay İnşaat Ltd. Şti. sahibi İsmail Günay, Düzce’de faaliyet gösteren ve doğal tarım, et ve gezen tavuk ürünlerini üreten Taç Tarım’ın satış mağazasını açtı.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğlili işadamı İsmail Günay, Kdz. Ereğli’de farklı bir gıda satış mağazasını halkın hizmetine açtı.
Düzce’de faaliyet gösteren ve tamamen doğal tarım, hayvan ve gezen tavuk ürünlerini üreten Taç Tarım’ın Kdz. Ereğli satış mağazası Ereğlin AVM’nin alt girişinde açıldı.
Açılış öncesi İstanbul Kartal’dan gelen Fatih Mehteran takımı marşlar çalarak katılımcıların büyük ilgisini topladı.
Doğal Gıda firması Taç Tarım’ın Kdz. Ereğli Şubesi’nde manda yoğurdundan sucuklara, bal çeşitlerinden pekmez ürünlerine, keçiboynuzu özünden reçele, köy peynirinden ev tarhanasına, kuru yufkadan makarnaya, turşudan kahvaltılık ürünlere kadar 120 çeşit doğal ve organik ürünler yer alıyor.
İşadamı İsmail Günay açılışta Ereğli Haber’e yaptığı açıklamada Ereğli’ye yeni bir değer kattıklarını söyledi. Günay konuşmasında “Düzce’de 780 dönüm arazi üzerine kurulmuş Taç Tarım çiftliği var, komple doğal tarım ürünleri konsepti üzerine. Rica minnet buranın bayiliğini aldık. Süt, kaymak, tereyağı, kesilmiş gezen köy tavuğu, yüzde 100 doğal. Manda sütü, manda kaymağı, sucuk, kavurması, peynir çeşitleri ile güzel bir konsept oluşturduk. Bölgemizin ballarını ve çileklerini de burada satışa sunacağız. İnsanlarımız hastanelere, şehir dışında giderken buradan ürünleri alabilirler. Ereğli’ye değer katmaya çalışacağız. İnanıyorum ki buradan ürünlerimizden alan müdavimi olacaktır. Şu anda 120 çeşit ürünümüz var. İzmir’den fasulye, Erzincan’dan değişik ürünler getirmeye çalışacağız. Güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Allah utandırmazsa inşallah burada kalıcı olacağız” dedi.
Taç Tarım Doğal Ürünler Çiftliği mağazasının açılışına Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kdz.Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Başkanvekili Setan Yalçın, Özdemir Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Özdemir, Anadolu Hastanesi Müdürü Şahin Elçi, Emlakçım OKET Sahibi Yakup Yıldırım, VHP-Akbaharat bitkisel ürünler mağazaları sahibi Vahap Akbulut, işadamları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Taç Tarım Doğal Ürünler Çiftliği satış mağazası yapılan duanın ardından Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay ve İşadamı İsmail Günay tarafından gerçekleştirildi.
Açılışa katılan davetliler daha sonra mağazaya girerek ürünlerin tadına bakıp, gezdiler.

Yorumlar
  • yılmaz DURAK
    30 Mayıs 2017 Salı 09:35

    DURAK harita .ALLAH yolunu açık etsin.Hayırlı rızıklar versin.

Simge Et Market “İtibarımız, onurumuzdur” sloganı ile açıldı

26 Mayıs 2017 Cuma 16:19

Ereğli Haber

Simge Et Market “İtibarımız, onurumuzdur” sloganı ile açıldı

Kdz. Ereğli ilçesinde Simge Et Market Kadıtarlası Yolu üzerinde dualar ve tekbirlerle Özdemir Boru ve Özdemir AVM Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Özdemir’in açılış kurdelasını kesmesi ile hizmete girdi.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde Simge Et Market isimli iş yeri Orhanlar Mahallesi İstiklal Caddesi Kadıtarları Yolu üzeri Arif Bakkal ve Emek Bakkal arasında hizmete açıldı.
Muharrem Beşikçi, Nail Beşikçi ve Adil Usta’nın birlikte kurduğu Simge Et Market’in açılışını Özdemir Boru-Profil Fabrikaları ve Özdemir AVM Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Özdemir getirilen tekbirler eşliğinde gerçekleştirdi. Açılış öncesi Kur’an-ı Kerim okundu, dualar yapıldı.
Simge Et Market’te satışa sunulan et ürünlerinin tamamı iş yeri sahiplerinin kendi çiftliğinde yetiştirdiği hayvanlardan elde edilirken “İtibarımız, onurumuzdur” sloganı ve güvencesi ile bölge halkına hizmet verecek.

Yorumlar

Ramazan pidesinin fiyatı değişmedi

25 Mayıs 2017 Perşembe 16:08

Ramazan pidesinin fiyatı değişmedi

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ramazan pidesinin geçen Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da Ereğli ve Alaplı’da yine aynı gramaj ve aynı fiyattan satılacağını bildirdi.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ereğli ve Alaplı’daki fırın işletmeleriyle Ramazan pidesinin aynı gramaj ve aynı fiyatta kalması için görüşmeler yaptığını belirterek, “Fırın işletmecileri ve Oda’nın da bu teklifimize olumlu bakmasıyla, ortak bir karar alınarak Ramazan pidesinin fiyatında herhangi bir artış yapılmaması, geçen yılla aynı gramaj ve fiyattan satılması kararlaştırıldı. Ramazan pidesi geçen yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da 350 gramı 2 TL’den satılacak. Vatandaşımızın alım gücü ve ekonomik şartlarını da göz önüne alarak yaptığımız bu teklife olumlu yanıt veren fırın işletmecilerimize ve Fırıncılar Odası başkan ve yönetimine tüm halkımız adına teşekkür ediyorum. İmkanları sonuna kadar zorlayarak, vatandaşımızın alım gücünü kolaylaştırmak ve piyasanın canlılığını korumak gerekiyor” dedi.

Yorumlar

Yazıcıoğlu Volkswagen’den çalışanlarına motivasyon gezisi

4 Mayıs 2017 Perşembe 18:59

Ereğli Haber

Yazıcıoğlu Volkswagen’den çalışanlarına motivasyon gezisi

Kdz. Ereğli ilçesinde otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun sahibi olduğu Yazıcıoğlu Volkswagen çalışanlarını Nevşehir Kapadokya’ya geziye götürdü.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde yaptığı etkinlikler ile çalışanlarının moral ve motivasyonuna önem veren Yazıcıoğlu Volkswagen Bayii İlhami Yazıcıoğlu çalışanlarını geziye gönderdi.
Geçtiğimiz yıl tüm personelini Çanakkale gezisine gönderen Yazıcıoğlu bu yıl ise Nevşehir Kapadokya’ya gezi düzenledi. Yaklaşık 50 personelin katıldığı gezide tarihi ve turistik yerleri gezildi. Gezi boyunca hem eğlenen hemde bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Yazıcıoğlu Volkswagen çalışanları dinlenerek büyük moral depoladı.
Yazıcıoğlu Volkswagen çalışanları patronları İlhami Yazıcıoğlu’na teşekkür etti. Yazıcıoğlu’nun kendilerini ailesi gibi kabul ettiğini dile getiren çalışanlar “İlhami bey çalışanlarının mutluluğuna, moral ve motivasyonuna çok önem veriyor. Bizler için yıl içerisinde bir çok sosyal etkinlik düzenleniyor. Burada patronumuz, yöneticilerimiz ve çalışanlar olarak bizler büyük bir aileyiz. Her çalışanını çok önemsiyor. İlhami beye çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Yorumlar