Durmak yok 'Civelek' le yola devam...

27 Ocak 2018 Cumartesi 19:44

Ereğli Haber

Durmak yok 'Civelek' le yola devam...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nın 38. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Cevdet Civelek güven tazeledi.

Kdz. Ereğli Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası’nın 38. Olağan Genel Kurulu bu gün gerçekleştirildi. 810 üyenin oy kullandığı seçimlerde Cevdet Civelek 455 oy alarak seçimlerin galibi oldu. Kongrede aday olan Murat Akyüz 351 oy alırken, 4 oy geçersiz sayıldı.
Kongrede konuşan Başkan adaylarından Cevdet Civelek görev yaptığı süre içerisinde şoför esnafının iyi gününde de kötü gününde de yanında olmaya çalıştığını söyledi. Civelek konuşmasında bilerek yada bilmeyerek kırmış olabileceği şoförlerden özür dileyip helallik isterken, ilk günkü heyecanla hizmet etmeyi sürdüreceğini dile getirdi.
Kongreye Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakçı, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ile siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

Civelek'in yeni listesi şu şekilde oluştu: 

YÖNETİM KURULU ASİL

Cevdet Civelek,Ahmet Küçük, Selahattin Yavuz, Mehmet Ertürk, Kadir Özdemir, Dündar Arıkan, Muhammed Başkan, Çetin Çimen, Cevdet Eşgün    

YÖNETİM KURULU YEDEK

Himmet Polat, Aydın Sevim, Erol Arkın, Taner Acar, Mehmet Yavuz, Ali Uçar, Ergün Kuzu, Mevlut Erol, Turgay Orhan

DENETİM KURULU ASİL

İsmail Aydın, Tanju Fidan, Yasin Aydın,

DENETİM KURULU YEDEK

Cüneyt Akbaş, Engin Şen, Cengiz Eroğlu

Etiketler:

Cevdet Civelek , Murat Akyüz , Ahmet Küçük , Kdz. Ereğli Şoförler Odası , Sertan Yalçın , Kdz. Ereğli TSO

Yorumlar
  • Bilinçli vatandaş
    28 Ocak 2018 Pazar 17:04

    Turkiyenin kaderi gelen gitmiyorrrrrrrr ben soför degilim ama kan tazelemekte herzaman fayda var kaç sene daha aynı kişi görev yapacak herkes kendi delegesini yapar ölene kadar göreve devam hatta öbür taraftada devam

  • Muhammet
    28 Ocak 2018 Pazar 09:58

    Hicde sevinemedim

Yıldız’dan Çınar’a ziyaret...

26 Ocak 2018 Cuma 17:40

Yıldız’dan Çınar’a ziyaret...

26 Ocak tarihinde kutlanan “Dünya Gümrük Günü” nedeniyle Zonguldak Gümrük İl Müdürü Mehmet Yıldız, Vali Ahmet Çınar’ı ziyaret etti.

Gümrüklerin işleyişi hakkında farkındalığı arttırmak amacıyla her yıl 26 Ocakta kutlanan “Dünya Gümrük Günü” dolayısıyla İlimiz Gümrük Müdürü, Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü, İl Ticaret Müdürü ve Gümrük Teşkilatı personeli Vali Ahmet Çınar’ ı makamında ziyaret etti.
Dünya Gümrük Gününü kutlayan Vali Çınar’ a Gümrük Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Etiketler:

Vali , Ahmet Çınar ,

Yorumlar

Demirtaş yine yaptı yapacağını...Çalışanlar mutluluktan uçtu

26 Ocak 2018 Cuma 17:34

Demirtaş yine yaptı yapacağını...Çalışanlar mutluluktan uçtu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediyesi Başkanı Gökhan Demirtaş belediyede çalışan memurlara Sosyal dengede yüzde 100 artış yaparak yüzlerini güldürdü.

Gülüç Belediyesi ve Yerel Hizmet- Sen sendikası arasında 2018-2019 dönemini kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
İmza töreninde Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Türk Yerel Hizmet-Sen Sendika Şube Başkan Yardımcıları Haydar Açıkgöz, Hasan Çöyendez, Belediye yazı İşleri Müdürü Kerim Sönmez ve Tevfik Yıldız yer aldı.
Belediye çalışanlarıyla aile olduklarını söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, birlikte daha güçlü olduklarını belirtti. Demirtaş, “ Biz Bir aileyiz, birlikte güçlüyüz, birlikte ayaktayız, bugüne kadar yaptığımız hizmetleri sizlerle beraber başardık, bundan sonra da sizlerle daha güzel hizmetlere beraber imza atacağız. Sizlerden tek isteğim mesainize zamanında gelin, zamanında çıkın, vatandaşa güler yüzlü olun'' dedi.

Etiketler:

Gülüç , Kdz.ereğli , Gökhan Demirtaş , maaş , zam , işçi , çalışan ,

Yorumlar

Çilek kız ve Herkül'e yabancılardan yoğun ilgi...

26 Ocak 2018 Cuma 14:18

Çilek kız ve Herkül'e yabancılardan yoğun ilgi...

22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, ikinci gününde de yoğun katılım ile devam ediyor. Katılımcılarını 3.salonda Ereğli Pidesi ikramı ile karşılayan Kdz. Ereğli Belediyesi standı, ilk gün olduğu gibi bugünde yerli ve yabancı konukların ziyaretçi akınına uğradı.

22.EMİTT –Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de, 60 bin metrekarelik 10 ayrı salonda 85 ülkeden konuklarını ağırlarken, fuarın 1065 katılımcısından biri olan Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 3.salonda bulunan standı da, ilk gün olduğu gibi ikinci günde yoğun ilgi gördü.
Kdz. Ereğli Belediyesi standını gün içinde ziyaret eden konuklar arasında, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı ( BAKAF ) heyeti olarak geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ,Lübnan Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Dr.Albert Chamoun ile birlikte ziyaret eden IMC Turizm Kurucusu Dr.Mohamad Qawasmi, ünlü türkücü Latif Doğan, Mersin Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Cumhur Nalcı’da vardı.
Herkül ve Çilek Kız heykellerinin canlı performansının ilgi ile izlendiği standı ziyaret eden konuklar, Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Ersin Kaya ve Özel Kalem Müdürü İbrahim Dönmez tarafından ağırlandı.

Etiketler:

EMITT , BAKAF , Kdz. Ereğli Belediyesi , Çilek kız , Herkül ,

Yorumlar

Ereğli pidesi, çilek reçeli, fındık...

25 Ocak 2018 Perşembe 17:53

Ereğli Haber

Ereğli pidesi, çilek reçeli, fındık...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi tarafından yöresel yemekler ve değerler EMİTT 2018 fuarında tanıtıldı.

22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. 28 Ocak tarihine kadar devam edecek fuar da Gaziantep, Mersin, Antalya, İzmir Büyükşehir Belediyeleri, Kemer, Bodrum gibi gözde tatil yerleri ve otelleri ile birlikte Salon 3’de yer alan Kdz. Ereğli Belediyesi Standı, ilk günden yoğun ilgi gördü.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, fuarın açılışına eşi Sevim Uysal ile birlikte katıldı.
İlçenin simgelerinden olan Herkül ve Çilek Kız heykellerinin canlı performansı ile renklenen ve ilgi odağı halinde gelen stant da konuklara Ereğli Pidesi, Çilek reçeli ve fındık ikram edilirken tanıtım kitapları ve broşürleri dağıtıldı.
Çok sayıda konuğu ağırlayan standa Galatasaraylı eski futbolcular Bülent Korkmaz ve Mustafa Sarp da konuk oldu. Başkan Uysal,Korkmaz ve Sarp ile bir süre sohbet etti.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal yaptığı açıklamada “EMİTT fuarında ilçemizin var olan güzelliklerini sergiliyoruz. 80’in üzerinde ülke, 5 bin firma ve markayı bir araya getiren EMİTT fuarı bizlere ilçemizin özellikle turizmde hak ettiği seviyeye gelmesi için devam eden çabamıza ciddi bir katkı olacak” dedi.

Yorumlar