Devrilen traktörün altında can verdi

18 Nisan 2018 Çarşamba 19:51

Devrilen traktörün altında can verdi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kullandığı traktörün devrilmesi sonucu altında kalan bir kişi, hayatını kaybetti.

Kaza Ereğli ilçesine bağlı Süleymanbeyler Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde tarlasından dönen Durdu Karataş’ın (60) kullandığı 81 AT 407 plakalı traktör eğimli arazide devrildi. Traktörün altında kalan Karataş olay yerinde hayatını kaybetti. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 sağlık görevlileri Karataş’ın hayatını kaybettiğini belirlerken, jandarma ekipleri de olay yerinde incelemelerde bulundu.
Savcılık kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Yorumlar

Emniyet Müdürü Kuyu’dan Başkan Demirtaş’a ziyaret

18 Nisan 2018 Çarşamba 18:17

Emniyet Müdürü Kuyu’dan Başkan Demirtaş’a ziyaret

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü'nde Personel Şube Müdürü olarak görev yaparken, Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Kuyu'ya hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette Ereğli İlçesi ve Gülüç beldesi gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Yorumlar

THK Başkanı Güner, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

18 Nisan 2018 Çarşamba 17:26

THK Başkanı Güner, çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi

Türk Hava Kurumu (THK) Çaycuma Şube Başkanı Şükrü Güner, THK Denetleme Kurulu Başkanı Feridun Ünsal ile birlikte Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi’nde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Öncelikle Gökçebey Kaymakamı Ahmet Korkmaz’a ziyaretini gerçekleştiren Güner, THK kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Çaycuma’da bir çok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Güner, imkanları ölçüsünde kurs ve diğer çalışmalara ağırlık vereceklerini söyledi. THK Çaycuma Şube Başkanı Şükrü Güner ve THK Denetleme Kurulu Başkanı Feridun Ünsal’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Ahmet Korkmaz, Türkiye’nin en önemli ve köklü kuruluşlarından biri olan THK’na katkı veren herkese teşekkür ederek, Başkan Güner’ çalışmalarında başarılar diledi.
Ardından İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan Yıldırım, Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu ve Çaycuma’dan Gökçebey’e tayini çıkan İlçe Seçim Müdürü Ahmet Sarıbaş’a ziyaretlerini gerçekleştiren Güner, daire müdürleri ile fikir ve görüş alış verişinde bulundu.

Yorumlar

Elvanpazarcık doğalgaza kavuşacak

18 Nisan 2018 Çarşamba 17:23

Elvanpazarcık doğalgaza kavuşacak

Zonguldak’ın merkeze bağlı Elvanpazarcık beldesi doğalgaza kavuşacak.

Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve doğalgaz firması temsilcisi Bekir Selçuk ile beldenin doğalgaza kavuşması için toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, “Beldemizi doğalgaza buluşturma çabalarımız sonuç verdi merkez ilçe başkanımız Mustafa Çağlayan ve Akmercan doğal gaz firması Müdürü Bekir beyin belediyemizi ziyareti ve gerekli bilgilerin alınması ile süreç başlamıştır Beldemize halkımıza hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ise Elvanpazarcik beldesinin doğalgaz konforuyla buluşması amacıyla Akmercan doğalgaz firmasıyla ilk görüşmeler yapıldı. Belediye başkanı Hüseyin uzun belde ve mahalleler hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak belde halkındık uzun zamandır doğal gaza kavuşmayı beklediğini ifade etti. Doğalgaz firması bölge müdürü süreç hakkında bilgilendirme yaparak öncelikle fizibilite çalışmasını yapacaklarını belirtti” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Jandarma minik öğrenciler ile buluştu

18 Nisan 2018 Çarşamba 17:20

Jandarma minik öğrenciler ile buluştu

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde İlçe Jandarma ekipleri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi jandarma personeli Muslu İlkokulu ve Ortaokulu’nda öğrenciler ile bir araya geldi.

Jandarma ile buluşan öğrencilere bayan Astsubaylar kitap hediye etti. Muslu Beldesinde bulunan Muslu İlkokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Jandarma Bayan Astsubayları ve Kilimli İlçe Jandarma Personeli ile düzenlenen faaliyette öğrencilere Jandarma Çocuk Dergisi dağıtılarak çocuklarla ikili ilişkilerde bulunup jandarmanın faaliyetleri aktarıldı.
Daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar