Demirtaş promosyon anlaşması imzaladı

8 Ekim 2019 Salı 12:22

Demirtaş promosyon anlaşması imzaladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş belediye çalışanlarının maaşlarını aldığı banka ile promosyon anlaşması imzaladı.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, belediye çalışanlarının maaşlarını aldığı Vakıf Bank Kdz. Ereğli Şube Müdürü Cengiz Tandoğdu ile protokol anlaşması imzaladı. Gülüç Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen anlaşmada Vakıflar Bankası Kdz. Ereğli Şube Müdürü Cengiz Tandoğdu, banka personeli Çağla Taşgelen ve Özlem Demiryarız ile Gülüç Belediyesi Muhasebe Müdürü Ferhan Aksoy’da katıldı.

Çalışanların alın terine büyük saygı duyduğunu ve karşılığını da fazlasıyla almaları gerektiğini belirten Demirtaş, yapılan promosyon anlaşması ile çalışanların gelirlerine bir nebze daha katkıda bulunmaktan mutlu olduğunu söyledi. Demirtaş konuşmasında “Biz Gülüç’e kazandırdığımız tüm eserleri ve hizmetleri belediyemizde çalışan arkadaşlarımızla birlikte yapıyoruz. Memurundan işçisine kadar tüm personelimizin yapılan hizmetlerde büyük emekleri var. Göreve geldiğimden bu yana çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını en iyi şekilde almaları için mücadele ettim. Yaptığımız promosyon anlaşması ile gelirlerine katkıda bulunduk. Bundan dolayı da büyük mutluluk duyuyorum. Yapılan anlaşmanın tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Allah kazançlarını aileleri ile birlikte güle güle yemek nasip etsin” dedi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Gülüç , Promosyon , Ödeme

Yorumlar

Günlük Burç Yorumu 8 Ekim 2019

8 Ekim 2019 Salı 09:30

askmoyra

Günlük Burç Yorumu 8 Ekim 2019

Günlük burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, hayatınız hakkında size ne gibi ipuçları veriyor öğrenebilirsiniz.

Sabah saatlerindeki Güneş ile Ay arasındaki olumlu açıyla günümüz pozitif etkilerle başlayacak gibi görünüyor. İdeallerimizi hayata geçirebileceğimiz fırsatlarla karşılaşabilir; kurulacak işbirlikleriyle hedeflerimize daha rahat ulaşabiliriz. Bağlı olduğumuz gruplarla olumlu bir iletişim kurabilir; takım çalışmalarında ise gelecek vaad eden adımlar atabiliriz.

KOÇ; yaşadığın romantik ilişkinin geleceği üzerine odaklanabilir, girişimlerin ne yöne gidebileceği hakkında bir fikir sahibi olabilirsin. Farklı düşünceler geliştirerek, her zaman gösterdiğin davranış kalıplarının dışına çıkabilirsin. Venüs’ün de burç değiştirmesiyle finansal açıdan rahatlarken duygusal açıdan krizlere meyilli olman mümkün.

BOĞA; yönetici gezegenin Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerde çok daha tutkulu ve derin bir sürece girebilir hatta evliliği düşünmeye başlayabilirsin. Bugünlerde yeniliklere açık duruşun yeni fırsatların yanında var olan kariyerini iyileştirme şansı da getirebilir.

İKİZLER; önümüzdeki günlerde çalışma ortamında ya da akrabaların aracılığı ile gelişen ilişkiler önüne yeni fırsatların çıkmasını sağlayabilir. Görüş ve inançların üzerinde farkındalık yaratacak arkadaş gruplarına girebilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak ortamlarda yer alabilir veya eğitimlere katılabilirsin.

YENGEÇ; venüs’ün burç değiştirmesiyle romantik ilişkilerde yeni bir evre başlayabilir, hayalindeki kişiyle karşılaşabilir ya da yeni ortamlara girebilirsin. Paranı değerlendirirken her zamankinden farklı bir tutum içinde olabilir, gelecek kaygısından dolayı yenilenmekte olan koşullara ayak uydurabilirsin.

ASLAN; aile içi ilişkileri düzenlemek ya da evini güzelleştirmek isteyeceğin bir dönemdesin. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda karşına yeni ve beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Yakın çevrene odaklanabilir, var olan pürüzleri iyileştirmeye çalışırken bilgi alışverişleri ve yolculukların önemli katkısını görebilirsin.

BAŞAK; gündelik işlerini yerine getirirken yeni bir düzene veya yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin. İşinle ilgili ekip faaliyetlerine katılabilir, teknolojiden daha fazla faydalanarak ekonomik kazanç elde edebilirsin. Yakın çevre ilişkilerinde kıskançlıklar yaşayabileceğin bir süreçtesin.

TERAZİ; yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle ekonomik iş birlikleri ve kazançlar da artış yaşanabilir. Bugün çocuklar, yatırımlar ve aşk hayatınla ilgili yeni devre başlayabilir, kendini daha rahat ifade edebilir, sosyal ortamlarda organizasyonlar içinde yer alabilirsin.

AKREP; venüs’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla fiziksel görünümüne daha fazla özen gösterebilir, gardırobunu yenilemek ve dış görünüşünde ufak değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Kendini yenilemek için harekete geçme gereği duyman ve aile ve yatırımlarla ilgili gelişmelerin gündeme gelmesi mümkün.

YAY; gerek iş gerek özel ilişkilerinde hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek üzere harekete geçebilir, yeni fikirler geliştirerek farklılık yaratabilirsin. Gruplar, ekip çalışmaları ve yolculuklar sana yeni bir vizyon kazandırabilir. Önümüzdeki günlerde kulislerden çıkar sağlayabilirsin.

OĞLAK; parasal hedeflerinde sıra dışı girişimlerde bulunabilir, süregelen düzende değişiklikler yapabilirsin. Kariyerinden daha fazla kazanç sağlamak için harekete geçebilirsin. Arkadaşlarının sana ihtiyaç duyması ilişkilerin derinleşmesine yol açabileceği gibi onların sırlarını da öğrenebilirsin.

KOVA; orijinal fikirlerinle hem kendine hem de çevrene yenilenme fırsatı getirebilir, onlarla birlikte yeni ufuklar açabilirsin. Görüş ve inançlarını paylaşarak kendine farklı bir sosyal ortam oluşturabilirsin. Önümüzdeki günlerde üstlerinin desteğini alman ya da bir ilişkiyle gündeme gelmen mümkün.

BALIK; miras, nafaka, kredi gibi gelirlerle ilgili gelişmeler yaşayabilir ayrıca duygusal paylaşımlarında daha net ve objektif olabilirsin. Venüs’ün de burç değiştirmesiyle hayata bakış açında yenilenmeler olabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla daha derin ilişkiler geliştirebilirsin.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Burc

Yorumlar

Avukat Ertuğrul Turhan’ın anneanne acısı

7 Ekim 2019 Pazartesi 18:49

Ereğli Haber

Avukat Ertuğrul Turhan’ın anneanne acısı

Kdz. Ereğli ilçesinin başarılı Avukatlarından Ertuğrul Turhan’ın anneanne Rukiye Turhan hayatını kaybetti.

Kdz. Ereğlili Avukat Ertuğrul Turhan’ın anneanne Rukiye Turhan vefat etti. 6 çocuk annesi Merhume Rukiye Turhan için yarın (8 Kasım 2019 Salı Günü) öğle namazı sonrasında cenaze töreni düzenlenecek.
Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak Merhume Rukiye Turhan’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Uçurumdan yuvarlandı... Hasbeyler Köyü Muhtarı kurtardı...

7 Ekim 2019 Pazartesi 18:22

Ereğli Haber

Uçurumdan yuvarlandı... Hasbeyler Köyü Muhtarı kurtardı...

AK Parti Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Ali Kemal Karaca Kayalıdere Şelaleleri gezisi sırasında ayağının kayması sonucu uçurumdan yuvarlandı. Karaca’yı son anda Hasbeyler Köyü Muhtarı emekli polis memuru Hasan Duman kurtardı.

Edinilen bilgiye göre olay Cumartesi günü öğlen saatlerinde ilçeye bağlı Hasbeyler Köyü ve Kayalıdere Köyü sınırları içerisinde kalan Kayalıdere Şelaleleri mevkiinde yaşandı. Hafta sonu Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Zonguldak İl Genel Meclisi Üyeleri Rıfkı Gültekin, Engin Temel, Ali Kemal Karaca, Hasbeyler Köyü Muhtarı Hasan Duman ve Kayalıdere Köyü Muhtarı Niyazi Yalçın Kayalıdere Şelaleleri bölgesine inceleme gezisi düzenledi. Gezi sırasında yağmurunda etkisi ile kayganlaşan zeminde ayağı kayan AK Parti Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Ali Kemal Karaca uçurumdan aşağı yuvarlandı. Son anda kayalıklara tutunabilen Karaca’yı bulunduğu yerden Hasbeyler Köyü Muhtarı emekli polis memuru Hasan Duman Kurtardı. Çok büyük bir kaza atlattığını dile getiren AK Parti Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Ali Kemal Karaca, kendisinin hayatını kurtaran Hasbeyler Köyü Muhtarı Hasan Duman’a teşekkür etti. Karaca konuya ilişkin olarak açıklamasında “Pazar günü bir toplantı sonrası Kaymakam bey, il genel meclisi üyesi ve iki köy muhtarı arkadaşımızla birlikte Kayalıedere Şelaleleri’ne gittik. O gün bir toplantıdan çıktık ve oraya gittik. Tabi üstümüz, giydiğimiz ayakkabı orada gezmeye çok müsait değildi. Yağmurunda etkisi ile kayganlaşan zeminde ben düştüm. Son anda bir kayaya tutunabildim. Aşağı yuvarlanmaya devam etsem uçurum. Hasbeyler Köyü Muhtarımız Hasan Duman sağolsun benim elimden tuttu ve çıkarttı. Kendisi doğuda eğitimler almış bu konularda Allah kendisinde razı olsun. Hayatımızı kurtardı” dedi.
Karaca Kayalıdere Şelaleleri ile ilgili Turizm Bakanlığı’na bir proje sunulacağını ve bölgeyi doğal yapısını bozmadan turizme açmak için çalışma yaptıklarını söyledi. Karaca ilerleyen günlerde Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ında Kayalıdere Şelalesi’ne gelerek incelemelerde bulunacağını ifade etti.

Yorumlar

Vali’den Devrek Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

7 Ekim 2019 Pazartesi 16:00

Vali’den Devrek Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş Devrek Kaymakam Vekili Altay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Zonguldak Velisi Erdoğan Bektaş Devrek’e gelerek geçtiğimiz aylarda göreve başlayan Kaymakam Vekili Ümit Altay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daire müdürleri ile birlikte kapıda karşılanan Bektaş ziyaretle, ilgili şunları söyledi, "Bugünkü ziyaretimiz amacı ilçemizde yeni göreve başlayan Kaymakam Vekilimiz Ümit Altay’a hayırlı olsun temennisinde bulunmak üzere buradayız. Buradan da yüksek okulumuzu ve yarı açık ceza evini ziyaret edeceğiz” diye konuştu 

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , Devrek , ziyaret

Yorumlar