Demirtaş iftarda polislerle buluştu...

10 Haziran 2018 Pazar 22:33

Demirtaş iftarda polislerle buluştu...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediyesi tarafından Kdz. Ereğli Emniyet Müdürlüğü personeline iftar düzenlendi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Gülüç beldesi mahalle muhtarları ile Gülüç Polis Karakolu önünde iftar programında bir araya geldi. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen İftar programına Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Kdz.Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Ereğli Merkez Karakol amiri, Gülüç Polis Karakol amiri Yunus Emre Babayiğit, Ereğli İlçe trafik polis amiri Yunus Emre Özdemir, Kdz Ereğli İlçe Emniyet Personeli, Gülüç Mahalle muhtarları ve çevre mahalle muhtarları katıldı.
Düzenledikleri iftarın samimi bir ortamda gerçekleştiğini söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, katılan herkese teşekkür etti. Demirtaş konuşmasında, “Huzur ve güvenliğimizin teminatı olan değerli emniyet personeli ile iftarda buluştuk. Geleneksel hale getirdiğimiz iftarımız huzurlu ve samimi bir ortamda geçti. Katılan herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.
İftar etkinliği yapılan dua ile sona erdi.

Etiketler:

Gülüç , Kdz.ereğli , Gökhan Demirtaş , EMNİYET , polis , iftar ,

Yorumlar

Yiğit’ten, rekor katılımlı iftar…

9 Haziran 2018 Cumartesi 19:01

Yiğit’ten, rekor katılımlı iftar…

Düzce'nin Yığılca ilçesi Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit rekor katılımlı iftar programı düzenledi.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in geleneksel hale getirdiği büyük iftar programına "Şehit ve Gazi Yakınları Halk İle Bütünleşme" ismini verdi. Yığılca 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nda gerçekleştirilen programa AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Orman Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Şahin, Yığılca Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri, Şehit ve Gazi yakınları ve vatandaşlar katıldı. 3000 kişiye yakın bir katılımın gerçekleştiği iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. İlahi ve Tasavvuf Sanatçısı Fatih Yardım'da ilahileri ile geceye renk kattı.
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı konuşmanın ardından, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin'e, Düzce Milletvekili Fevai Arslan'a ve iftar programına katkılarından ötürü Akfa Beton adına Fatih Mutlu'ya teşekkür ederek, desteklerinden dolayı birer plaket takdim etti.
Gerçekleşen iftar programı hakkında değerlendirmede bulunan Yığılca Belediye Başkanı; "Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve artık gelenekselleşen mahalle iftarlarımızın son ayağı büyük merkez iftarımızı nihayet gerçekleştirdik. 3000 kişiye yakın bir katılım oldu. Katılımın bu kadar yoğun olması bizleri sevindirdiği gibi daha da heveslendiriyor. Bu yıl iftarımızın temasını Şehit ve Gazi Yakınları Halk İle Bütünleşme olarak belirledik. Şehit ve Gazilerimizin ailelerini misafir etmekten onur duyduk. İftarımıza gerek ilçemizden gerekse ilçemiz dışından katılan değerli büyüklerimiz oldu. Başta İl Başkanımız Sayın Hikmet Keskin'e, Milletvekilimiz Sayın Fevai Arslan'a, Orman Genel Müdür Yardımcımız Sayın Yusuf Şahin'e, değerli İGM üyelerimize, değerli meslektaşlarıma, şehit ve gazi ailelerimize ve kıymetli halkımıza katılımlarından ötürü teşekkürler ediyorum. Katılım sağlayan herkesin ayaklarına sağlık."dedi.

Yorumlar
 • şaziye
  10 Haziran 2018 Pazar 10:19

  Maşallah

Duymayan kalmasın...

9 Haziran 2018 Cumartesi 16:32

Duymayan kalmasın...

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenecek toplu sünnet şöleni öncesi, 4 Haziran tarihinde başlayan sünnet kayıtları devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediyesinden konu ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada , Müracaatları 04 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayan sünnet kayıtları, 04 Temmuz 2018 Çarşamba gününe kadar devam edecektir.Tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak Sünnet Şölenine ilişkin kayıtlar Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacaktır.

Yorumlar

Böyle Başkan görülmedi... Koşa koşa yanına gittiler...

9 Haziran 2018 Cumartesi 16:21

Böyle Başkan görülmedi... Koşa koşa yanına gittiler...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş karnesini alan çocuklara harçlık vererek sevindirdi.

Gülüç Beldesi’nde bu gün karnesini alan çocuklar Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın makamına koştu. Her eğitim öğretim sonunda Başkan Demirtaş’ın harçlık dağıttığını bilen öğrenciler karnelerini aldıktan sonra soluğu belediyede aldı. Başkan Demirtaş’ın makamına gelen öğrenciler karnelerini gösterip 5 TL harçlıklarını aldı. Mutluluklarını Başkan Demirtaş ile paylaşan öğrencilere belediye de harçlıkların yanı sıra meyve suyu ve kurabiye ikramı da yapıldı. Öğrencileri tebrik eden Başkan Demirtaş, kendilerine tavsiyelerde bulundu. Öğrencilere bol bol dinletip tatilin tadını çıkarmalarını tavsiye eden Demirtaş, yeni eğitim öğretim yılına zinde girebilmeleri için kitap okumayı bırakmamalarını istedi.

Yorumlar

“Emanet oyunuzu istiyorum”

9 Haziran 2018 Cumartesi 16:06

“Emanet oyunuzu istiyorum”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal seçim gezisi kapsamında Kemer ve Kepez Mahallesi’nde halka seslendi.

24 Haziran seçimleri öncesi AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için sahada çalışan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kemer ve Kepez’de halka seslendi.
Başkan Uysal, beraberinde belediye başkan yardımcıları Ayhan Atay, Esra Alpago ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Kırmacı mahallesi Kemer bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Uysal ardından Kepez bölgesinde Armutlucumalılar ile buluşup AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.
“Emanet oyunuzu istiyorum”
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz.Ereğli ziyaretinin ilçenin geleceği için bir şans olduğunu belirtti. Uysal konuşmasında, “Kdz. Ereğli’de AK Parti’ye oy vermemiş ya da başka partilere oy vermeyi düşünen hemşerilerime sesleniyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kdz. Ereğli’ye gelmesi şehrimiz için bir şans. Ne dedi Sayın Cumhurbaşkanımız, ‘Sizin Milletvekiliniz benim. Sorunlarınızı bizzat ben takip edeceğim” dedi. Şimdi bizlere bir görev düşüyor. 24 Haziran seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi desteklemek. Hangi siyasi görüşten olursanız olun, saygı duyuyorum. Ancak şehrimizin geleceği için, yarınları için, ülkemizin geleceği için 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a emanet oylarınızı istiyorum” ifadelerine yer verdi.
Başkan Uysal, Kepez bölgesindeki kahvehaneleri de ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

Etiketler:

kdz. ereğli belediyesi , hüseyin uysal , seçim , gezi ,

Yorumlar
 • AliBaba
  13 Haziran 2018 Çarşamba 13:15

  Bu erken seçim olmasaydı yanmıştık,sizden kurtulmak için 2019'u beklemek zorunda kalmayacağız..akp bu seçimde sallantıda olduğunu görecek..

 • Mustafa
  10 Haziran 2018 Pazar 00:18

  Ereğli'ye ne hizmetiniz oldu ki oy istiyorsunuz. Ne yaptınız Ereğli'de, bir oturup düşünün.

 • asimcakir
  9 Haziran 2018 Cumartesi 21:52

  sayin baskan sen kendin EMANETSIN seneye yoksun sana emanet oy isteme hakkini EREGLI halki vermediki istiyorsun hizmet etmek icin gelmistin ereglide bir trafik sorununu bile halledemedin .akp belediye meclisi uyeleri ile bile diyologun olamadi EREGLI HALKI sana gule gule diyor sen emanetcilik pesindesin hala anlayamadin her halde