Demirtaş filoyu büyütüyor

22 Aralık 2017 Cuma 18:31

Demirtaş filoyu büyütüyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi araç filosuna iki araç daha kazandırdı.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş araç filosunu her geçen gün genişleterek Gülüç halkına daha iyi hizmet sunduklarını söyledi. Belediyeye son olarak kar küreme, tuzlama ve bir adet çöp kamyonu kazandırdıklarını ifade eden Demirtaş, “ Göreve geldiğimizde araç parkımız hemen hemen yok gibiydi. Yaptığımız çalışmalar neticesinde çoğunluğu hibe olmak üzere iş makinası, itfaiye aracı, kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs gibi yaklaşık 40’a yakın araç kazandırdık. Atıl durumda olan birçok aracımızın modernizasyonunu yaparak çalışır hale getirdik. Amacımız Gülüç’ün her noktasına tüm hizmetleri en iyi ve eşit şekilde sunmaktır. Şimdide iki yeni aracımız, kar küreme ve tuzlama, çöp kamyonunu ilçemize kazandırdık. Kış ayında hiçbir sorun yaşanmaması için tüm tedbirleri aldık. Gülüç halkımız yazın olduğu gibi kışın da hiçbir sorun ile karşılaşmayacaklar” dedi.

Etiketler:

Gülüç , Kdz.ereğli , Gökhan Demirtaş , KAR , KIŞ , ARAÇ ,

Yorumlar
  • akp li
    25 Aralık 2017 Pazartesi 11:18

    helal olsun valla adam muhalefet partisinden gelmesine rağmen gülüç için yaptıkları harika önceki başkan iktidar partisindendi yatarak geçirmiş başkanlığı. tebrikler demirtaş başkan akp li biri olarak tebrik ediyorum

  • Muhammet
    23 Aralık 2017 Cumartesi 13:45

    Helal olsun sana baskan imkanlarin kisitli ama buluyorsunuz caresini seni uzun yillar o koltukta gormek isterim

Gülüç-Kepez arasına duraklar konuldu

22 Aralık 2017 Cuma 18:29

Ereğli Haber

Gülüç-Kepez arasına duraklar konuldu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyenin otobüs durağı sayısını artırdığı belirtildi.

İlçenin Gülüç ve Kepez yolunda otobüs durakları için cepler açan Karadeniz Ereğli Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü, yeni alınan durakların montajına başladı. Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine dâhil ettiği modern otobüs durakları ise vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, "İlçemizdeki kaldırım düzenleme ve aydınlatma çalışmaları projesi kapsamında yaptığımız çalışmalar sürüyor. Belediyemizin yeni aldığı 18 adet yeni durağı, ilçemizin bazı mevkilerinde hayata geçirdik. Vatandaşlarımız tarafından da çok beğenilen bu durakların büyük çoğunluğunu ise Kepez-Gülüç hattında yeni açtığımız ceplere monte ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Zonguldak'ta Kasım ayında 515 konut satıldı

22 Aralık 2017 Cuma 15:58

 Zonguldak'ta Kasım ayında 515 konut satıldı

TÜİK'in verilerine göre Türkiye genelinde konut satışları 2017 Kasım ayında 122 bin 732 oldu. Zonguldak'ta ise 2017 yılının Kasım ayında 515 konut satıldı.

Türkiye İstatistik Kurumu 2017 yılı Kasım ayı Konut Satış istatistiklerini açıkladı. Verilere göre Zonguldak’ta 2017 Kasım ayında 553 konut satıldı. Karabük’te 2017 Kasım ayında 401 konut satıldı. Bartın’da 2017 Kasım ayında konut satıldı. 2016 yılının Kasım ayında Zonguldak'ta toplam 626 konut satışı gerçekleştirilirken bu satışların 275'i ipotekli, 351'i ise diğer satışlar olarak kaydedildi. 2017'nin Kasım ayında ise toplam konut satışı 515 olarak kaydedildi. Yine bu satışların 185'i ipotekli, 330'u diğer satışlar olarak kaydedildi.
2016 yılının Ocak-Kasım ayı istatistiklerine göre ise kentte toplamda 6 bin 034 konut satışı gerçekleştirilirken, 2017 yılı Ocak-Kasım ayı istatistiklerine göre 5 bin 841 konut satışı gerçekleştirildi

Yorumlar

Kirli, paslı trafolar renklendiriliyor...

22 Aralık 2017 Cuma 13:12

Kirli, paslı trafolar renklendiriliyor...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Beldesi Belediyesi ve Güzel Sanatlar Lisesi işbirliğiyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gülüç Beldesindeki elektrik trafoları boyanıyor.

Gülüç belediyesi ve Güzel Sanatlar Lisesi işbirliğiyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğretmenler Sevinç Yıldız Tanan ile Arda Turan ve öğrenciler beldedeki trafolarda boyama ve resim çalışmaları yaptılar.
Gülüç Beldesinin çehresini değiştirmeye devam ettiklerini söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, verdikleri sözlerde durduklarını söyledi. Demirtaş konuşmasında, “Göreve geldiğimiz günden beri söz verdiğimiz gibi Gülüç beldesinin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Beldemizde bulunan elektrik trafoları görüntü kirliliği oluşturuyorlardı. Beldemizde yaptığımız imar ve onarım çalışmaları yanında beldemizin görselliği de bizim önemlidir. Bu kapsamda Beldemizde bulunan Güzel Sanatlar Lisesiyle işbirliği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, beldemizde bulunan elektrik trafoları renk renk boyanarak güzel bir görüntüye kavuştular. Bizi izlemeye devam ediniz diyorum" dedi.

Etiketler:

Gülüç , Kdz.ereğli , Gökhan Demirtaş ,

Yorumlar

Mutfak tüpü bomba gibi patladı

22 Aralık 2017 Cuma 13:01

Saliha Doğan

Mutfak tüpü bomba gibi patladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 4 katlı binanın zemin katında bulunan mutfak tüpü büyük bir gürültüyle patladı.

Olay Kavaklık Mahallesi Akmanoğlu Raşit Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Nizamettin Kurtal’a ait evde bulunan mutfak tüpü henüz belirlenemeyen bir nedenle patladı. Gece geç saatlerde meydana gelen patlamada, mahalle halkı gürültünün ardından evlerini boşalttı. Mahalle sakinlerinden Dursun Yavuz’un haber vermesi üzerine olay yerine gelen Kdz. Ereğli Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Kısa sürede yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Patlamanın olduğu saatlerde ev sahibi Kurtal’ın evde olmadığı belirtildi.

Yorumlar