Değişime Sizde Ortak Olun!

2 Ekim 2018 Salı 11:42

Değişime Sizde Ortak Olun!

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Şahin Kimdir?

1966 Karadeniz Ereğli Doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Erol Şahin, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kdz. Ereğli'de tamamladıktan sonra 1987 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1990 yılından itibaren serbest mali müşavirlik ofisini açarak bağımsız çalışmaya başladı. 2006 yılında Yeminli Mali Müşavir Unvanını alarak halen mesleğine devam etmektedir. Bu esnada meslek odası disiplin kurulu üyeliği, mesleki derneklerde yöneticilik, Kayyumluk ve bilirkişi görevini ve aynı zamanda Yöntem Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Anonim şirketi kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
Erol Şahin'in Siyasi Geçmiş;
Şahin, 2001'de kurucu üyesi olduğu AK Partinin, 2 dönem ilçe başkanlığını yaptı.
Şahin’in İlçe Başkanlığı döneminde yaptığı icraatları görmek için videoyu izleyebilirsiniz: 

Etiketler:

EROL ŞAHİN , AK PARTİ , BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI , KDZ. EREĞLİ , YMM ,

Yorumlar
 • Galip Doğru
  6 Kasım 2018 Salı 14:38

  Dürüst ve enerjik olduğuna canı gönülden inanıyorum.Çok faydalı ve sosyal en önemlisi neticelendirene kadar iş takibi yapan bir kardeşimiz.

 • Vatandaş
  9 Ekim 2018 Salı 20:35

  Aday dediğin75den az60dan yukarı olmalı,

 • Vatandaş
  6 Ekim 2018 Cumartesi 21:17

  Benim adayım Uysal,

 • Vatandaş
  4 Ekim 2018 Perşembe 15:49

  Aday olursa kaybeder,74yaşındaki Posbıyık kazanır,

 • Timur
  3 Ekim 2018 Çarşamba 15:40

  Belediye başkanlığı için seçimlerde yaş olayını irdelemekte fayda var yaş en az 50 sınırı olması gerek fazla yaş uygun değıil ereğli ye genç dinamık aday lazım yaşı geçmişler uygun değil

 • Galip Doğru
  2 Ekim 2018 Salı 15:17

  BENİM ADAYIM BU GOCA YÜREKLİ İNSAN

74 yaşındaki Posbıyık aday adaylığını açıklıyor

1 Ekim 2018 Pazartesi 16:37

Ereğli Haber

74 yaşındaki Posbıyık aday adaylığını açıklıyor

İlk kez 1989 yılında belediye başkanlığına aday adayı olan 74 yaşındaki Eski Belediye Başkanlarından Halil Posbıyık, Çarşamba günü 7. kez aday adaylığını açıklayacak. 2014 seçimlerini kaybeden Posbıyık'ın CHP'den aday yapılmaması durumunda başka partiye gideceği konuşuluyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin eski başklanlarından 74 yaşındaki Halil Posbıyık, 7. kez aday adaylığını açıklamaya hazırlanıyor. 2004-2014 yılları arasında şehirde yaptığı kavgalar sonrası seçimleri kaybeden Posbıyık gazetecileri basın toplantısına davet etti. Posbıyık yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "3 Ekim 2018 Çarşamba Günü Saat 14:00’de Kdz.Ereğli CHP İlçe Başkanlığı binası önünde Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı açıklayacağım. Basın toplantısına katılımlarınız bana güç verecektir."

Yorumlar
 • Asım tahin
  8 Ekim 2018 Pazartesi 07:58

  Ereğlimize faydalı Olacak kişilerin bu olaya tatbik olmaları koltuğu boşuna işgal edecek zamanın kesinlikle olmadığıdır başkanlıkta yaş kotu uygulanmalı yaşı ilerlemiş olanlara bu olaydan kesinlikle uzak durmalıdır

 • Vatandaş
  7 Ekim 2018 Pazar 19:28

  74yaş bakımlı insan için en tecrübeli verimli yaştır.

Köylüleri destek verdi, Çivici kayıtsız kalmadı…

15 Eylül 2018 Cumartesi 16:00

Köylüleri destek verdi, Çivici kayıtsız kalmadı…

‘Yeni bir Ereğli’ sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Çivici, kendisine verilen destek için herkese teşekkür etti.

Ereğli’nin hak ettiği yerlerde olması gerektiğini dile getiren Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Çivici, belediye meclisindeki siyasi deneyimini, iş tecrübesini belediye başkanı olarak değerlendirmek istediğini ifade etti. Çivici doğup büyüdüğü Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü sakinlerinin yer aldığı sosyal medya hesabından şu mesajı verdi: “Hasbeyler Köyü’nün bir evladı olarak, doğduğumuz, yaşadığımız, çocuklarımıza miras bırakacağımız, göz bebeğimiz Karadeniz Ereğli’mizin Belediye Başkanı olmak üzere bir yola çıktım.
Karadeniz Ereğli’de keyifle yaşayan ve yaşamaktan gurur duyan bir fert olarak, şehrimizin hak ettiği gelişmeyi sağlayamadığını, Ereğli adına sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan yapılması gerekenlerin yapılmadığını sizler de benim gibi görüyorsunuz.
Bu güne kadar üç dönem Karadeniz Ereğli Belediyesi Meclis Üyeliği yaptığım süreçteki siyasi tecrübelerimi, Karadeniz Ereğli Belediyesi ve ilçemiz ile ilgili deneyimlerimi, 25 yılı geçen iş hayatı ve profesyonel yönetim ile ilgili birikimlerimi, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak, Ereğli adına değerlendirmek istiyorum.
“YENİ EREĞLİ’Yİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ…”
Ben, bütün bu işleri başarmak için, YENİ BİR EREĞLİ için, şimdiden iyi bir ekip ve çok yoğun bir destek ile çalışmalara başladım.
Bu aşamada; köyümüzün, büyüklerimin, akrabalarımın, dostlarımın, arkadaşlarımın, kardeşlerimin desteklerini ve dualarını bekliyorum.

Sağlık, bereket ve mutluluk üzerinize olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
 • Yahya
  8 Ekim 2018 Pazartesi 07:46

  Ereğli ye faydası olacak bir şeyler Katacak koltuğu boşuna işgal etmeyen kişilerin gelmesi daha doğru olacaktır

 • EREGLİLİ
  15 Eylül 2018 Cumartesi 18:03

  SİZİ CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ

FETÖ operasyonu... 2'si kadın 7 gözaltı...

14 Eylül 2018 Cuma 14:56

FETÖ operasyonu... 2'si kadın 7 gözaltı...

Zonguldak’ta, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, aralarında 'mahrem imamlar' ile 'örgüt ablası'nın bulunduğu, 2'si kadın 7 kişi gözaltına alındı.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY'nin 'Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki (TSK) yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturma kapsamında, 'ardışık arama' ve 'kripto şifreleme' yöntemlerini kullanan 9 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah saatlerinde eş zamanlı operasyonlar düzenledi. Zonguldak, Ereğli ve Alaplı ilçelerinde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda; aralarında örgütün 'askerlerden sorumlu imamları' ve 'asker eşlerinden sorumlu ablası'nın da olduğu öğretmen, sağlık çalışanı, astsubay, kara harp okulu eski öğrencisi ve Kur'an kursu eğitmeni oldukları öğrenilen U.Y., F.Ç., S.K., L.G., S.Y., A.K. ve A.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda bilgisayar ve belgelere de el koyuldu. Gözaltına alınan 2'si kadın 7 kişi, emniyete götürüldü.

Yorumlar

Çakırdan adaylık açıklaması "Göreve hazırım"

13 Eylül 2018 Perşembe 17:36

Çakırdan adaylık açıklaması "Göreve hazırım"

AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır, eğitim kampüsünün yeri ile ilgili olarak kim ne derse desin eski devlet hastanesi binalarının bulunduğu arsadan vazgeçmeyeceklerini söyledi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Ereğli ilçesinin sorunlarını yakında bildiklerini ve yönetime yeni katılan ekibi ile birlikte bu sorunların çözümü yönünde çalışacaklarını anlatan Çakır “Yollar ile alakalı hepiniz takip ediyorsunuz Ereğli-Zonguldak, Ereğli- Devrek yolu bizim Alaplı çevre yolu dediğimiz yol projeleri bizim için olmazsa olmaz projelerimizdi. Tabi ki bu dönem ekonomide yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle bütçelerde kesintiye gidilen yollar var. Ona rağmen Ereğli-Zonguldak yolu çalışmaları devam ediyor. Ereğli-Devrek yolu ile ilgili Sayın Milletvekillerimizin desteği ile bir ödenek oluşturup Çaylıoğlu’na kadar olan kısmı, o arada kalan 1,5 km olan kısmı da tamamlanıp asfaltlanıp hizmete sunulması için mücadele ediyoruz. Ciddi bir yol kat ettik, inşallah önümüzde ki aylarda ihalesini yapacağız” dedi.
Üniversite kampüsü ile ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini ve eski devlet hastanesi binalarının bulunduğu arsadan vazgeçmediklerini belirten Çakır, kampüs inşaatını yakından takip edeceğini vurguladı. Çakır konuşmasında “Ereğli’mizin olmazsa olmaz bir diğer projelerinden bir tanesi kamuoyunun bugüne kadar önüne koyduğumuz bizden önceki çok değerli milletvekillerimizde herkesin emeğinin, katkısının olduğu bir “Üniversite Kampüs” projemiz vardı. Biz o gün ne dediysek bugünde aynı yerdeyiz. Buranın etrafının tüm Türkiye’de ki askeriyenin bulunduğu etrafının güvenlik bölgesi olarak imara işletmesi meselesi. Bizim orada yapmak istediğimiz projemize engel değildir. Meselenin özü şudur; Askeriye kendi etrafına yapılacak yatırımlarla ilgili bir müsaade alması durumudur. Ondada nedir? Bizden talepleri vardır, bazı projeler için duvarın yüksekliğini talep edebilir, bazıları için mesafenin biraz geri alınmasını talep edebilir. Bütün bunlar tabi askeriyenin güvenlikle ilgili talepleri. Yoksa biz burayı çok ciddi gayretlerle çokta büyük bir proje olarak Ereğli’yi eğitim kampüsü olması noktasında düşündük. Bundan vazgeçmiş değiliz, o yüzden takibinde bunun için devam ettireceğiz. Dün ne dediysek bugünde aynı yerdeyiz, yarında aynı yerde olacağız eğer ödenek sıkıntıları şuan hepinizin mağlubu Türkiye’de ekonomik sıkıntılar var. Bunlar gelip geçici şeyler, önümüzde ki günlerde de bunların takipçisi olacağız. Hem rektörümüzle hem de Ereğli’mizin bu konudaki beraber düşündüğümüz yol arkadaşlarımız sendikalarla, odalarla, temsilcilerle hem de siyasetçilerimizle birlikte bu konunun takipçisi olacağız. Bunlar bizim için olmazsa olmaz projelerden bir tanesidir” şeklinde konuştu.
Yaklaşan yerel seçimlerde genel merkezin talebi doğrultusunda Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığına aday adayı olabileceğini belirten Çakır, öncelikli hedeflerinin Kdz. Ereğli başta olmak üzere Gülüç, Ormanlı ve Kandilli Belediyeleri’ni almak olduğunu söyledi.
Çakır ilçede tekli eğitime geçilebilmesi için çalışmaların devam ettiğini ve şu anda Merkez Anadolu Lisesi, Atatürk Ortaokulu güçlendirme, Cumhuriyet Ortaoklu önüne bir 12 derslik ek bina, Kavaklık’ta yolun alt kısmında kalan öğrencilerimizin Erdemir İlkokulu’nda ki yoğunluğu azaltma adına ve tekli üretime geçme adına bir okul ve Ticaret Lisesi’nin önünde bir ilkokul projesine başlandığını ifade etti.
İlçe başkanlığı yaptığı dönemde Ereğli’ye 25-30 yeni okul binası kazandırdıklarını dile getiren Çakır, Kandilli’de ihalesi yapılan Alacaağzı ocağının işletmeye alınabilmesi için fizibilite çalışmalarının sürdüğünü vurguladı. Çakır ayrıca TTK’ya alınması planlanan bin 500 işçi için yıl sonuna kadar ilana çıkılacağını ifade etti.

Yorumlar