Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

3 Haziran 2018 Pazar 15:57

Ereğli Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dosya hazırladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü Ereğli mitingine hazırlanan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin çok önemli dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletmek üzere hazırlık yaptı.

Kdz.Ereğli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Salı günü akşam saat 21.00’da yapacağı mitinge hazırlanıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli ziyareti öncesi başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle toplantı üzerine toplantılar yaparak Kdz. Ereğli’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hazırlıyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin gelecek 100 yılına ilişkin hazırladığı çok önemli konuları içeren dosyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli ziyaretinde kendisine takdim etmek üzere hazırlık yaptı. Hazırladığı dosyaların içeriğine ilişkin her hangi bir açıklama yapmayan Başkan Uysal, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilçemize ne kadar önem verdiğini bu ziyaretiyle ortaya koymuştur. Bizde Kdz. Ereğli’mize yakışır şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Halkımız hiç merak etmesinler, ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri ve projeleri Cumhurbaşkanımıza iletme fırsatı bulacağız. Tüm halkımızı Salı günü önce meydandaki iftarımıza ardından Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyorum” dedi.

Yorumlar
  • demir
    4 Haziran 2018 Pazartesi 08:50

    15 senede ilk ereğliye gelcek tabi elinden zonguldak ve cevresini kaybedecegını anladı siz ilk önce verdiginiz sözlerde durun akp li arkadaslar sonra oy isteyin

Bonzai ölümü sonrası uyuşturucu operasyonu

3 Haziran 2018 Pazar 15:51

Ereğli Haber

Bonzai ölümü sonrası uyuşturucu operasyonu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı. Düzenlenen operasyonda 204 uyuşturucu hap, yaklaşık 300 gram uyuşturucu, 1 hassas terazi, 1 sarma sigara, 1 kurusıkı tabanca, 2 ruhsatsız tabanca, 1 tüfek, 14 fişek ve kilitli şeffaf poşetler ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde satıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Teknik ve fiziki takip sonrası sabah karşı düzenlenen operasyonda, aralarında taksici, iş yeri sahibi, işçi ve sürücü eğitmeninin de bulunduğu şüpheliler Ö.K., S.E., B.C.Y., T.Ö., C.Ö., B.T. ve Ö.K. gözaltına alındı.
Yapılan aramalarda, şüphelilerin ev ve iş yerlerinde 204 uyuşturucu hap, yaklaşık 300 gram uyuşturucu, 1 hassas terazi, 1 sarma sigara, 1 kurusıkı tabanca, 2 ruhsatsız tabanca, 1 tüfek, 14 fişek ve kilitli şeffaf poşetler ele geçirildi.
Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Yorumlar

Ekin Kültür Sanat Derneği'nden iftar programı...

2 Haziran 2018 Cumartesi 22:11

Ekin Kültür Sanat Derneği'nden iftar programı...

Kdz. Ereğli Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ilk iftar programını düzenledi.

Kdz. Ereğli Öğretmen Evi’nde düzenlenen iftar programına Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyeleri ve aileleri katıldı. İftar programında yemek sonrası Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Ceylan önderliğinde ilahi ve şiir dinletisi gerçekleştirildi.
Ekin Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nehir Akbaş, iftar programına katılan herkese teşekkür etti. Akbaş açıklamasında, “Ailemiz giderek büyüyor, bizde bu büyümeden dolayı gurur duyuyoruz. Bugün derneğimizin ilk iftar programını düzenledik, katılan herkese çok teşekkür ederiz. Derneğimizde enstrüman eğitimi, halkoyunları ve drama kurslarımız var. Ayrıca bayramdan sonra yaz kurslarımız devam edecektir. İlgisi olan herkesi derneğimize bekleriz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Korkmaz görevinin başına döndü

2 Haziran 2018 Cumartesi 18:06

Ereğli Haber

Korkmaz görevinin başına döndü

AK Parti Zonguldak Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Kdz. Ereğli İlçe Milli eğitim Müdürü Numan Korkmaz görevine geri döndü.

Ereğli Haber- 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimler için AK Parti’den Zonguldak Milletvekili aday adaylığı müracaatı için Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Numan Korkmaz, dün itibari ile Valilik oluruyla görevine geri döndü.

Numan Korkmaz'ın göreve geri dönmesi milli eğitim camiasında olumlu karşılanırken, yaşanan belirsizlikte sona ermiş oldu. Korkmaz'ın göreve geri dönmesi bazı kesimlerde ise rahatsızlık oluşturdu.

Yorumlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ereğli'ye geliyor...

2 Haziran 2018 Cumartesi 15:41

Ereğli Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ereğli'ye geliyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 5 Haziran Salı günü akşam saat 21.00'de Ereğli'de düzenlenecek mitingde halka hitap edecek.

AK Parti Kdz. Ereğli seçim koordinasyon kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Haziran'da ki Zonguldak merkez mitinginin ardından Ereğli'ye geleceğini duyurdu. Açıklamada Erdoğan'ın saat 21.00'de Erdemir ofis yolu üzerinde düzenlenecek mitingte Ereğli halkına sesleneceği belirtildi.

Yorumlar