Çok sevdikleri patronlarının doğum gününü böyle kutladılar

17 Ekim 2019 Perşembe 16:05

Çok sevdikleri patronlarının doğum gününü böyle kutladılar

Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları ve Verem Savaş Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Hasan Erdoğan İlhami Yazıcıoğlu’nun 60. yaş günü nedeniyle sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Ereğli Haber- Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii İlhami Yazıcıoğlu, çalışanları ve Verem Dede’nin 60. Yaş günü için hazırladığı sürpriz ile duygusal anlar yaşadı. Ereğli’nin sevilen işadamlarından İlhami Yazıcıoğlu’nu, çalışma arkadaşları ve Verem Savaş Derneği Ereğli Şube Başkanı Hasan Erdoğan hazırladıkları sürpriz doğum günü organizasyonu ile mutlu etti. Patronlarını çok sevdiklerini ve doğum gününü birlikte kutlamak istediklerini belirten Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları “Allah kendisine daha nice uzun ömürler versin. Biz kendisini çok seviyoruz” dediler. Çalışanlarından böyle bir sürpriz beklemediğini anlatan Yazıcıoğlu ise “Çalışma arkadaşlarımdan böyle bir şey açıkçası beklemiyordum. Ben her bir çalışanımı çok seviyorum. Böyle bir şey yaptıkları içinde ayrıca mutlu oldum. Biz burada hep birlikte bir aileyiz. Mutluluğumuzu da, hüznümüzü de birlikte paylaşıyoruz. Beni çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin. Biz Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii olarak, Zonguldak, Bolu, Düzce, Bartın, Karabük kısacası bütün yakın illere hizmet veriyoruz. Ekibim de oldukça yoğun ve verimli çalışıyor. İşin yanı sıra aile olabilmenin mutluluğu bizim için paha biçilemez” dedi.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun 60. yaş gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte daha nice mutlu günler geçirmelerini dileriz.

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , ilhami yazıcıoğlu , volkswagen ,

Yorumlar

Grizu 263 ekibinden Erdemir'e teşekkür

17 Ekim 2019 Perşembe 15:36

Grizu 263 ekibinden Erdemir'e teşekkür

Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Uzay Takımı Grizu-263, Erdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Takım Danışmanı Prof. Bülent Ekmekçi, Takım kaptanı Çağla Aytaç Dursun ve ekip üyeleri Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’a teşekkür ederek takımın gelecek vizyonunu aktardı.
Bülent Ecevit Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren disiplinler arası bir öğrenci takımı olan Grizu-263, 2019 yılında Teknofest kapsamında 4. Türksat Model Uydu Yarışması’nda Türkiye birinciliğini elde etti. Takım yine bu yıl içinde Amerikan Uzay Kurumu (AAS), Amerikan Uçak ve Uzay Enstitüsü (AIAA) tarafından düzenlenen NASA’nın (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) sponsor olduğu tasarla, yap, fırlat konseptli CanSat uydu yarışmasında dünya ikinciliğinin sahibi oldu. ‘Karanlık maden ocaklarından uzayın sonsuz derinliklerine uzanan bir Zonguldak hikayesi’ sloganıyla faaliyetlerini sürdüren ekip, Türkiye’de üretilecek olan ilk cep uydusu projesinin de hazırlıklarını yürütüyor.
Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel ziyarette, Erdemir’in takıma olan desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, takım kaptanı Çağla Aytaç Dursun cep uydu projesiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek, diğer alanlarda da başarılarını sürdürmek üzere ekip olarak çok çalıştıklarını aktardı. Dursun, takımın elde ettiği başarılarda Erdemir’in desteğinin de önemini vurgulayarak geleceğe yönelik planlarını aktardı. Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral, ülkemizin özellikle gençlerimizin her alanda fark yaratan çalışmalarına ihtiyacı olduğunu belirterek, Grizu-263 ekibini başarılarından dolayı tebrik etti.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Uzay , Takımı , Erdemir , Destek , Teşekkür

Yorumlar

Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

17 Ekim 2019 Perşembe 15:19

Belediye meclisi askerlerimize böyle selam gönderdi

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Belediye Meclisi üyeleri Barış Pınarı Harekatına 'asker Selamı” ile destek verdi.

Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ yaparak destek verdi.
Alaplı Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında Barış Pınarı Harekatı gündemi ile olağanüstü toplandı. Türk bayraklarıyla donatılan Meclis toplantı salonunda Barış Pınarı Harekâtı ortak bildirisi oy birliği ile kabul edilirken Belediye Başkanı Nuri Tekin ve meclis üyeleri, Mehmetçiğe ‘asker selamı’ ile destek verdi.
Başkan Tekin, toplantıda yaptığı konuşmada, bölgenin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüz binlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclisleri olarak desteklediklerini söyledi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Alaplı , Barış , Pınarı , Harekatı , Destek

Yorumlar

Devrek Belediyesi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek

17 Ekim 2019 Perşembe 12:22

Devrek Belediyesi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek

Devrek Belediye meclisi Barış Palanı Harekatına destek için olağanüstü toplandı.

Zonguldak’ın Devrek Belediye meclis üyeleri halen devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Başkan Çetin Bozkurt nezaretinde bir araya geldiler.
Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantı vatandaşlara da canlı olarak aktarılarak bilgi sahibi olmaları sağlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından düzenlenen olağanüstü toplantıda konuşan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, "Belediye meclisi olarak hiçbir şekilde parti ayırımı yapmaksızın halen devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Ülkemiz zor dönemlerden geçmektedir. Zor dönemlerden geçerken, özelikle ülkemizin toprak bütünlüğüne kasteden insanlarla Mehmetçiğimiz mücadeleye devam etmektedir. AK Parti grubunun talebi ile bir araya gelmiş bulunuyoruz ve kendilerine bu hassasiyetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Harekat başladığından bu yana belediye olarak ta gerek sosyal paylaşım ve gerekse basın yayın yoluyla harekatın arkasında olduğumuzu beyan etmiştik ve bu beyanımız da sonuna kadar devam edecektir” diye konuştu.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Devrek , Barış , Pınarı , Harekatı , Destek

Yorumlar

Başkan Demirtaş'tan futbolculara moral yemeği

17 Ekim 2019 Perşembe 12:12

Başkan Demirtaş'tan futbolculara moral yemeği

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Gülüç Belediyespor futbolcularına moral yemeği düzenledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş meclis üyeleriyle birlikte, Gülüç Belediyespor teknik heyeti ve futbolcularına moral yemeği verdi. Her zaman gençlerin yanında olduğunu söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, gençlere inancının tam olduğunu söyledi.
Demirtaş konuşmasında ‘’ Gülüç Belediyespor beldemizin gelişmişliğinin en güzel yansımasıdır. Gülüç Belediyesporumuzun ve gençlerimizin her zaman yanındayım. Gülüç Belediyesporu daha başarılı daha iyi yerlerde göreceğimize inancım sonsuzdur. Teknik heyetimiz ve futbolcularımıza başarılar diliyorum’’ İfadelerine yer verdi.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , Ereğli haber , Zonguldak , Gülüç , Belediyespor , Moral , Yemeği

Yorumlar