Ciğer, destek veren herkese teşekkür etti

14 Ocak 2019 Pazartesi 20:36

Ereğli Haber

Ciğer, destek veren herkese teşekkür etti

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan aday adayı eğitimci Yaşar Ciğer, aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de Ereğli halkı için çalışmalara devam edeceğini belirtti.

Ciğer, sosyal paylaşım hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti Karadeniz Ereğli Aday adaylığı sürecinde emeğiniz ilginiz desteğiniz, özelliklede dualarınız için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Hizmet anlayışımızın gereği bir nefer olarak birlik beraberlik içinde, ilk günden itibaren aşkla ve heyecanla bıkmadan usanmadan çalıştık ve çalışacağız. Bizler elimizden geleni yaptık. Güzel dostları dava arkadaşlarımızı daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Genel merkezimizin almış olduğu Erol Şahin kararı, Karadeniz Ereğli’miz için hayırlı olsun. Erol başkanımıza canı gönülden başarılar diliyorum. Hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda Ereğli’mize her türlü hizmeti karşılık beklemeden, her şekilde yapmaya devam edeceğimden kuşkunuz olmasın. Aday adaylığım sürecinde katkı sağlayan aileme, akrabalarıma dostlarıma, mesai arkadaşlarıma, velilerime, parti teşkilatımızın tüm mensuplarına, destekleriyle bana güç veren tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim. Sevgi, Saygı ve hürmetlerimle.”

Yorumlar

Ne yazdıysak o... Ereğli'de AK Parti'nin Adayı Şahin...

12 Ocak 2019 Cumartesi 15:36

Ereğli Haber

Ne yazdıysak o... Ereğli'de AK Parti'nin Adayı Şahin...

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı'nın Erol Şahin olduğunu ilk duyuran Ereğli Haber'di. Şahin'in adaylığı il başkanlığına da geldi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin oldu...

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Teşkilatlardan Sorumlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Arkan Kandemir'den gelen listede ismi bulunan adayları tek tek arayıp tebliğ ediyor.


İŞTE ZONGULDAK AK PARTİ İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:


Ak Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan.
Ak Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş.
Ak Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin.
Ak Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Ahmet Güral Karayılmaz.
Ak Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun.
Ak Parti Gökçebey Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetinoğlu.
Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Sezai Bükrü.
Ak Parti Kilimli Belediye Başkan Adayı Kamil Altun.

Yorumlar

Ereğli'nin adayı belli oldu...

11 Ocak 2019 Cuma 21:47

Ereğli Haber

Ereğli'nin adayı belli oldu...

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı belli oldu. Edinilen bilgilere göre AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun Ereğli adayını ve diğer ilçeleri resmen açıklayacak.

AK Parti'de gün boyu yaşanan aday muamması sonunda netleşti. Edindiğimiz bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ereğli Belediye Başkan adaylığı için Erol Şahin ismi üzerinde karar kıldı. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'un yarın saat 14.00'de Ereğli ile birlikte Zonguldak'ın tüm ilçe ve belde adaylarını açıklaması bekleniyor.

Yorumlar

AK Parti heyetinden Başkan Uysal'a ziyaret

4 Ocak 2019 Cuma 21:41

AK Parti heyetinden Başkan Uysal'a ziyaret

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, partisinin il ve ilçe yöneticileri ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Kandilli Belde Başkanı Yusuf Ziya Eryiğit ve Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün, AK Parti Ereğli Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş, Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Başkan Uysal AK Parti ailesinin burada güzel bir fotoğraf verdiklerini belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Uysal, 2019 yılında 31 Martta çok önemli bir seçim olduğunu hep beraber ve birlik içinde önümüzdeki seçimlerden başarılı çıkacaklarına inandıklarını belirtti.
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır’da, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ederek, 31 Martta yapılacak olan seçimlerin ülkeye ve ilçeye hayırlar getirmesini diledi.
AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’da önlerinde ülke, bölge, Ereği ve Zonguldak için çok önemli bir seçim olacağını hatırlatarak, Zonguldak’ta olduğu gibi önümüzdeki günlerde genel merkezin 7 ilçenin belediye başkan adaylarını açıklayacağını belirtti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’da, güçlü bir lider ve güçlü bir siyasi iradenin bu ülkeyi yönettiğini belirtirken, daha çok gayretle 31 Mart yerel seçimlerinden başarılı çıkacaklarına inandıklarını belirtti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’de ülkemizin iç ve dış tehditlere boyun eğmediğini hatırlatarak, Kdz. Ereğli’nin de bu ufku doğru gördüğünü belirtti.
Milletvekili Türkmen, “Ereğli, sen ben demedi. Buranın birliğini bozabilmek için çok şey yaptılar. ‘Ereğli’den adayımız yok’ dediler. Ereğli’nin kimseye ihtiyacı yok ki. Ereğli kendi kendine sahip olan insan topluluğundan, vatanseverlerden oluşan bir kadroya sahiptir. Ama bizim zaten ayrı gayrımız yok. Ankara’daki Diyarbakır’daki, Kastamonu’daki milletvekili de bizimdir.
Hükümete bir baktığınız zaman onun nereli olduğu değil, ne yaptığı ve bu memlekete nasıl sahip çıktığı önemlidir. Onun Ereğli bu seçimlerde olmayacak deneni başarmıştır. Halil Posbıyık dediğiniz zaman bir efsane gibi görülen bir şey vardı Ereğli’nin içinde. Baktınız ki hiç bir şey olmadığını görüyoruz. Dolayısıyla bu işi başaran Ereğli’de bizim gençlerimiz, kadınlarımız ve milletimiz bundan sonraki seçimleri de bunu başarmaya muktedirdir. Ve başaracaktır Allah’ın izniyle. Sizin çalışmalarını görüyorum. Kimin o demesi bu demesi, hava atması beyhudedir, lüzumsuzdur. Bir algı yaratmaya gayret ediyorlar. Buna gelmeyeceksiniz, gelmeyeceğiniz. Bundan sonra daha büyük bir şerefle ayakta tutacağız” dedi.
Ziyarette AK Partili Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Atay, Fevzi Mazlum, AK Parti gönüllüleri de hazır bulundu.

Yorumlar

CHP'de son dakika gelişmesi... Aday ne zaman açıklanacak?

19 Aralık 2018 Çarşamba 18:39

Ereğli Haber

CHP'de son dakika gelişmesi... Aday ne zaman açıklanacak?

CHP Genel Merkezi Türkiye genelinde il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının neredeyse tamamını belirledi. Kdz. Ereğli'nin adayı ise...

Cumhuriyet Halk Partisi'nde bir çok il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının isimleri belirlendi. Bazı il ve ilçelerle ilgili ittifak yapılan İYİ Parti ile değerlendirmeler devam ediyor. 

Edinilen bilgiye göre Zonguldak ve Ereğli ilçelerinde ittifakın adayı CHP'den çıkacak. Zonguldak adayının yıl başına kadar açıklanacağı, Ereğli adayının açıklanması ise 2019'a kalacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin gündemde kalmasını sağlamak için kurmaylarının önerisi ile Belediye Başkan Adayları'nı bir anda değil, haftalara bölerek açıklanmasına onay verdi. 

CHP'nin aday çıkarttığı yerlerde İYİ Parti, İYİ Parti'nin aday çıkarttığı yerlerde de CHP aday çıkarmayacak. İttifak anlaşması Zonguldak ve Ereğli ilçesinde de uygulanacak.

Yorumlar
  • ibo gemici
    20 Aralık 2018 Perşembe 13:00

    İYİ , partiyi bize sırt hamalı gibi taşıtıyorlar. .bizim sırtımızda meclise giren,vekil çıkartan parti, bizle pazarlık yapıyor. beyler yediğiniz hurmalar, gün gelir sizi tırmalar ,demedi demeyin.baraj,ın altında kaldığınız yılları unutmayın. kendi tabanınızı küstürmeyin. sizler tabanınızı tanısaydınız, ön seçim yapardınız.